Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ewa125 18 paź 2006, 20:46
wysoki, grube brwi, czarne wlosy, duze brazowe oczy, 2-dniowy zarost, ladne zeby, wlosy na klacie, ladna pupa, duze rece. teraz charakter- pewny siebie, otwarty, wierny, romantyczny, pogodny, optymista, majacy poczucie humoru, namietny, prawdziwy przyjaciel i majacy inne zainteresowania niz ja zeby nie bylo nudno.:) ps. juz takiego znalazlam ;)

przez snaefridur 18 paź 2006, 22:17
Zazdrościć jeno pozostaje.
snaefridur

przez bedlambloke 19 paź 2006, 04:24
Ideal to zart sam w sobie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ~Maja 19 paź 2006, 17:14
bedlambloke.. Dlaczego tak uważasz? :)
Ile idealów, tyle ludzi. Ile ludzi, tyle żartów ? :D

Toshiro... Nawet zielonopłynne ideały nie są pokrzywdzone! Ale wyglądają na .. hm, toksyczne. ;)

Jejku, według mnie ideał to są przybliżone preferencje wyglądowe (haha, nie wiedziałam, jak to inaczej nazwać) i wymagania do wymarzonej osoby :D I tak gdybyśmy sami się zapytali i odpowiedzieli w szczegółach, jak wygląda ideał, to ... tak naprawdę ciężko by było znaleźć tą osobę zgodną z opisem w 100% .
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez Toshiro 19 paź 2006, 17:41
~Maja napisał(a):Toshiro... Nawet zielonopłynne ideały nie są pokrzywdzone! Ale wyglądają na .. hm, toksyczne.

Kurcze widzisz. Gdyby nie Ty to wogóle nie skojarzyłbym faktu mojego świecenia na zielono tamtego wieczora z tym piwem które wtedy wypiłem. ;)

*Kończe już żarty z piwiem bo na jakiegoś piwosza wyjdę, a pije raczej w malych ilosciach - ostatnio szczególnie...
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez bedlambloke 20 paź 2006, 05:42
Tecze a ja mam tecze i rece, moje rece deszczu strugi lapia usmiechnieta pelnia radosci.
To dla piwka.

przez Mizer 20 paź 2006, 15:16
(Dziewczyny - kochane rudzielce, brunetki, blondynki, łyse , farbowane itd. - ŻARTOWAŁAM )

\Maja- A GDZIE SZATYNKI???????
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez ~Maja 20 paź 2006, 21:08
Mizer napisał(a):Cytat:
(Dziewczyny - kochane rudzielce, brunetki, blondynki, łyse , farbowane itd. - ŻARTOWAŁAM )

\Maja- A GDZIE SZATYNKI???????

Mizer, gdy pisałam tamto to od razu sobie o szatynkach pomyślałam, ale gdybym je dodała to.. ekhm za dużo do pisania było ;PP więc tak jakoś napisałam "itd" . ;>
Też jestem szatynka (?) , więc najwyżej tym niewymienieniem obie nas pokrzywdziłam x*
Pzdr.
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez Mizer 21 paź 2006, 17:30
Okej, wybaczam.

Bycie "itd." też ma swoje plusy :D

maju- pozdrawiam
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez korres1 24 paź 2006, 00:32
Toshiro napisał(a):
~Maja napisał(a): nie mam uprzedzeń do:

-Piwo Red Erik (czerwonoruda piękność)
-Piwo Guiness (szatynka z tradycją)
-Warka z Herbasokiem (kobitka nie z tej ziemi)

A czy ideałem kobiety też może być piwo? To ja chętnie się piszę. Tylko nie jakaś Corona, która ma w sobie cukier i inne świństwa, tylko np. takie Lwowskie.... MMMmmm
A moim ideałem kobiety jest Marilyn Monroe. Niech faceci mówią co chcą, ale i tak wiem, że im się podoba.

przez korres1 24 paź 2006, 00:44
Ja też znalazłam ideał, tylko, kurde, troche się za póżno urodziłam. Paul Newman - w każdym calu doskonały, szczególnie ten jego zjadliwy humorek. Ech.

przez Neśka 27 paź 2006, 20:03
A ja sobie słowa "ideał" nie znoszę....

Kochałam się w błękitnookoich blondynach, jestem z ciemnym, czarnookim brunetem. Nie lubie mięśniaków, ale raczej szczupłych, lecz wysportowanych:)

Wbrew wszelkim naukowym wywodom nie zwracam uwagi na wygląd nawet, gdy kogoś mijam na ulicy nie spojrzałabym na "niby" przystojniaka.

Atrakcyjny dla mnie jest ten, od którego powieje czymś niesamowitym;) , czymś czego nie widać.
Ale tak czy tak pociągają mnie faceci z pasją, indywidualiści, nieprzeciętniacy (czytaj-napewno nie tacy, dla którcy piwo, piłka nożna i kobiety - to koniec ich zainteresowań).
Lubie mężczyzn wrażliwych i dobrodusznych (naprawdę!!!), ale i zdecydowanych, gdy trzeba. Poza tym ambitnych i upartych.

Taki jest właśnie mój mężczyzna:)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą ! (św. Augustyn)

przez Xerus_Ona 29 paź 2006, 15:09
Inteligentny i romantyczny, marzyciel, trochę nieobecny duchem,
a z wyglądu? długie włosy :D
"...niesie Cię pozytywna myśl, że nie jest źle, że to wszystko ma jakiś sens..."

przez Mizer 29 paź 2006, 20:57
haha
poczucie humoru
wielki dystans do świata
z nutką romantyka

<takie rzeczy to tylko w erze>

Sortuj wg