Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez [*] Relatywista [*] 15 wrz 2014, 17:18
kupmitrumne napisał(a):Gdzie jest kurfa Nihil ? :cry:

Wiem, wiem, wpadłbym na szybko tego ticketa na ruchanie wykorzystać, ale ostatnimi czasy bliżej mi do bełkoczącego warzywa niźli knura rozpłodowego :P

Ty, a ten ticket to imienny ? :D Bo jak nie to sprzedałbym hobbyturyście za ten jego caly hajs z automatów xD

Heh, no ale spoko - jak jeszcze kiedy przyjdzie mi sie bratać z "łódzką patolą" to może wtedy, tak przy okazji ;)

Btw. Reibena już zrejpowalaś ? :D Jeszcze nie ? :P Bo wiesz, musisz podejść do tego sposobem - przykładowo najsampierw puścisz się ze mną, Tomciem, Maćkiem, buką, Kestrelem ... itd. i jak już tak każden jeden z foruma (nawet hobbyturysta :D) Cię ruchnie, a tylko Reiben nie (my w międzyczasie będziemy go podpuszczać: "haha, wszyscy ruchali trumienkę, a Ty jeden nie, hahaha") to w końcu będzie mu glupio i puknie Cię choćby ot tak, dla zasady :D Ehh, dziewczyno, co Ty byś bez moich rad zrobiła ... ;)

Ostatecznie mogłabyś się jeszcze puścić z hooain - też powinno go ruszyć xD

P.S. Nihil na obecną chwilę nie posiada stałego dostępu do neta, no ale od czasu do czasu okiem rzuci ;)

przez kupmitrumne 15 wrz 2014, 18:29
[*] Relatywista [*], Dobrze , że żyjesz , szkoda , że Cie nie ma częściej .
Reiben dalej nie zrejpowany , nie chce mnie :( . Muszę z przykrością stwierdzić , że się nie puszcze z żadnym użytkownikiem , z Hooain pewnie też nie , ale kto wie , może ona mnie pokocha . Mam jeszcze czas , poczekam na Reibena , może kiedyś się złamie , trzymaj kciuki ... szkoda , że nasza wyprawa nad morze się nie dopełniła , no ale trudno .

Trzymaj się ciepło i wpadaj do nas częściej ;*

przez Druid 15 wrz 2014, 18:44
[*] Relatywista [*], myślałem, że któryś z użytkowników forum umarł
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zebrec 18 wrz 2014, 15:55
Ktoś wie gdzie podziała się siostrawiatru?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez Śmiercionauta 18 wrz 2014, 17:02
Zebrec, pisała, że wybiera się do ośrodka.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Zebrec 18 wrz 2014, 17:37
Śmiercionauta, dzięki za info.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez Adam Smith 18 wrz 2014, 20:54
[*] Relatywista [*], szerzymy prawicową propagandę mistrzu, ale już spotykamy sie za to z represjami ze strony forumowej razwietki. Raz dostałem bana i teraz ostrzeżenie za swoją podziemną działalność na rzecz głoszenia myśli wolnościowej :D Gloryfikuje sie lewaków, a karze porządnych użytkowników. Jeszcze chwila i na tym forum też będą siać homo propagandę a w górnym rogu, zamiast oka wielkiego brata, pojawi się ten islamski półksiężyc czy inne chu.jostwo. Niech żyje rewolucja ! :D
Adam Smith

przez [*] Relatywista [*] 18 wrz 2014, 21:15
Adam Smith, Tak trzymać ! Nie damy im się tak łatwo spacyfikować ;) "WSZYSTKICH NAS NIE ZBANUJECIE !" - to do was, przebrzydłe razwiedczyki :D

Jeszcze chwila i na tym forum też będą siać homo propagandę a w górnym rogu, zamiast oka wielkiego brata, pojawi się ten islamski półksiężyc czy inne chu.jostwo.

Prawilni hejterzy nie dopuszczą do tego, choćby mieli ich internować ;)

P.S. Keynes śmierdzi ! :D

przez kupmitrumne 18 wrz 2014, 21:34
[*] Relatywista [*], wracaj , bo nie ma kto hejtowac foro ! :great:

przez Kalebx3 18 wrz 2014, 21:55
Kalahessi " widziaL" kto ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Powietrzny Kowal 18 wrz 2014, 23:38
Adam Smith napisał(a):[*] Relatywista [*], szerzymy prawicową propagandę mistrzu, ale już spotykamy sie za to z represjami ze strony forumowej razwietki.

dupowkręt Obrazek

Adam Smith napisał(a):Raz dostałem bana i teraz ostrzeżenie za swoją podziemną działalność na rzecz głoszenia myśli wolnościowej :D

A nie za takie śmieszne (jakże mocno podziemne) fpisy do bogu winnych innych userów? Obrazek :

Adam Smith napisał(a):na ch.uj do mnie pijesz Kowalu z tymi swoimi dennymi żartami

Adam Smith napisał(a):Gloryfikuje sie lewaków, a karze porządnych użytkowników. Jeszcze chwila i na tym forum też będą siać homo propagandę a w górnym rogu, zamiast oka wielkiego brata, pojawi się ten islamski półksiężyc czy inne chu.jostwo. Niech żyje rewolucja ! :D

A jednak ta kropka ma coś na celu (logicznie zakładam, że u homo sapiens z uczuciami ma na celu zabicie tzw. "wyrzutów sumienia" i poczucie, że "jednak mogło się więcej" przy włączonym ABS'ie - not bad Obrazek )
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Psychoanalepsja_SS 19 wrz 2014, 01:08
[*] Relatywista [*] napisał(a):Adam Smith, Tak trzymać ! Nie damy im się tak łatwo spacyfikować ;) "WSZYSTKICH NAS NIE ZBANUJECIE !" - to do was, przebrzydłe razwiedczyki :D

Jeszcze chwila i na tym forum też będą siać homo propagandę a w górnym rogu, zamiast oka wielkiego brata, pojawi się ten islamski półksiężyc czy inne chu.jostwo.

Prawilni hejterzy nie dopuszczą do tego, choćby mieli ich internować ;)

P.S. Keynes śmierdzi ! :D

Jesteś żałosny. Współczuję CI i życzę rychłego bana, prawacki ekstremisto.

przez Jesus_of_Suburbia 19 wrz 2014, 01:28
Psychoanalepsja_SS, No co Ty, w realu jestem jeszcze większym lewakiem-skurwysynem niźli te wszystkie Kwaśniewskie i Leszki Millery razem wzięte :D Z tą "prawicowością" to tylko tak na płaszczyźnie intelektualno-ideologicznej ;)

Btw. Tomcio, sorry, wyszło szydło z worka i cały tak prężnie rozwijający się jak do tej pory ruch ch*j strzelił :D

-------------------------------------------------------------------------

KU*WA, WY JESTEŚCIE JACYŚ NIEDOJEBANI, CZY JAKI CH*J ? :D WEŹCIE ODBLOKUJCIE MI KONTO: [*] Relatywista [*] !!!

przez Psychoanalepsja_SS 19 wrz 2014, 01:37
To zwracam honor. O ile taki lewak może mieć honor.

Sortuj wg