Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez linka 16 mar 2011, 21:57
:smile: to forum internetowe, jedni odchodzą inni przychodzą - trzeba się cieszyć że jest możliwość poznania tylu nowych osób :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nerwicaman 16 mar 2011, 22:17
ciekawe gdzie sie podziala Agnieszka_1988, nawet zdjecia usnela
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez paradoksy 16 mar 2011, 22:18
napisała, że żegna i usuwa konto, i tyle
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 16 mar 2011, 23:36
Monika1974 napisał(a):
Allah napisał(a):kurna ...kto następny ??? :(

Chyba ja.

o nie, nie :nono:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 16 mar 2011, 23:53
Kasiu, chciałam zwrócić na siebie uwagę jak to napisała pewna osoba :D :mrgreen:

No, ale uświadomiłam sobie,że nikt tu nie będzie leżał krzyżem przede mną i błagał mnie,żebym została.

Jeszcze zostanę, nie dam komuś tej satysfakcji. ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez _asia_ 17 mar 2011, 15:20
Monika1974 napisał(a):Kasiu, chciałam zwrócić na siebie uwagę jak to napisała pewna osoba :D :mrgreen:

ciekawe co to za pewna osoba ;)
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Pinkii 17 mar 2011, 17:18
Jedni przychodzą, inni odchodzą, niektórzy wracają bo mają tu znajomych (np ja)... To tylko forum internetowe. Też tu znalazłam fajnych znajomych przez te kilka lat, ale przecież jak się z kimś lubi to ma się kontakt na gg, telefoniczny itd... Świat nie kończy się na forum, a niektórzy z Was bardzo osobiście to odbierają ;) Jak ktoś odszedł widocznie ma powód, napiszcie do tej osoby na gg jak tęsknicie. A może wrócą, wielu wraca. Np ja wracam ale nie traktuję tego forum jak forum dla 'psychicznych', tylko jak zwykłe forum dyskusyjne.
Obrazek
zbanowany

przez marcja 17 mar 2011, 17:55
Pinkii napisał(a): nie traktuję tego forum jak forum dla 'psychicznych', tylko jak zwykłe forum dyskusyjne.

Ja tak samo...

Ale swoja droga i tak nie rozumiem idei kasowania kont - mam swoje konta na roznych forach, czasem zalozone tylko na potrzeby 1 posta/pytania (np. na dogomanii) ale zadnego nie kasuje... Moze kiedys sie przyda i po co znow nowe zakladac, nie rozumiem tegow wiekszosci przypadkow...Ale jak kto woli...;)

przez depresyjny86 17 mar 2011, 17:58
napisała, że żegna i usuwa konto, i tyle

Dla mnie troszkę dziecinne zachowanie...Najlepiej usunąć konto,zdjęcia usunąć bo co?- wstyd?,że było się na "takim" forum? (chodzi mi o to co mogą wg mnie myśleć tacy ludzie,ja myślę zgoła inaczej)
:)

przez Pinkii 17 mar 2011, 18:09
Marcja- czasem jest taki impuls że człowiek chce zniknąć, szczególnie jak się mocno z kimś pokłóci.

Człowiek Nerwica- ja też usunęłam konto bo zauważyłam że jak tutaj były to nie mogłam w pełni się otworzyć... Nie jest wstydem być tutaj, ale czasem sobie myślę że nie chcę aby moi znajomi widząc zdjęcia czytali o moim życiu prywatnym, przecież tutaj często o rzeczach wręcz intymnych rozmawiamy... A różnie to ludzie nam nie przychylni mogą wykorzystać. Może zmienię zdanie, nie wiem.
Obrazek
zbanowany

przez Zenonek 17 mar 2011, 18:12
Jest tez inny bardzo prozaiczny powod kasowania kont - chodzi o to, ze to jest taki symboliczny gest - latwiej wtedy zerwac z forum. Przeciez wiele osob jest mniej czy bardziej uzaleznionych od tegoz.

przez marcja 17 mar 2011, 18:22
Wlasnie, jak sie nie wie, to sie nie ocenia...

Pinkii, moze i tak ale dla mnie to jakos niezrozumiale jest - tez klocilam sie z ludzmi na roznych forach ale ja po klotni nie uciekam, a chce dalszej konfrontacji celem pojednania - mam takie cos zakodowane w charakterze, jak wszystkie ascendentalne wagi ;) Lubie krotkotrwale bitwy i potyczki, bo oczyszczaja atmosfere ale nie lubie wojen :) Ale wlasnie wszystko zalezy od charakteru...

przez Pinkii 17 mar 2011, 18:25
marcja napisał(a):mam takie cos zakodowane w charakterze,

Noom, a ja mam tak że jak się z kimś pokłócę to się zamykam w sobie, muszę się schować, odejść od kompa, zniknąć na jakiś czas... Czasem dość długi. A jak już ochłonę, nabiorę dystansu to wracam... Tym razem miałam nie wracać, ale życie dało mi taką niespodziankę że potrzebowałam psychicznego wsparcia, a o dziwo 'psychiczni' dają bardzo dobre wsparcie ;) Więc jestem znowu.
Obrazek
zbanowany

przez nerwicaman 17 mar 2011, 21:05
czlowiek narwica no jakos nie widze nic dziwnego w tym, ze nie kazdy chce zeby wiedziano o jego nerwicy. nie kazdy tez zyje tym forum i sie tak przejmuje. Twoj post jest dziecinny
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

Sortuj wg