Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..

przez Korba 20 lut 2009, 12:10
Rid witamina C to witamina, z którą jest chyba najmniej problemu - wszelkie cytruski - pomarańcze, grejpruty, jeszcze jeśli są świeżo wyciskane, to jest prawdziwa bomba witaminowa, naprawdę. Soki, dużo soków... najlepiej naturalnych. Więc tu możliwości jest wiele. A najlepsza jest cytryna, zagryzasz nią tequile i masz przyjemne z pożytecznym ;)

Co to B12 z tego co wiem, a wiem co nie co, to jest z nią trochę więcej problemu. Płynna jest, ale nie jest przyjemna......
Korba

przez Alienated 27 lut 2009, 20:39
Polina napisał(a):Weekend ludki! Nie wiem jak Wy, ale ja piję. Kto chce szklaneczkę oryginalnej szkockiej? /pyszka/

Heh... Ja również mam przed sobą jakiś szkocki wynalazek i tak się zastanawiam, napić się czy nie... :?
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Korba 27 lut 2009, 20:43
Nareszcie weekend!!!!!!! Miałam się iść dziś pobujać, ale lenia złapałam, może jutro...... Dzisiaj w pracy dostałam jakiegoś speeda i zrobiłam robotę za całą Radę Nadzorczą, jak nic - powinni mnie do niej kandydować :D
Ja też się napiję - piwa.... bezalkoholowego oczywiście :P

[*EDIT*]

Polina.... daj no łyka szkockiej.... ona tak fajnie rogrzewa ciało... :D
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 27 lut 2009, 23:47
Na jakiś czas straciłem zupełnie połączenie z Internetem i już, już wydawało się, że nic z tego, ale ciągnie wilka do lasu :smile:
Pijemy w samotności Pola?

przez Alienated 28 lut 2009, 11:48
Ja od rana tylko herbatka, spacerek z psem po lesie, śniadanko i... prochy :( . Muszę jednak przyznać, że zaintrygował mnie ten twój Miodowy Ciechan :smile: -Musiałem specjalnie sprawdzić w wyszukiwarce :D A teraz spadam na miasto pozałatwiać to i owo...

przez Alienated 28 lut 2009, 19:56
Sex... Gdziekolwiek się nie pojawić, zawsze to samo :smile:. W swoim czasie, dosyć często zdarzało mi się spożywać miód pitny. Na gorąco, na zimno, ogólnie rzecz biorąc fajna sprawa... Tego miodowego piwa jednak, jak dotąd nie miałem okazji spróbować, no ale skoro zapraszasz nie wypada odmówić :smile:. Co się tyczy psa, jest to mieszaniec. Trochę Husky, trochę Owczarka Niemieckiego trochę wilka... Chciałem wkleić fotkę, ale posiadam tylko pliki o zbyt dużej objętości, które zredukowane do postaci z rozszerzeniem bmp, nie są tutaj akceptowane...

przez Alienated 28 lut 2009, 20:53
Zdaje się, że tego piwa nie można spotkać w każdym mieście. Wygląda dość charakterystycznie, a pomimo to jakoś nie rzuciło mi się nigdy w oczy... Czy to produkt tylko i wyłącznie lokalny??? Jasne, ognia! :smile:, chociaż jest jeszcze trochę wcześnie, jak dla mnie... Dziwny przypadek, z tym twoim psem, aczkolwiek słyszałem już podobne historie...

przez Princessa 28 lut 2009, 21:05
Fajne piwo..Nie widziałam jeszcze nigdy takiego.Mmmm..Sama bym się takiego napiła:D
Otulmy chmury marzeń... i z podniesioną głową lećmy ku słońcu...:)

przez Alienated 28 lut 2009, 21:12
Nie dawało mi to spokoju, ale trochę pokombinowałem i jest! :smile:
Termentor 1.JPG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Alienated 28 lut 2009, 22:25
Mój pies też nie jest wcale taki duży, właściwie to suka... Z dużymi psami są problemy. Szybciej się starzeją, mają swoje specyficzne schorzenia i ogólnie trudno jest zapewnić im właściwą opiekę, kiedy są już w kiepskiej kondycji... Wiem to z własnego doświadczenia. Wynoszenie dużego psa na dwór na rękach to naprawdę nic przyjemnego, próbujesz pomóc zwierzęciu jak tylko możesz, ale w pewnym momencie po prostu musisz się poddać...
Polina napisał(a):Ciechan jest w Wawie-mam na to naoczny dowód w postaci trzech butelczyn stojących na widoku. Może to jakaś mazowiecka zmowa?

Ha! Mam cię! Pani spod wanny :D .

przez Alienated 28 lut 2009, 23:18
Polina napisał(a):Litości! :lol: Nie jestem w zmowie wrogiej korporacji, przysięgam!

Wierzę, wierzę, chodziło mi głównie o tę zakamuflowaną miejscowość :D.
Więc jak to jest z tym piciem w twoim przypadku :smile:? Trochę dużo tych powodów, choć nie muszę szukać zbyt głęboko, aby znaleźć mnóstwo własnych... Poza tym preferowany sposób spożywania alkoholu też o czymś świadczy :smile:.

przez Alienated 28 lut 2009, 23:44
Ech... Można by ten wątek pociągnąć, ale pytanie czy forum jest do tego odpowiednim miejscem :?. Zawsze pisząc w tym temacie zastanawiam się, jak daleko wolno mi się posunąć... Prawdę powiedziawszy nie chcę dawać złego przykładu ludziom, którzy oprócz tego, że często jeszcze młodzi, z zalecenia lekarza powinni trzymać się od wszelkich używek z daleka...

przez Alienated 05 mar 2009, 17:48
Z tym spożywaniem napojów wysokokalorycznych w dużych ilościach to bym nie przesadzał, aczkolwiek od czasu do czasu jest to jak najbardziej wskazane. Niejednokrotnie już w przeszłości zdarzało mi się dzięki temu wyjść z niezłego doła. Dlatego wkurza mnie niekiedy okrutnie ta uwarunkowana chorobą niemożność pozwolenia sobie na całkowity spontan i rozpatrywanie udziału w każdej z imprez pod kątem zaleceń lekarskich... Ale, ale... Do weekendu jeszcze jeden dzień :smile:.

przez Korba 05 mar 2009, 20:23
Eeeech, w ten weekend będę chyba odpoczywać, idę na wystawę, na kawę i trochę się ponudzę. I unikam napojów wyskokowych.

Ale w przyszły.......... oj będzie gorąco :mrgreen:
Korba

Sortuj wg