Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Lilith 03 wrz 2016, 08:24
Jedyną opcją na powrót Nihila jest pisanie po zaakceptowaniu postów przez Moderację. Inaczej nie ma mowy. Będzie miał status "obserwowanego" i zablokowane swobodne pisanie w działach przez trzy miesiące. Wszystkich działach. W tym czasie nie ma zakładania fikcyjnych kont i durnych wyskoków. Jeśli wytrzyma, to zdejmę blokady, jeśli nie - no to wypad z baru. Wiem M., że to czytasz, więc, jeśli się zgadzasz na te warunki, to daj mi znać, a aktywuję Ci konto. Inaczej nie masz wstępu na Forum. Tym razem naprawdę przegiąłeś i nie ma opcji na brak konsekwencji. Poza tym, bezkarność rozzuchwala i jeśli i tym razem odpuścimy, to po pięciu minutach będzie to samo.
(powrót do starego nicka) Lilith=Artemizja

Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez JERZY62 03 wrz 2016, 18:16
tosia_j napisał(a):kto pamieta Hanię ze spamowej?

Hania33, ja pamiętam, dawno jej nie widziałem.
♪♪♪

przez platek rozy 03 wrz 2016, 18:49
tosia_j, na fb czasami sie pojawia ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tosia_j 04 wrz 2016, 07:48
dzieki płateczku ;)
outsider

przez Purpurowy 04 wrz 2016, 14:21
piękna - czy ktoś ją widział? Miła z niej osoba i szkoda że się nie udziela na forum.

przez Random30 04 wrz 2016, 16:19
Artemizja,

Artemizja napisał(a):Będzie miał status "obserwowanego" i zablokowane swobodne pisanie w działach przez trzy miesiące. Wszystkich działach.

Nawet w "Off-topic" ? Poważnie ?! :P :D Heh, nie wiem jak sobie to wyobrażasz ... ;)

Artemizja napisał(a):Tym razem naprawdę przegiąłeś i nie ma opcji na brak konsekwencji.

Niby czym ? Jeżeli dany Moderator (oczywiście sobie żartując) notorycznie nazywa swego ulubionego trolla "fuckin slave'em", a ten w odpowiedzi tworzy fejkowe konto "Moderator ma koślawego" (specyficzna konwencja ;) ), wierz mi - mieści się to to w ramach prawilnego życia forumowego ;) Powiedziałbym nawet, że takowe akcje nadają mu tej nowej, lepszej dynamiki :P

A odnośnie ostatnich przytyków do iiwyy - już bardziej "niewinnie" się chyba nie dało ;) (Nie wyobrażasz sobie, ile otrzymałem PMek z gratulacjami! :D Heh, połowa Foruma (a i jeden Moderator :P) ma o niej to samo zdanie ;) )

IMO zwyczajnie stiltowałaś (slang pokerowy) [dzień wcześniej jeszcze sobie normalnie żartujemy, byś już następnego ni stąd ni z owąd wybuchnąć miała tym nieprzejednanym gniewem :P), a że głupio Ci się przyznać, wolisz iść w zaparte ;)

Co do ultimatum - że niby miałbym podpisać z Wami to zawieszenie broni na tak haniebnych, tak uwłaczających mej godności warunkach ? :P Hmm ... jako że i tak miało mnie nie być na Forumie ze dwa tygodnie (muszę parę spraw pozałatwiać :P), zastanowię się na spokojnie i myślę, za jakiś czas dam Wam znać :P

przez Random30 04 wrz 2016, 16:32
Aha, i WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich Uczestników manifestacji "pro-Nihilowej" !!! :mrgreen: To się dopiero nazywa inicjatywna społeczna! ;) Heh, i to wszystko tak bezinteresownie, "non-profit" - żaden Soros, czy inkszy grandziaż pieniędzy nie wykladał ... :D

P.S. Wasze zdrowie! :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez elo 04 wrz 2016, 16:47
dalej nie wiem za co ten ban - eh ide przekopac kosz :D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez Random30 04 wrz 2016, 18:02
Artemizja, Jak bowiem pouczał w „Księciu” Mikołaj Machiavelli - „okrucieństwo i terror należy stosować rozsądnie i tylko w miarę potrzeby” - radziłbym chwilę się zastanowić nad jego słowami. Chyba, że w najbliższym czasie masz ochotę ujrzeć deklarację pokroju:

Thomas Jefferson napisał(a):Wprawdzie roztropność nakazuje nie zmieniać od dawna ustalonych rządów dla błahych powodów i przemijających przyczyn[...]. Lecz jednak długi szereg nadużyć i przywłaszczeń, [...] wykazuje jawny zamiar wtłoczenia na dany naród jarzma rządu nieograniczonego, naród ma prawo, lecz i obowiązek obalenia podobnego rządu i zawarowania swego bezpieczeństwa na przyszłość za pomocą nowych rękojmi.

