Najbliższe wybory

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

W najbliższych wyborach zamierzam głosować na:

PiS
2
6%

PO
17
49%

LiD
8
23%

Samoobrona
0
Brak głosów

LPR
1
3%

PSL
0
Brak głosów

inne
0
Brak głosów

Nie pójdę na wybory
7
20%

Liczba głosów : 35

przez IceMan 16 wrz 2007, 00:06
dżejem napisał(a):Piotrusiu.
Ale na tym kręci się polityka wszędzie na świecie. Ameryki nie odkryłeś. A Ty nigdy nikomu najpierw nie obiecałeś, a późniejniej "dałeś ciała"?

Pewnie że tak. Też obiecałem i dotrzymałem obietnicy. A to się politykom zdarza? No chyba że mówimy o spadku bezrobocia made by PiS.

To ja może zadam skromnie takie pytanie. Jakie są argumenty przeciw temu: "Idąc na wybory i tak możesz tylko zmienić złe na gorsze."
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 16 wrz 2007, 01:41
O kurcze PiS ma 7 procent w sondzie.....<załamany>
:)

przez gusia 16 wrz 2007, 01:49
Darek? myslisz że PiSda? :lol:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 16 wrz 2007, 01:53
Darek? myslisz że PiSda?

:lol: :lol: :lol:,myśle że tak :lol:

przez Lukasz1987 16 wrz 2007, 08:00
Olimp Bathory napisał(a):Więc nie rozumiem Twojej postawy w tym wypadku.

to Ja nie roaumiem twojej postawy ... każdy ma prawo głosować na tego który jego zdaniem jest najlepszy ... W moim przypadku i moim zdaniem PiS przewyższa wszystkie inne partie i tak pozostanie ...a więc nie wiem o co Ci chodzi
Olimp Bathory napisał(a):Jak PO by sobie poradziło? Nie wiem, nie dano im okazji by spróbowali więc sorry ale ocenianie po tym, że nie mieli władzy to z lekka mówiąc kretyniizm.

i bardzo dobrze, że nie dano im okazji ... i dzięki temu państwo jeszcze się jakoś trzyma

Olimp Bathory napisał(a):I jak do tego ma się to, że nazwałes PO komunistami?

nieeeee wcale ... :/
i chciałem Ci przypomnieć, żę to PO pod wodzą komunistów jako pierwsi zaczęli obrażać partię Kaczyńskich (PiS)
Mam dopiero 19 lat ...

przez smutna48 16 wrz 2007, 10:20
atrucha napisał(a):Z całym szacunkiem, ale nie pojmuje jak można dalej popierać PiS. Przez ostatnie miesiące dali niezły popis tragikomedii.

ja tez nie rozumiem krew mnie zalewa jak o nich słysze jak ich widze mam ochotę rozwalic TV :lol:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Olimp Bathory 16 wrz 2007, 13:29
to Ja nie roaumiem twojej postawy ... każdy ma prawo głosować na tego który jego zdaniem jest najlepszy ... W moim przypadku i moim zdaniem PiS przewyższa wszystkie inne partie i tak pozostanie ...a więc nie wiem o co Ci chodzi

1. Njapierw przeczytaj całą wypowiedź a nie omijaj fragmenty na które nie umiesz odpowiedzieć.
2. Ja rozumiem, że każdy ma prawo głosowac na kogo chce., Mi chodzi o podanie POWODÓW dla których tak będzie głosował. Sensownych a nie widzimisię. Wyborcy typu "bo tak mi się podoba" powinni zostac pozbawieni praw wyborczych.

nieeeee wcale ... :/
i chciałem Ci przypomnieć, żę to PO pod wodzą komunistów jako pierwsi zaczęli obrażać partię Kaczyńskich (PiS)

Nadal nie odpowiedziałeś jak to ma się do nazwania PO komunistami?
I tak, teraz spójrzmy na władze PO, zobaczymy co to za "władza komunistów"
Tusk - tak, straszny komuch :lol: Poczytaj biografię
Bronisław Komorowski - członek Solidarności, ta, komuna aż bije
Waldy Dzikowski - z UW, też "komuch"? :lol:
Hanna Gronkiewicz-Waltz - poczytaj Jej opracowania nt czasów "komuny" i zobaczymy co powiesz
Tomasz Tomczykiewicz - pamiętam wywiad z nim w szkle kontaktowym... na pewno nie komuch

I uwierz mi, że pierwszymi którzy zaczeli obrażac partie kaczek była PPP.
Plus przypomne, że to kaczki zawsze miały najwiecej wątów do PO (dziadek Tuska, bilobardy) które okazywały sie wyssane z palca :lol:
Obrazek

przez Lukasz1987 16 wrz 2007, 16:44
Olimp Bathory

widzę nie idzie się z tobą dogadać a szkoda ... :( i Ty chyba też nie umiesz do końca czytać no cóż ...
Ja nie muszę się z tobą kłócić kto jest lepszy a kto gorszy ...
Jeżeli twoim zdaniem partia liczy zaledwie 5 osób to szczere gratulacje :/
Olimp Bathory napisał(a):I uwierz mi, że pierwszymi którzy zaczeli obrażac partie kaczek była PPP.
Plus przypomne, że to kaczki zawsze miały najwiecej wątów do PO (dziadek Tuska, bilobardy) które okazywały sie wyssane z palca Laughing

i wszystko jasne każdy ma swoje zdanie ... poglądaj sobie ostatnie wypowiedzi członków PO :) na pewno Ci się przyda ...
pozdrawiam
Mam dopiero 19 lat ...

