Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez .Kinga. 24 lip 2007, 14:11
długie włosy są boskie! Szczególnie czarne a jak jeszcze loki.. mm.. ;) Oczywiście że muszą być zadbane..
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Goplaneczka 24 lip 2007, 15:03
Długie włosy-stanowcze tak!!!
I ciemne oczy...
Goplaneczka

przez Goplaneczka 24 lip 2007, 15:38
Piotrek napisał(a):Piękne oczy, zniewalający uśmiech, nieprzeciętny charakter, niepowtarzalny styl, naturalna, swobodna, wesoła, delikatna, czuła, kolor włosów nie ma istotnego znaczenia, choć te rude takie ogniste Mr. Green powinna być kimś przy kim czułbym że kawałek nieba ukradłem

A szukaj, szukaj...
A na mnie krzyczą, jak składam zamówienie na długowłosego i ciemnookiego.
Niby, że facetom wolno wybrzydzać a kobietom nie bardzo?
Goplaneczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 25 lip 2007, 01:18
heh no to ja raczej nie jestem ideałem i chyba nawet nie jestem bliski ideałowi :cry: :cry: :cry:
:)

przez inez3 25 lip 2007, 09:45
a ja wychodze z zalozenia, ze idealow brak... jak bylam mlodsza to oczywiscie bylam wgapiona w jakichs tam aktorow czy piosenkarzy... powiem szczerze, ze nie umiem powiedziec jaki z wygladu mial by byc moj wymarzony ksiaze z bajki. swojego faceta poznalam dawno temu, spotykalismy sie jak jezdzilam do rodziny na wakacje a on tam wlasnie mieszka. taki tam kolega, czesc, czesc i tyle. jakby mi ktos kiedys powiedzial, ze z nim bede to kazalabym sie mu puknac w czolo :P nasza znajomosc rzowinela sie przez internet, opowiedzialam mu o swojej chorobie (wtedy wlasnie powoli wychodzilam z pierwszego jej ataku), zaczelismy gadac na skype do 4 rano... zakochalam sie w tych naszych rozmowach, w jego sposobie bycia... nawet nie wiem, a przynajmniej nie moge sobie przypomniec jak ocenialam jego wyglad... poprostu mnie trafilo i trzyma az do dzis :D
ja ogolnie lubie ludzi, ktorzy maja pojecie o roznych rzeczach, ktorzy obserwuja co sie dookola dzieje i z ktorymi mozna pogadac o wszystkim... tak tez jest z facetami. ogolnie lepiej zazwyczaj dogaduje sie z meska czescia populacji, jakos tak oni gdy sie otworza potrafia rozmawiac na wszystkie tematy... moim bledem bylo, ze jak ktos okazywal mi zainteresowanie to natychmniast prawie bylam zauroczona... ale okazywalo sie ze nadal jestem przyjaciolka a moj kolega zakochal sie w mojej kolezance...
ok, do rzeczy - inteligentny z poczuciem humoru, posiadajacy wlasne zdanie, otwarty na innych ludzi... wyglad? hmm, nie wiem... przede wszystkim musi o siebie dbac i nie wazne czy gruby czy chudy, z "szesciopakiem" na brzuchu czy z "miesniem piwnym" - tro cos musi byc, ale to "cos" jest u kazdego inne...

przez vampirek82 25 lip 2007, 13:11
Piotrek napisał(a):Piękne oczy, zniewalający uśmiech, nieprzeciętny charakter, niepowtarzalny styl, naturalna, swobodna, wesoła, delikatna, czuła, kolor włosów nie ma istotnego znaczenia, choć te rude takie ogniste Mr. Green powinna być kimś przy kim czułbym że kawałek nieba ukradłem

Mała Mi??????? ;)
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez Goplaneczka 25 lip 2007, 14:07
No właśnie, długie włosy to takie życzonko, z powodu ich braku szat zdzierać nie będę ;) .
A jaki powinien być ten wymarzony? Interesujący... Taki, przy którym nie da się nudzić.
Taki, żebym po iluś tam latach związku nie żałowała, że go spotkałam... Ktoś, komu można zaufać i zawierzyć, kto będzie zarazem oparciem i kto będzie go szukać we mnie. Ktoś, z kim będzie mnie łączyć, oprócz miłości, przyjaźń.
Wygląd jest raczej drugorzędny, co mi po Supermanie, jeśli nie idzie z nim normalnie pogadać?
Goplaneczka

przez IceMan 25 lip 2007, 18:04
O tak oczywiście... to ideał :lol: :lol: :lol:
Przyjaciel forum

przez Goplaneczka 25 lip 2007, 21:31
dżejem napisał(a):Ale to się okaże dopiero po paru latach związku

Bo też jest to zapewne pobożne życzenie... :mrgreen: :mrgreen:
Mimo wszystko fajnie jest mieć faceta, z którym nawet jak nie wyjdzie, można się dalej przyjaźnić...
Goplaneczka

przez vampirek82 26 lip 2007, 13:08
tak myslalam ze lubisz takie male , wredne, rude :D;)
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez Goplaneczka 26 lip 2007, 19:11
dżejem napisał(a):to też pobożne życzenie

Akurat w tym wypadku nie. Ja się ze swoimi przyjaźnię :mrgreen:
Utrzymujemy kontakt, dzwonimy, zwierzamy się sobie...
Pewnie dlatego, że to fajni faceci ;)
Goplaneczka

przez lovefoxxx 26 lip 2007, 20:38
dla mnie nie ma ideału. z wyglądu wielbię Jamesa Rightona z zespołu Klaxons. nie pogardze również Wenthwortem Millerem vel Michael Scofield z Prison Break xD
z charakteru niestety mój idealny facet chyba nie istnieje.
popchnij mnie w stronę życia...

przez Jovita 26 lip 2007, 20:48
nie ma idealnych facetów, lubie wrażliwych ale jednoczesnie nie lubie przeuczonych suchelców- umięśniony musi być- ja jestem wiec od niego tez tego wymagam! Facet nie moze ponizac kobiet i nie moze byc macho, ale tak na prawde mozna sie przyzwyczaic do kazdych wad.. :D
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez snaefridur 26 lip 2007, 21:06
Jeśli idzie o fizis to zawsze mi sie podobał chłopięcy typ urody i delikatne rysy twarzy.Ale zawsze pod takim płaszczykiem chłopczykowatości krył się zimny drań.Niespodzianka.
snaefridur

Sortuj wg