Ale już wtedy na samych protestach: "Artemizja Razwiedczyk!" czy podpisach: "A poza tym sądzę, iż Artemizja Razwiedczyk." się nie skończy ... :P :D ;)

przez Lilith 05 wrz 2016, 07:36
Random30, nie próbuj mi stawiać warunków, bo tylko pogarszasz swoją sytuację. Przeglądając historię Twojego bycia na Forum już dawno powinienes wylecieć. Ile fikcyjnych kont założyłeś od czasu jak wróciłam na Forum? Z 15? Każde jest złamaniem Regulaminu. Nieważne, jaki nick sobie ustawiasz. Za multikonto jest ostrzeżenie, a za kolejne ban. Prosiłam Cię i na Forum i na PW, żebyś odczepił się od iiwaa. Nie podziałało. Zablokowałam Ci dział. Nie podziałało. Myślisz, że skoro delikatnie wbijasz szpileczkę, to to nie jest traktowane jako personalna wycieczka w kierunku danego Użytkownika? Podlicz sobie to wszystko. Ile banów powinieneś dostać? Dużo. To Twój wybór, co teraz zrobisz i czy się dostosujesz a moja czy kogokolwiek innego sympatia nie ma tu nic do rzeczy. Uważasz się za nietykalna świętą trrollowa krowę, ale chyba jednak się przeceniasz. Dlaczego mamy Cię traktować inaczej niż pozostałych? Dlaczego mamy cały czas przymykać oko na Twoje wyskoki? Co Cię wyróżnia wśród innych, że możesz bez konsekwencji łamać zasady? Nie masz szacunku ani do Ekipy, ani do tego Forum. Brak Ci jakichkolwiek hamulców i poszanowania zasad i innych użytkowników. Samo to już sprawia, że nie mamy ochoty Cię przywracać. Otrzymałeś bana, bo czara się przelala, bo po raz kolejny złamałeś zasady i Moderator, który wlepił Ci perma uznał, że zrobiłeś to ostatni raz. Ale miałeś fart, bo w związku z błędem systemu ban nie zadziałał. A zatem trzeba było deaktywować konto. No i standardowo, jak za każdym razem, kiedy wywalaliśmy Cię z Forum, wróciłeś i tupiesz nóżkami. I co? Masz zostać przywrócony i zero konsekwencji? Wybij to sobie z głowy. Nie tym razem. Jeśli zgodzisz się na warunki, które stawiamy i pokażesz, że przez trzy miesiące jestes w stanie funkcjonować na Forum jak każdy inny Użytkownik, to po tym czasie zostaną zdjęte wszelkie blokady. Stawiam jednak na to, że nie wytrzymasz. A skoro tak, to wybacz, ale w takim układzie jesteś po prostu "szkodnikiem", który egzystuje na Forum tylko i wyłącznie po to, żeby trollować. Co sprowadza Nas do punktu wyjścia.
(powrót do starego nicka) Lilith=Artemizja

Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *****Nihil***** 05 wrz 2016, 19:46
Artemizja, Regulamin, Regulamin, Regulamin ... – powtarzasz to jak mantrę. Heh, kiedyś nie byłaś taką służbistką :P A gdzie ta ludzka strona aspektu ? Kasiu,

"nie zamieniaj serca w twardy głaz, póki jeszcze serce masz" ;)

Ile fikcyjnych kont założyłeś od czasu jak wróciłam na Forum? Z 15?

Oj tam zaraz 15 :P

Prosiłam Cię i na Forum i na PW, żebyś odczepił się od iiwaa. Nie podziałało. Zablokowałam Ci dział. Nie podziałało. Myślisz, że skoro delikatnie wbijasz szpileczkę, to to nie jest traktowane jako personalna wycieczka w kierunku danego Użytkownika?

Cóż, podpadła mi. Lekceważąco odnosiła się do chorób psychicznych, jej zdaniem "wydumanych problemów w głowie", do tego kreowała się na wielką Panią Prawnik, Panią Profesorową, że kim to ona nie jest i mądrzyła się w co drugim wątku - pech chciał, że trafiła na mnie :P

Nie masz szacunku ani do Ekipy

Przebrzydłym Razwiedczykom jeszcze się tego szacunku zachciewa ?! :D Niedoczekanie ;)

ani do tego Forum

Gdyby tak było, bym się na nim nie udzielał ;)

Brak Ci jakichkolwiek hamulców i poszanowania zasad i innych użytkowników.

Taaa, może jeszcze mnie do amfce przyrównaj, jak ostatnim razem ? :P

Wiesz, jest trolling i trolling – mój zawsze był selektywny. Najlepszą rekomendacją jest to, że każden jeden użytkownik, którego trollowałem – Sigrun, WolfMan, Carica Milica ... itd. – mnie lubi ;)

Heh, póki co żadnego postronnego bordera nie skrzywdziłem :P Mało tego - zawsze byłem gotów takowych przed wszelkimi hejterami, forumowymi mizantropami bronić ;)

( :D )

Ehh, jeszcze się na Nihilu nie poznałaś ? :P ;)

który egzystuje na Forum tylko i wyłącznie po to, żeby trollować

Nie tylko ;)

P.S. Może zostawisz mi jakieś konto w celach kontaktowych, co ? :P Nie będę się przecież wygłupiał, tych maili pisał. Jak się zdecyduję, PMkę Ci poślę ;)

przez śpiąca królewna 05 wrz 2016, 20:33
Gdzie jest bardzo, bardzo, bardzo dawny użytkownik Milutki (z kotkiem w avatarze)? Loguje się może pod innym nickiem?

przez śpiąca królewna 05 wrz 2016, 20:37
I gdzie jest khaleesi?
Ostatnio edytowano 05 wrz 2016, 20:43 przez śpiąca królewna, łącznie edytowano 1 raz

przez Purpurowy 05 wrz 2016, 20:43
śpiąca królewna napisał(a):I gdzie jest khaleesi?

Na forum co prawda jej nie widać, ale na FB się pojawia regularnie, więc przypuszczam że wszystko z nią w porządku.

Sortuj wg