Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Infinity 02 gru 2015, 16:56
milano3, czy podobny nick, nie startował w tym talent show z modelami w TVN .

przez jetodik 03 gru 2015, 00:46
uff, jestem z powrotem, sprawy które oderwały mnie od forum, jak tylko je odstawiłem na kilka dni, poszły ciurkiem słuchajcie, a jak siedziałem na forum w niemal każdej wolnej chwili to zalegały na garbie od miesięcy...
wniosek? warto czasem przewietrzyć głowę od forum i jak już do niego wróci to realizując nauczkę - najpierw obowiązki (te życiowe najbardziej szare) później przyjemności (forum), w drugą stronę to się nie sprawdza ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez elo 03 gru 2015, 18:40
kupmitrumne napisał(a):sądząc z aktywności na insta mniej wiecej wiesz co i jak :mrgreen:

h3h3 z instagramem jestem na biezaco akurat to fakt ale ostatnio mialas chyba jakis zastoj i temu zaczelam sie martwic lecz tlumaczylam to sobie tym ze ogarniasz zycie i nie masz czasu na glupoty o! =')
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 04 gru 2015, 11:55
jetodik napisał(a):uff, jestem z powrotem, sprawy które oderwały mnie od forum, jak tylko je odstawiłem na kilka dni, poszły ciurkiem słuchajcie, a jak siedziałem na forum w niemal każdej wolnej chwili to zalegały na garbie od miesięcy...
wniosek? warto czasem przewietrzyć głowę od forum i jak już do niego wróci to realizując nauczkę - najpierw obowiązki (te życiowe najbardziej szare) później przyjemności (forum), w drugą stronę to się nie sprawdza ;)

Co to za przyjemność siedzieć na forum!?, wlepiać się w ten monitor, przesiadywanie na forum to raczej bardziej forma kary aniżeli nagrody, inni się bawią i cieszą życiem i wyciskają z niego ostatnie soki, a ty możesz sobie pomarzyć o tym na forum, lol2. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez elo 04 gru 2015, 15:03
kara? lol? wchodzisz na foro z wlasnej woli czy ktos cie zmusza do siedzenia tutaj? zreszta jak taka forma rozrywki nie odpowiada to czemu nie wybierzesz innej?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez Vengence 04 gru 2015, 15:16
elo napisał(a):kara? lol? wchodzisz na foro z wlasnej woli czy ktos cie zmusza do siedzenia tutaj? zreszta jak taka forma rozrywki nie odpowiada to czemu nie wybierzesz innej?

Bo nie mam siły. lol. :pirate:
Wielu jest tutaj by przetrwać jakoś dzień i nie mają siły na inne działanie, więc według ciebie siedzenie na forum to nagroda czy kara??, jeżeli odpowiesz sobie, że nagroda to ja nie mam pytań. :hide:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 04 gru 2015, 15:25
inni się bawią i cieszą życiem i wyciskają z niego ostatnie soki, a ty możesz sobie pomarzyć o tym na forum, lol2.

:yeah: :papa: :brawo:
---dobre panie Pażdżioch !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez elo 04 gru 2015, 15:27
Vengence napisał(a): jeżeli odpowiesz sobie, że nagroda to ja nie mam pytań.

no blagam cie... po 1 wchodze na foro tylko dlatego ze chce i robie to dla wlasnej przyjemnosci a po 2 jesli ktos siedzi tu za kare i go to meczy iii dalej to robi zamiast skupic sie na czyms co naprawde cieszy to ja nie mam pytan :hide:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez Vengence 04 gru 2015, 15:31
elo napisał(a):
Vengence napisał(a): jeżeli odpowiesz sobie, że nagroda to ja nie mam pytań.

no blagam cie... po 1 wchodze na foro tylko dlatego ze chce i robie to dla wlasnej przyjemnosci a po 2 jesli ktos siedzi tu za kare i go to meczy iii dalej to robi zamiast skupic sie na czyms co naprawde cieszy to ja nie mam pytan :hide:

Widocznie jesteś na innym etapie i w miarę funkcjonujesz! i jesteś w stanie się z czegoś cieszyc!, to gratuluje. To tak jak ślepemu na lewe oko powiedziałbym, niech
pan zasłoni prawe oko i czyta lewym co tam jest napisane, no to nawet jak to przed oczami będzie miał to tego
nie przeczyta, bo to oko ma ślepe, niemrawe, mam nadzieje, że mnie rozumiesz. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 04 gru 2015, 15:32
Chłopak ma depresję , a żadne leki mu nie pomagają ,,, a szkoda ,,, bo byśmy na jakieś tanie dziewczynki wyskoczyli i wyciśnęli z życie te soki ostatnie . Vengence, jaja do Góry .Dzisiaj szambo ,,, ale jutro ,,,Jutro będzie lepiej!!! ---ku chwale Ojczyzny Obywatelu ! ;)

przez Vengence 04 gru 2015, 15:34
elo, A tak wogóle miss to co się tak uczepiłaś mojego skrótu myślowego. :P

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ḍryāgan 04 gru 2015, 15:42
Vengence, co to za status "obserwowany" który jest przy Twoim nicku?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez elo 04 gru 2015, 15:50
Kalebx3 napisał(a):Chłopak ma depresję , a żadne leki mu nie pomagają

a kto tu nie ma depresji? serio slaba wymowka
Kalebx3 napisał(a):bo byśmy na jakieś tanie dziewczynki wyskoczyli i wyciśnęli z życie te soki ostatnie .

jezeli to nazywasz wyciskaniem ostatnich sokow to jestem przeszczesliwa ze do tej pory tego nie doswiadczylam
Vengence napisał(a):Widocznie jesteś na innym etapie i w miarę funkcjonujesz! i jesteś w stanie się z czegoś cieszyc!, to gratuluje.

ale to ze jestem na innym etapie to wylacznie moja zasluga - nikt za mnie niczego nie zrobil i nie oczekuje ze zrobi
Vengence napisał(a):elo, A tak wogóle miss to co się tak uczepiłaś mojego skrótu myślowego.

jeju to nie chodzi o to ze sie czepiam ale mam wrazenie ze niektorzy na wlasne zyczenie czuja sie zle bo licza ze leki wszystko zalatwia a prawda jest taka ze marzenia sie nie spelniaja - marzenia sie spelnia samemu i zeby poczuc sie spelnionym trzeba zrobic cos co moze sprawic nam przyjemnosc a nie tracic czas na siedzenie w miejscu ktore nie czyni nas weselszym a niekiedy wrecz przeciwnie
Ostatnio edytowano 04 gru 2015, 15:54 przez elo, łącznie edytowano 1 raz
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez Kalebx3 04 gru 2015, 15:53
Kalebx3 napisał(a):
bo byśmy na jakieś tanie dziewczynki wyskoczyli i wyciśnęli z życie te soki ostatnie .

jezeli to nazywasz wyciskaniem ostatnich sokow to jestem przeszczesliwa ze do tej pory tego nie doswiadczylam

Elo , ale wyciskalibyśmy nie na trzeżwo rzecz jasna ;)

Sortuj wg