Skocz do zawartości
Nerwica.com

Praca po studium


Depresyjka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie raz, nie dwa mogłam polegać na Waszych radach, dlatego też jestem ciekawa Waszego zdania w tej kwestii.

Studiuję od 3 lat, został rok, ale cóż noga się potknęła i są warunkowe. Mam zamiar rzucić studia i iść na studium w konkretnej specjalizacji (ewentualnie zawiesić studia na rok - może wróciłaby chęć ich dokończenia).

Te studia poza tym wszystkim są dzienne, zaś studium zaoczne, a ja chciałam już zacząć chodzić do jakiejkolwiek pracy. :P (22 lata - uważam, że to już za dużo lat na lenistwo xD)

 

I tu następuje pytanie: Czy ludzie po studium np rocznym lub dwuletnim mają szansę na pracę w porównaniu z tymi po studiach? Mówię o specjalizacji grafiki, projektowaniu stron www itp. :) Czekam na Wasze odpowiedzi, bo ten dylemat nie daje mi spać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem na studiach z grafiki i nie oszukując... nie nauczyli mnie praktycznie niczego xD wydaję mi się, że na studium, gdzie jest większa kompresja wiedzy - więcej się nauczę, bo na bieżąco ;p A na studiach... takie to rozwleczone itp.

 

A mówisz o konkursach np. takich co w necie rozgłaszają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresyjka,

Swego czasu poszłam na rozmowę kwalifikacyjną z cv i portfolio. Portfolio zostało prześwietlone bardzo dokładnie, na cv szef rzucił tylko okiem. Pracę dostałam, ale jeszcze przez kilka tygodni szef "uczył" się, że ja jestem już długo po studiach i co właściwie studiowałam, tak bardzo był "zainteresowany" moim dotychczasowym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym ;) A byłam wtedy tak samo jak Ty raczkująca w zawodzie.

Pozdrawiam i trzymam kciuki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×