Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez hooain 04 wrz 2014, 22:01
no tak, chvj z maszynistą, wina jego, że jakiś popierdol nie potrafi spiąć dupali w życiu i płacze, bo szefuncio denerwuje plus wali bonusem - samobój na złość kolesiowi. obraz też sielanka, niech się stary chvj kolejowy patrzy na tatar z mielonym na torach. tak jak za życia tak po śmierci całość z towarzystwa drogi deaderze, będzie miała wyjebane, desperackie zagrywki z tylko jedną, nie bardzo notabene sensowną celowością to strzał w pudło. marna próba zwrócenia na siebie uwagi. hehe, taki pod koniec egoistyczny się człowieczek robi
jak będziesz leżał puść szybko posta z lokalizacją, to po ceremoni rozpjerdalańska tkanek przyjade i porobie ci pamiątkowe foty. może na foruma sie wrzuci jako swoisty hołd, może sie nawet pośmiertnie uśmiechniesz jak szczęśliwie ci biedak maszynista zatnie kąciki ust, ciało się rozpjerdoli w trakcie turlania się głowy, ząbki turlanie uwydatni, stężenie pośmiertne zachowa efekt. bo jak.. portfel będzie podjebany, a chce mieć pamiątke po słabym lewaku
ତ୍କୃ

przez variable 04 wrz 2014, 22:05
hooain, chyba troche przeginasz nie sądzisz?
Skąd wiesz jak się czuje osoba szykanowana w pracy, szmacona itp. Utrzymać też się z czegoś trzeba, a w tym kraju za 1300zł się nie da niestety. Pomyśl młoda damo zanim coś napiszesz bo widać, że chyba w życiu jeszcze wiele dni nie przepracowałaś i masz inne spojrzenie na pewne sprawy. Bez urazy.

A Deader trzymaj się i nie daj sie temu ciulowi.
variable

przez monk.2000 04 wrz 2014, 22:10
deader
Warunki bez pracy są ciężkie. Rodzina nie pomoże jakoś?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hooain 04 wrz 2014, 22:12
pani droga variable, w takim razie lepiej sfere mącić jakimiś pożal sie boże wywodami o płukaniu żołądka z uśmieszkiem zajebistego chojraka i przeświadczeniem, że 'coś mi prawie w życiu wyszło, bo zajebałem sobie ponadprogram klona' niż faktycznie zająć się naprawianiem życia, skoro ewident dróżka pięknej egzystencji się zakręciła?
ତ୍କୃ

przez variable 04 wrz 2014, 22:14
hooain, ja nie napisałam i nikt inny też nie napisał, że strzelanie samobója jest ok, ale to co ty napisałaś jest trochę lekką przesadą. Przeczytaj to jeszcze raz.
Też uważam, ze deader powinien się nie dać szefowi, ale na Boga po co tak komuś jechać? W końcu on ma depresję, zły nastrój. Usiądź i się zastanów.
variable

przez Tyrr 04 wrz 2014, 22:15
deader napisał(a):Ja mam z nim problemy 8 lat

Czyli jak to sam napisałeś, przez 8 lat byłeś szmacony i teraz nagle chcesz się z tego powodu zabić? :shock:
I taka refleksja mnie naszła... może to ta praca jest powodem Twojej depresji? i najlepszy czas by ją zmienić? Przykładowo iść na te L4 i w międzyczasie szukać nowej?
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez PannaNatalia 04 wrz 2014, 22:15
Ziomal4321a ktoś coś wie?
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Follow_ 04 wrz 2014, 22:20
hooain napisał(a):no tak, chvj z maszynistą

w momencie kiedy ktoś chce popełnić samobójstwo, zostawić rodzinę,najbliższych, ukochanych...
to myślisz ze taki maszynista - obcy człowiek to jakiś problem?

ps. z tego co mówił rzecznik PKP maszyniści są objęci opieką psychologiczną po takich wypadkach...

skok pod pociąg jest złym pomysłem - bo można go przeżyć... i zawinąć się między koła i tą całą maszynerie... straż pożarna cię wyciąga... szpital składa i jesteś warzywem przez kilka lat który tylko może pomyśleć o tym że to jednak był zły pomysł...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez hooain 04 wrz 2014, 22:22
toteż nie mówie o tobie, a o nim. wiesz no, mój stosunek do tego typu sytuacji można określić jakąś kiepską parafrazą posta wrzuconego jakiś czas temu: że tak powiem - w obliczu moich problemów obraza jakiegoś deadera mało mnie obchodzi.
co kolesiowi po paru linijkach opinii obcej laski, skoro szmacony był przez osiem lat, nie? :D
ତ୍କୃ

przez variable 04 wrz 2014, 22:25
hooain, jedni będa mieli wyjebane na takie pisanie jak twoje, a inni nie. Nigdy nie wiesz z jakim człowiekiem masz do czynienia. Pomijam już fakt, że w wielu postach na forum sprawiasz wrażenie hmmm nie wiem jak to nazwać więc napiszę na szybko - nie miłej/ mało sympatycznej. Tyle.
variable

przez Bukowski 04 wrz 2014, 22:30
pieprzycie bezsensowne wywody.
Bukowski

przez Adam Smith 04 wrz 2014, 22:31
Ja też daje sobie spokój z forum, bo mam straszny rozpierdol w głowie. Nie mam ochoty już na żadne kontakty z innymi ludzmi. Może to egoistyczne, ale teraz muszę się zająć tylko sobą i tylko na tym mi zależy. Do zobaczenia w niedalekiej przyszłości
Adam Smith

przez Saraid 04 wrz 2014, 22:35
Adam Smith, który to już raz ;) i powodzenia Tomciu :*
Saraid

przez Bukowski 04 wrz 2014, 22:35
Adam Smith, ty to zawsze tak biadolisz, nic nowego.
Bukowski

Sortuj wg