Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Saraid 30 lip 2014, 14:51
scarlett33 napisał(a):
kupmitrumne napisał(a):Nie rozumiem dlaczego ludzie traktują to forum jak element życia? :shock:
Ja traktuje jak rozrywkę , nie przeszkadza mi to w prowadzeniu życia , spotykaniu się ze znajomymi itp. Nie rozumiem też usuwania konta , jeżeli nie ma sie czasu na forum to się nie wchodzi , a szkoda mi ludzi których tu poznałam i polubilam :]

Mam, nadzieję , że ludzia który odeszli żyje się lepiej , co nie zmieni faktu , że będziemy tęsknić !

Powodzenia :smile:

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą rozrywką. Ja na przykład zarejestrowałem się tu po to, by uzyskać jakąś formę pomocy, wsparcia, dowiedzieć się więcej na temat moich zaburzeń no i w miarę możliwości doradzić innym. Dla rozrywki to ja mam Facebooka i inne fora.

Dokładnie tak ja również raczej szukam tu wsparcia wiedzy o chorobie pomocy ale rozrywki?ale zeszliśmy z tematu.
Saraid

przez kupmitrumne 30 lip 2014, 14:55
elo napisał(a):.................................................................. dzizas przecie powod rejestracji moze byc rozny ale tez nie ogarniam tych pozegnalnych tematow pelnych zbednego patosu tekscikow jakbysmy swiadkami byli co najmniej jakiegos pogrzebu : D

no też właśnie , forum raczej nie przeszkadza w życiu codziennym , masz czas to wchodzisz nie masz to nie wchodzisz , wiec po uj kasować konto ? :lol:

młachahchacha zostałam zlinczowana :lol:

przez elo 30 lip 2014, 15:13
kupmitrumne napisał(a):no też właśnie , forum raczej nie przeszkadza w życiu codziennym , masz czas to wchodzisz nie masz to nie wchodzisz , wiec po uj kasować konto ? :lol:

hmmmm by trzasnac sobie wlasny temacik i siac w nim ferment a po 3 dniach zalozyc nowe? : P
kupmitrumne napisał(a):młachahchacha zostałam zlinczowana :lol:

za wlasne zdanie? beka : DDD
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 30 lip 2014, 15:28
W sumie powinna być taka opcja, że jak ktoś usuwa konto, żeby przez np. pół roku nie miał możliwości ponownej rejestracji.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez kupmitrumne 30 lip 2014, 15:33
elo, młachacha chyba , tutaj nie wolno mieć własnego zdania nu nu nu :nono: :lol:

przez Kalebx3 30 lip 2014, 15:33
W sumie powinna być taka opcja, że jak ktoś usuwa konto, żeby przez np. pół roku nie miał możliwości ponownej rejestracji.

---też tak uważam . Trzy razy by się wtedy zastanowił , zanim cokolwiek pochopnego uczynił.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez wiejskifilozof 30 lip 2014, 18:10
Mi się wydaję,że ci którzy odchodzą są niezadowoleni z forum.

przez scarlett33 30 lip 2014, 19:59
Ci którzy szukają tu rozrywki mogą się zawiesc kiedy poczytają posty na prawdę cierpiących ludzi. Owszem,czasem trzeba się pośmiać, to jest nawet wskazane, ale nie wydaje mi się żeby rozrywka była głównym celem tego forum.
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

przez Ferdynand k 30 lip 2014, 20:07
scarlett33, właśnie
Naczelny Użyszkodnik

przez Arhol 30 lip 2014, 20:27
Nie ważne powody,jeśli ktoś chce,niech siedzi,nie ma restrykcji,czy wymagań,po co i dlaczego ktoś jest,a też komentowania czy wpi**dalania się między wódkę a zakąskę,po co,dlaczego i czemu - nie widzę w tym sensu,jak długo ktoś nie łamie regulaminu,nie obraża innych i reszta,niech siedzi i robi co chcę.
That's all,kończymy ten OT
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez pająk 31 lip 2014, 14:11
Chciałam poinformować wszystkich przyjaciół (2 na pewno i 2 są wątpliwi może tylko zmartwić ich mogło, że nie dostaną więcej gołych fotek - ale i tak miło).
Zyjęi w niezłym jak na mnie stanie stabilnym. Za dwa tygodnie za to znikam na dłużej do "sanatorium" wiec co byśta się nie martwiła - komórki i wsie elektroniki trza oddawać ale może co przemyce ^^).
Buziaki i do....zobaczenia moje dwa gołąbeczki :>
pająk

przez tosia_j 31 lip 2014, 15:35
niech siedzi i robi co chcę.

oto postawa moderatora ;)
outsider

przez pająk 02 sie 2014, 14:57
Usuwam konto czyli odchodzę z Forum za...5min
Chciałam bardzo podziękować osobom które były ze mną mimo wszystko. Które wiedziały z czym się zmagam, a mimo to pisały, dzwoniły - ściskam i wierzcie mi nie zapomnę Wam tego. Nigdy! Zawsze będziecie mogli/ły na mnie liczyć!
Tym którzy mają z tego powodu radochę i dalej paszkwile będą na mnie wieszać....życzę pokoju i szczęścia w życiu. Bo ja takie będę miała 8)

:papa:
pająk

przez Davin 02 sie 2014, 14:58
pająk, córcia nie zostawiaj nas. Kto będzie pociskał z prawiczków? :cry:
Davin

Sortuj wg