Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez depresyjny86 17 mar 2011, 22:54
O jejku teraz wyjdzie,że jestem zły,trudno.Chodziło mi o to,że dawniej ludzie jakoś nie usuwali kont,a teraz....
czlowiek narwica no jakos nie widze nic dziwnego w tym, ze nie kazdy chce zeby wiedziano o jego nerwicy. nie kazdy tez zyje tym forum i sie tak przejmuje. Twoj post jest dziecinny

Obudż się :niby kto ma wiedzieć?Przecież nikt tutaj nie podaje swojego imienia i nazwiska,daty urodzenia...Poza tym człowiek jak się już na coś decyduje,w tym wypadku na pisanie na forum psychologicznym,to powinien mieć świadomość,że to troche ryzykowne...i nie ujawniać zbyt wielu szczegółów ze swojego życia...Ja ujawniam dużo,bo mi nie zależy...
Rozumiem kasowanie zdjęć...
W każdym razie nie miałem na myśli,że osoby które kasują konto są głupie,złe czy coś...i nie oceniam.Po prostu wyraziłem moje zdziwienie i to,że dla mnie choroba nie jest powodem do wstydu,zdziwienie w wypadku usunięcia konta ze wstydu.
Oczywiście rozumiem,że istnieją również jakieś inne powody w wyniku których ktoś MUSI kasować konto<no nie wiem choroba,osobowość,albo jakies tam inne rzeczy..nie wiem prześladowanie przez kogoś...no nie będę wymyślał>
Może wyszło,a raczej na pewno wyszło,że oceniam Agnieszkę,za co przepraszam bo nie tak to miało na prawdę zabrzmieć,bardziej chodziło mi o same usuwanie kont z powodu tego "że już się wyleczyłem i teraz sobie usunę konto żeby nikt nie wiedział o mojej nerwicy bo sie boje lub wstydze" niż o jej przypadek.
I NIE OCENIAM JEJ.Po prostu mój poprzedni post zabrzmiał jak zabrzmiał,nie jestem ekspertem w pisaniu/mówieniu.
Mam nadzieję,że z tego tematu nie wywiąże się kolejna kłótnia,więc jeżeli macie zastrzeżenia do mnie,priv.
:)

przez Ahmed 18 mar 2011, 20:06
ma ktos kontakt z thazkiem albo nr GG do niego. Dawał mi go jakis czas temu ale mi sie skasował. Na PW oczywiście.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez miki74 22 mar 2011, 01:21
Natasha, gdzież Ty? :evil:
miki74

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 22 mar 2011, 09:57
Allah napisał(a):ma ktos kontakt z thazkiem albo nr GG do niego. Dawał mi go jakis czas temu ale mi sie skasował. Na PW oczywiście.

znajdziesz go aktualnie na forum pod innym nickiem.
paradoksy

przez depresyjny86 22 mar 2011, 22:11
Kolejny co zmienia nick.....:roll:
:)

przez Ahmed 22 mar 2011, 22:13
paradoksy, wiem wiem ... juz został zlokalizowany :D
K.
Kwadratullah

przez shadow_no 22 mar 2011, 23:31
paradoksy napisał(a):
Allah napisał(a):ma ktos kontakt z thazkiem albo nr GG do niego. Dawał mi go jakis czas temu ale mi sie skasował. Na PW oczywiście.

znajdziesz go aktualnie na forum pod innym nickiem.

Ano ludzie wracają. Chyba nie chcą być rozpoznawani mimo, że kasując konto i zakładając nowe, ale powinni być świadomi tego, że da się ich zlokalizować (nie mówię o narzędziach moderatorskich tylko zwykle da się odczuć kto co piszę i/lub jak się zachowuje)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Niesia 23 mar 2011, 21:24
człowiek nerwica napisał(a):Może wyszło,a raczej na pewno wyszło,że oceniam Agnieszkę,za co przepraszam bo nie tak to miało na prawdę zabrzmieć,bardziej chodziło mi o same usuwanie kont z powodu tego "że już się wyleczyłem i teraz sobie usunę konto żeby nikt nie wiedział o mojej nerwicy bo sie boje lub wstydze" niż o jej przypadek.
I NIE OCENIAM JEJ.Po prostu mój poprzedni post zabrzmiał jak zabrzmiał,nie jestem ekspertem w pisaniu/mówieniu.

Nie gniewam się. Owszem, chciałam trochę się odciąć od tamtego konta, bo miałam już wrażenie, że za dużo o sobie ujawniłam, ale podejrzewam, że nawet jak się już całkowicie wyleczę to tutaj będę czasem zaglądać.
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

— Marilyn Monroe

przez NoOneLivesForever 29 mar 2011, 11:28
Gdzie jest coma? :evil: Niegrzecznie tak znikać bez pożegnania :roll: ;)
NoOneLivesForever

przez Ahmed 29 mar 2011, 11:36
no chyba jest juz znowu ...bo widziałem kogoś o takim nicku z 1 postem w dorobku :D
member34124.html
K.
Kwadratullah

przez paradoksy 29 mar 2011, 12:09
no, z piątym kontem :roll:
paradoksy

przez coma 29 mar 2011, 17:09
paradoksy, a przeszkadza to komuś? nie ukrywam się pod innym nickiem przynajmniej :roll: miło mi, że się cieszysz na mój widok :mrgreen:
Ostatnio edytowano 29 mar 2011, 17:12 przez coma, łącznie edytowano 1 raz
coma

przez Thazek 29 mar 2011, 17:12
A podobno można mieć tylko 3 w roku :P
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez coma 29 mar 2011, 17:13
Dysforia, Ty przeciwko mnie? :P
coma

Sortuj wg