przez depresyjny86 16 wrz 2007, 17:16

On wymienił 5 najważniejszych przedstawicieli partii,i to oni decydują o działaniu partii.I oni nie byli nigdy komuchami,
Reszta posłów się nie liczy bo to władze partii decydują o wszystkim.
... poglądaj sobie ostatnie wypowiedzi członków PO :) na pewno Ci się przyda ...

Pooglądaj sobie ostatnie wypowiedzi PiSu ;)
A tak w ogóle to każdy będzie głosował na kogo chce,

przez Olimp Bathory 16 wrz 2007, 17:51
widzę nie idzie się z tobą dogadać a szkoda ... Sad i Ty chyba też nie umiesz do końca czytać no cóż ...
Ja nie muszę się z tobą kłócić kto jest lepszy a kto gorszy ...

No patrz, wypowiadam się na kilku forach internetowych, głównie w tematach politycznych a jakos nikt nie narzekał na mnie :lol:
Wyminiłem najważniejszych członków ponieważ jak SAM napisałeś

PO pod wodzą komunistów

Więc podałem Ci Przewodniczacego i wiceprzedfowniczacych oraz cześć cżłonków rady krajowej PO. Więc o co Ci chodzi? Może o to, że nie masz jak sensownie odpowiedzieć?
Więc sobie daruj tylko podaj mi WRESZCIE sensowne powody które Cie skłonią do głosowania na PiS. Plus proszę o jakiekolwiek dowody na potwierdzenie swych słów. Nie masz? To sorry, ale pieniaczów już w zyciu zjechałem sporo.
Obrazek

przez Lukasz1987 16 wrz 2007, 18:07
Olimp Bathory napisał(a):No patrz, wypowiadam się na kilku forach internetowych, głównie w tematach politycznych a jakos nikt nie narzekał na mnie Laughing

ok dobra trzeba było powiedzieć, że nie mam z tobą żadnych szans ... skoro jesteś znawcą polityki to pewnie wiesz lepiej ... bardzo przepraszam za zamęt

Olimp Bathory napisał(a):Więc podałem Ci Przewodniczacego i wiceprzedfowniczacych oraz cześć cżłonków rady krajowej PO. Więc o co Ci chodzi? Może o to, że nie masz jak sensownie odpowiedzieć?

nie mam sensownych odpowiedzi ... sam się już zgubiłem, ale wszystko dlatego, że tak krzyczysz ... na spokojnie i tak dałoby się udowodnić, że ... nieważne
Olimp Bathory napisał(a):Więc sobie daruj tylko podaj mi WRESZCIE sensowne powody które Cie skłonią do głosowania na PiS. Plus proszę o jakiekolwiek dowody na potwierdzenie swych słów. Nie masz? To sorry, ale pieniaczów już w zyciu zjechałem sporo.

ok spokojnie nie musisz się unosić i strzelać fochy ... człowieku skoro się znasz lepiej to ok, dobra ...
trzeba było napisać, że jesteś znawcą to bym wcale nie zaczynał z tobą gadki ... a jeżeli bierzesz to wszystko na poważnie to nie wymądrzam się.

Olimp Bathory napisał(a):To sorry, ale pieniaczów już w zyciu zjechałem sporo.

chwalisz się czy żalisz ?
Mam dopiero 19 lat ...

przez Olimp Bathory 16 wrz 2007, 19:01
Lukasz1987 napisał(a):nie mam sensownych odpowiedzi ... sam się już zgubiłem, ale wszystko dlatego, że tak krzyczysz ... na spokojnie i tak dałoby się udowodnić, że ... nieważne

Pytałem spokojnie, nie dałeś żadnych odpowiedzi. Tylko omijałeś temat. Więc skoro wylalismy naszą żółć to pytam ponownie - czy możes zudowodnic którekolwiek swoje stwierdzenie z wczesniejszych postów?

Lukasz1987 napisał(a):chwalisz się czy żalisz ?

Żalę się. Nie jest to przyjemne.

OK,Chłopaki.. Wystarczy już.
*atrucha
Obrazek

przez Lukasz1987 16 wrz 2007, 19:09
Olimp Bathory napisał(a):Olimp Bathory

nie nie mam i przepraszam, że nazwałem publicznie PO komunistami ... wszystko
Mam dopiero 19 lat ...

przez .Tomek 16 wrz 2007, 19:32
Dlatego nie lubię, i nie mieszam się w politykę :mrgreen: Wywołuje tylko waśnie.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg