Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 16 sie 2007, 17:59
Najlepiej, gdy obie strony budują relacje, które im odpowiadają, które uwzględniają ich charakter. A nie takie, jak się widzi społeczeństwu, nadal wierzącemu w dawne mity...

No właśnie o to mi chodzilo w poprzednim poście,tylko troche w zły sposób to napisałem.
:)

przez korres1 16 sie 2007, 19:45
No to chyba jestem bliska ideału, jeśli ma to być Bridget - mały biust i uda jak kiełbaski :D
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez korres1 16 sie 2007, 20:34
Goplaneczka napisał(a):Chodzi mi o wygląd sugerujący przynależność do subkultury, określanej potocznie brudasami... ;) ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak czy siak, to niezbyt fajne określenie. I na pewno nie wymyślili go ludzie z tej subkultury.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Olimp Bathory 16 sie 2007, 20:50
Goplaneczka napisał(a):Chodzi mi o wygląd sugerujący przynależność do subkultury, określanej potocznie brudasami... ;) ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wolimy określenie JEDYNI SŁUSZNI METALE :twisted:
I nie znam Metala który nie kąpie się codziennie 8) chyba, ze jakiś serio wlanięty albo mu wodę odcieli bo wydał kase na płyty i jabole :mrgreen:
Obrazek

przez .Tomek 16 sie 2007, 22:12
Olimp Bathory napisał(a):Wolimy określenie JEDYNI SŁUSZNI METALE Twisted Evil
I nie znam Metala który nie kąpie się codziennie Cool chyba, ze jakiś serio wlanięty albo mu wodę odcieli bo wydał kase na płyty i jabole Mr. Green

Prawie żem z krzesła zleciał :) hehe, ale święta racja :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Olimp Bathory 16 sie 2007, 22:40
DarkAngel napisał(a):Dbam aby moje włosy pod pachami zawsze były w ładzie. Zaplatam warkoczyki....

Ale wieś :mrgreen: nie wiesz, że teraz w modzie irokezy i dredy pod pachami :?
Obrazek

przez .Kinga. 16 sie 2007, 22:45
Taki irokez to chyba by się nie utrzymał :mrgreen: :mrgreen: Trzeba by chodzić z rękami do góry.. Ma ktoś jakiś pretekst do trzymania rąk w górze? Bo poprawiać fryzury na głowie ciągle nie można ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez ashley 16 sie 2007, 22:57
went albo dominik ze skazanego ;) a najwiekszy to moj chlopak ;p

przez Jovita 16 sie 2007, 23:02
ale mi sie podoba i nigdy jej nie dorownam bo owszem na samym jedzonku to ona takiej muskulatury nie zrobila!!!!

DarkAngel napisał(a):ta....wygląda jak predator (patrz ręce).....za 20 lat pewnie bedzie wygladała jak terminator

masz wogole pojecie na temat fitnesu i wogole miesni???nie wiesz ze kobietom jest baaaardzo ciezko zbudowac miesnie wiec za 20 czy 30 lat bedzie sie roznic moze 1cm w obwodzie!!!!!!

znam panie ktore maja 50 lat i cwicza i wcale im sil nie brakuje a niejedna 20 latka zazdrosci im figury i wcale nie wygladaja jak terminatory bo ja nioe mowie o umiesnieniu typu kulturystek bo mi sie to nie podoba!!!! mowie o delikatnych miesniach nie wiekszych niz ma ta pani na zdjeciu!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:05 pm ]
to moje zdjecie cwicze prawie 3 lata z duzymi przerwami i co wygladam jak terminator?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:08 pm ]
brakuje mi ok 10 lat cwiczen zeby dorownac choc w polowie pani ktora umiescialm na zdjeciu wczesniej!!!!!!!
wiec za 20-30 lat to moze dopiero wtedy jej dorownam!!!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ExModerator

przez top23 17 sie 2007, 00:24
Janko_Muzykant napisał(a):Wy macie problem ze soba, z wlasnym zachowaniem i stylem, a wszystko zwalacie na wyglad bo tak jest najlatwiej :!:
;)

Pewnie sam wyglądasz dobrze i jesteś wysoki, więc nie znasz problemu. My nie zwalamy wszystkiego na wygląd, bo to głównie nasz a przynajmniej mój charakter, tj. brak pewności siebie, niezdecydowanie, brak spontaniczności jest największym problemem. Wygląd niewątpliwie też ma tutaj duże znaczenie. Jeśli chodzi o człowieka nerwicę to on ma zastrzeżenia co do wyglądu jego twarzy. Ja do swojego wyglądu zastrzeżeń nie mam, za to mam do swojego niskiego wzrostu.

.Tomek napisał(a):Czy Ty wiesz jak trudno jest człowiekowi z depresją żyć, utrzymywać normalne kontakty, oceniać się z dystansem, zachowywać się normalnie? I człowiek z depresją rzadko ma poczucie humoru jak się zaczyna z niego żartować i nabijać. Chyba raczej nie masz pojęcia jak to jest. I odczep się już od tego Darka. Poprzyczepiaj się do mnie jak już musisz, ale zostaw go w spokoju no.

Jestem zdania, że największą głupotą jest śmianie się wówczas, jak inni z nas żartują. Na takie rzeczy trzeba od razu reagować, bo inaczej tych żartów będzie coraz więcej, a właściwie to już nie będą żarty tylko obelgi. W szkole średniej przekonałem się o tym na własnej skórze. Zaczęło się od niewinnych żarcików, a potem co niektórzy żyć mi nie dawali i najgorsze jest to, że nie mogłem się postawić bo w pojedynkę nic bym nie zdziałał. Teraz od razu reaguję jak ktoś coś niedobrego mówi na mój temat, nawet w żartach. Oczywiście jeśli ktoś mówi złe rzeczy na mój temat ale jest to prawdą i mówi mi to w cztery oczy, to wówczas pretensji nie mam.

przez IceMan 17 sie 2007, 01:33
Jovita napisał(a):to moje zdjecie cwicze prawie 3 lata z duzymi przerwami i co wygladam jak terminator?

Ale ty ćwiczysz a ona pakuje w siebie stertę świństw typu sterydy itp. - takich mięśni inaczej nie można przecież wyrobić
Jovita napisał(a):wiec za 20-30 lat to moze dopiero wtedy jej dorownam!!!

Szczerze? nie szpeć się
Przyjaciel forum

przez Goplaneczka 17 sie 2007, 09:34
YYY... Ja dresem nie jestem :? , wybaczcie, nawet na wych-fiz próbowałam chodzić w glanach A sama brudasem się określam... Brudasy to nie tyle co metale, ale punki i grungowcy. Moje otoczenie uznaje to określenie za pozytywne, w sensie, że tzw. "normalni obywatele" mają nas za brudy i męty ;) ;)

DarkAngel napisał(a):Dbam aby moje włosy pod pachami zawsze były w ładzie. Zaplatam warkoczyki....

A te na nogach?? :mrgreen: Pewnie urocze afro... ;)
Goplaneczka

przez agapla 17 sie 2007, 10:25
według mnie to jestes trochę za chuda jak na 3 lata cwiczeń na silowni to powiem szczerze mislałam że mięsnie można sobie bardziej wyrobic ,oczywiście mówię to co widze moze po prostu to zdjęcie tak wyszło :?

przez DarkAngel 17 sie 2007, 12:08
A te na nogach?? Mr. Green Pewnie urocze afro... Wink

...Czyżbyśmy się znali???? ;)
Obrazek
ExModerator

Sortuj wg