Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Pinkii 04 kwi 2011, 16:47
Boże jakie to żałosne co Wy momentami wypisujecie. Dorośli ludzie a aż się czytać tego nie da. Jak w ogóle można się publicznie cieszyć że ktoś odszedł bo miał dość Waszych uszczypliwości. Też już to przeszłam ale złapałam dystans i mam to już w dupie, to tylko internet. Mam nadzieję że Modliszka też ochłonie i wróci. Zresztą- obrabiać dupę komuś kogo nie ma, jesteście w tym mistrzami. Ale jak to mówi Agnieszka Chylińska- gdyby Cię kochali wszyscy to byłbyś nikim. Też się z nią żarłam swego czasu ale czas wydorośleć, to tylko internet i po co to? :bezradny: A nie trzeba każdego kochać tutaj. Modliszka wracaj, pokaż że jesteś silna.

A propo, jak ktoś może się podzielić np adresem e-mail do niej to proszę.

p.s. I jeszcze coś- była tu kiedyś Izabela, pamiętacie? Mieszkała w UK i trochę w USA, taka czarnula. Ma ktoś z Was kontakt do niej???
Obrazek
zbanowany

przez linka 04 kwi 2011, 16:49
Ja natomiast mam nadzieję, ze nie wróci. I może skończmy tą dyskusję, bo nie ma jej co dalej ciągnąć.
ps. Pinkii, jak nie znasz sytuacji to błagam cię nie komentuj 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pinkii 04 kwi 2011, 16:51
Przecież ja tylko napisałam że chciałabym aby wróciła, bo czasem nie warto tracić znajomości przez to że kilka osób się na nas uweźmie. Żeby napisać że kogoś lubię nie potrzebuję znać sytuacji. Modliszka jest dorosła, będzie chciała to wróci, nie to nie, wie co robi- ale mam prawo napisać że fajnie by było gdyby jednak pewne rzeczy przełknęła i była tutaj bo są osoby które ją szanują.
Obrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 04 kwi 2011, 16:52
Wyjaśniam, że nikt się na nikogo nie uwziął i nie z tego powodu nie ma już z nami PM.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Thazek 04 kwi 2011, 16:54
Chciała usunąc konto to usunęła jejku wielkie mi rzeczy :roll: coś miała na sumieniu to jej sprawa...
nie miała to też jej sprawa...
bezsensu gadka!
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Niesia 04 kwi 2011, 16:57
A ja uważam, że użytkownikom forum należy się jakieś wyjaśnienie, co do tych roszad w moderatorach. Pisałam kilkakrotnie z P_M na różne tematy, jeżeli coś z jej postępowaniem było nie tak to chcę o tym wiedzieć dla własnego dobra. W którymś temacie padło zdanie nt. psychozy. Mogę się tylko domyślać, że to w kontekście tej sprawy...
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

— Marilyn Monroe

przez Pinkii 04 kwi 2011, 16:59
Thazek, akurat Ty nie powinieneś chyba komentować jej odejścia bo robiłeś tu jej niezły ferment. Nic do Ciebie nie mam osobiście, ale wywlekałeś tu tak prywatne sprawy, że choć człowiek chciał tematu nie znać to nie miał szans. Jej tu nie ma i nawet nie może odeprzeć Twoich zarzutów np 'miała coś na sumieniu', więc po co to piszesz?

Dobra, nieważne, zaraz na mnie skoczycie że się wtrącam jak nic nie wiem. Ale wkurza mnie takie obrabianie tyłka, jak mnie nie było to o mnie też pisali, jak nawet nie miałam możliwości się obronić- wiecie jak to wkurza?

Dobra sorry, już się nie wtrącam. Jak mogę prosić jej maila to proszę- jeśli ona wyrazi zgodę. I szukam kontaktu do Izy.
Ostatnio edytowano 04 kwi 2011, 17:00 przez Pinkii, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
zbanowany

przez Shadowmere 04 kwi 2011, 16:59
A ja się cieszę.Już dawno temu wraz z jedną moderatorką widzialysmy różne..no delikatnie mówiąc intrygi i przekręty.Dziwi mnie tylko to,że niektorzy dopiero teraz odzyskali wzrok.,a wczesniej byli ślepi na ewidentnie widoczne pogwałcanie regulaminu,prztyczki ..

Pinkii..ze strony Modliszki padlo na Twoj temat pare okrutnych słów-nie raz i nie dwa.
Także na Twoim miejscu,nie obnosilabym sie z lojalnością..wobec kogos,kto poprostu nie mial jej za grosz dla Ciebie..
Shadowmere

przez linka 04 kwi 2011, 17:00
Niesia, a ja uważam, że to sprawa administracji...... chciała to usunęła konto, mi się nie tłumaczyła - a ja mam powinność tłumaczyć się przed tobą? No bez przesady. Roszady? Jakie roszady? Decyzję co do użytkowników funkcyjnych podejmują moderatorzy i admini.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Thazek 04 kwi 2011, 17:00
Pinkii, Nie znasz sprawy to nie pisz na ten temat ok? ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

przez paradoksy 04 kwi 2011, 17:02
Pinkii, ale Ty miałaś wtedy bana, a ona skasowała konto.
No i niestety - skoro nie znacie sytuacji, to się lepiej nie wypowiadajcie.
paradoksy

przez Pinkii 04 kwi 2011, 17:03
Shadowmere napisał(a):Pinkii..ze strony Modliszki padlo na Twoj temat pare okrutnych słów-nie raz i nie dwa.
Także na Twoim miejscu,nie obnosilabym sie z lojalnością..wobec kogos,kto poprostu nie mial jej za grosz dla Ciebie..

To było dawno i dawno to sobie wyjaśniłyśmy i wybaczyłyśmy. My wiemy jak jest. Do Ciebie Haniu też mam nadal szacunek, pomimo tego że mnie kopnęłaś w dupę po tym jak Ci zaufałam. Jednak wybaczam i nadal szanuję.

Doksy
- w te czy wewte nie powinno się dyskutować negatywnie o kimś kogo nie ma, bo ta osoba nie może nawet się obronić.

Thazek
- nie znam sprawy bo nie chcę jej znać, ale wiem tyle że ona Ciebie nigdy publicznie nie pocisnęła a Ty na każdym kroku na nią wjeżdżałeś i pisałeś o prywatnych sprawach, a co kogo to obchodzi?
Ostatnio edytowano 04 kwi 2011, 17:04 przez Pinkii, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
zbanowany

przez Thazek 04 kwi 2011, 17:03
linka, Ale po co to tłumaczyć??
kto miał znać sprawę to zna i wie o co chodzi!
Odeszła i tyle :roll:

przez paradoksy 04 kwi 2011, 17:04
ale ktoś tu o niej pisał negatywnie? bo nie zauważyłam...
paradoksy

Sortuj wg