Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez abrakadabra xx 29 lut 2016, 15:21
A ja nie wiem co z intelem, no właśnie co z nim? Wiem, że ciągle chłopak w problemach siedział, czy coś poszło ku lepszemu???

Ego, głowa do góry, SrebrnaSowa, a ty się martwisz o innych ciągle a o siebie nie, co u ciebie w ogóle, oprócz słońca i deszczu, mam nadzieje, że lubisz deszcze i, że nie są one kwaśne;)

przez abrakadabra xx 29 lut 2016, 15:27
Ego, pisz jakby co, to ja jestem, być może jestem bezwartościowy ale przyglądam się temu całemu bajzlowi, i jak stwierdzę, że należy ci się pomoc to zagadam, tak jak będę umiał...

przez abrakadabra xx 29 lut 2016, 16:02
Ego, ale czy ty w ogóle potrzebujesz innych do rozwiązywania swoich problemów? No bo jesteś mądrą dziewczyną, czy mądrym ludziom nie wystarczy ich mądrość do rozwiązania własnych spraw?? Tak się nad tym zastanawiam, i o ile był bym mądry, to bym sobie ze wszystkim poradził, czy może się mylę może, najmądrzejszy nie da rady samemu? Może to samotność właśnie jest problemem?+ głupota? No ale ty nie jesteś głupia, więc dasz sobie radę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abrakadabra xx 29 lut 2016, 16:04
Czyli, mądrość wygrywa a głupi i sami przegrywają.

przez abrakadabra xx 29 lut 2016, 16:06
Chyba, że ktoś jest mądry a z samotnością nie ma problemów, wtedy jest do przodu.

przez SrebrnaSowa 29 lut 2016, 16:12
abrakadabra xx napisał(a):A ja nie wiem co z intelem, no właśnie co z nim? Wiem, że ciągle chłopak w problemach siedział, czy coś poszło ku lepszemu???

Ego, głowa do góry, SrebrnaSowa, a ty się martwisz o innych ciągle a o siebie nie, co u ciebie w ogóle, oprócz słońca i deszczu, mam nadzieje, że lubisz deszcze i, że nie są one kwaśne;)

O jeeee.... coś takiego to chyba pierwszy raz słysze, mnie się raczej od wrednych egoistów wyzywa.
A co u mnie no,nie lubię kwaśnych deszczy , deszcz sam w sobie lubię , zwłaszcza ten latem ,kiedy można bez konsekwencji po nim pobiegać .
A z kwasów , to tylko cytrusy i kwaśne żelki :)

Ostatnio to , inni o mnie dbają, to ja już aż tak nie muszę :)

Właśnie wiem , że intel miał problemy, dlatego pytam... wiem że jest też silny , ale jednak wolałabym by mu sie zaczęło układać ...

przez abrakadabra xx 29 lut 2016, 16:25
SrebrnaSowa, Ty jesteś aniołem? Ja już chciałem sobie umierać w samotności, z daleka od forum a ty się zapytałaś o mnie w tym wątku, nawet cię nie znałem, WTF, ktoś się o mnie pyta, przecież to było wieki temu, kiedy jeszcze wszystko u mnie grało. Dzięki wielkie, tylko nie pisz dlaczego się o mnie zapytałaś, pozwól mi marzyć pozwól mi śnić, i nic nie mów.

przez SrebrnaSowa 29 lut 2016, 17:12
..... :roll: :mrgreen:
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez abrakadabra xx 29 lut 2016, 18:22
Miejmy nadzieję, że z innymi wszystko ok...

przez ego 29 lut 2016, 19:03
abrakadabra xx, obecność innych i tak niczego nie zmieni w kwestii rozwiązania problemów, gdy są one nierozwiązywalne( czyt. człek sądzi, że są nierozwiązywalne). Moją ostatnia deską ratunku, to wbrew temu co piszesz, jest to, że jestem właśnie głupia i w związku z tym, jednak mylę się w sprawie tych problemów. Nie pozbawiaj mnie resztek nadzieji :silence:
ego

przez abrakadabra xx 29 lut 2016, 19:24
ego, aha, czyli coś sobie wymyśliłaś, że problemy są nierozwiązywalne... A co na to psychologia? Czyli zdajesz sobie sprawę, że to ty myślisz źle, że są nierozwiązywalne, jednak podświadomie czujesz, że można je rozwiązać, tylko nie wiesz gdzie szukać, gdzie, co, jak, gdzieś tam, ale po za moim zasięgiem... Jeżeli tak myślisz to myślisz beznadziejnie, bo ja tak myślę i jestem na dnie, więc moje myślenie jest złe. A jakie jest dobre? Tego nie wiem, jestem za głupi, jednak ty nie jesteś, bo widziałem to po twoich wypowiedziach, że jesteś mądrzejsza, wiec, rób coś z tym, mądrzy ci powiedzą co...

przez Hans 29 lut 2016, 19:45
ego napisał(a):
Hans napisał(a):Patrzę, a tu Masturbow się normalną czcionką wyświetla. Znowu nadchodzą czasy wielkiej smuty.
A Masturbow why?

Nie wiadomo, ale z moich obserwacji wynika, że jest w tym jakaś cykliczność.
Feed your head
Feed your head

przez ego 29 lut 2016, 20:49
Hans, rozumiem, ja pewnie jestem za krótko na forum, żeby tę cykliczność zaobserwować :)

abrakadabra xx, a czemu Ty się chcesz licytować, kto z nas jest głupszy? nie możemy uznać, że oboje tacy jesteśmy, jak Ci tak bardzo na byciu głupim zależy? No ja wiem, że głupota to w sumie fajna rzecz, można sobie tym tyle rzeczy we własnym życiu wytłumaczyć... :mhm:
ego

przez Kot_ 29 lut 2016, 22:00
Ale jak mądrość ma pomóc w rozwiązywaniu problemów, jak problem tkwi np. w patologicznie obniżonym nastroju, braku motywacji, ambicji, pesymistycznym mysleniu, bezsensie wszystkiego, anhedonii, lęku, melancholizmie, niskim poczuciu własnej wartości, braku odporości na stres itp. itd. Mądrość, inteligencja w takich, nazwijmy to - zaburzeniach na niewiele sie chyba zda. Chociaż nie wiem co tam ego dokładnie blokuje przed korzystaniem w pełni z życia.
Kot_

Sortuj wg