Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Indifference1 25 lip 2014, 23:09
Prakseda napisał(a):Indifference1, dlaczego sądzisz, że powinnaś odejść z Forum?

Bo już dłuższy czas oceniam swoje samopoczucie jako bardzo dobre i mam nadzieję, że nie dam się tak łatwo następnym razem jakieś depresji. Poza tym, jakoś strasznie ciężko się czyta forum. Te wszystkie osoby które dzień w dzień piszą to samo-jakie ich życie nie jest złe, jacy nie są beznadziejni. A przecież są tak młodzi... Aż chce się krzyczeć "to wyłącz te cholerne forum i zmień coś!". Ale to nie ma sensu :bezradny: Myślę, że czytanie tego wszystkiego jeszcze potęguje jakieś myśli samobójcze itd. Ostatnio natknęłam się na jakiś post w stylu "dlaczego my tak cierpimy a idioci są szczęśliwi?". Nawet nie wiem jak to skomentować... Mam wrażenie, że niektórzy nie mają żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Chyba jestem tu jeszcze tylko dlatego, bo interesuje mnie co tam u was słychać. Czasami też dodam jakiś post jak mnie coś wkurzy, ale na co dzień czuję się świetnie :) Obawiam się, że po rozpoczęciu studiów wróciłabym do codziennego narzekania także rozważam usunięcie konta przed październikiem :P Stałe przesiadywanie tutaj doprowadziłoby mnie z powrotem do depresji.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez wiejskifilozof 26 lip 2014, 09:58
Krul ! napisał(a):
Tomcio Nerwica,walczył z lewactwem i poległ.Ale mam nadzieje,że wróci.

Nie poległem Detektywie. Wracam masakrować dalej :D

Powodzenia,ale chyba Ci się nie uda mnie przekonać do prawicy,a zwłaszcza do PIS :lol: :mrgreen: :D

przez Arhol 26 lip 2014, 10:34
Pamiętajcie dzieci,zawsze w "karcie dań" jest opcja czasowego zablokowania konta,niekoniecznie całkowitej kasacji.
wystarczy PW.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 26 lip 2014, 12:27
Ahma, faktycznie, doprowadzić to raczej nie, ale pogorszyć sprawę owszem. Akurat żadna część mojego postu nie odnosiła się do ciebie, dlatego nie mam pojęcia skąd te niemiłe słowa.
Cóż, chyba w razie czego nie mam co liczyć na jakiekolwiek pozytywne pożegnanie :bezradny:

przez jasaw 26 lip 2014, 12:38
Indifference1, oczywiście, każdy ma prawo do własnych decyzji, bo i każdy z nas jest inny. Jednym forum pomaga, bo mogą wypisać swoje smutki, tęsknoty, a inni się tym dołują. Myslę, że jak we wszystkich dziedzinach życia, należy zachować umiar, zdrowy dystans. Oczywiście, jeśli Twoje reakcje są takie jak piszesz - irytują Cię, czy też negatywnie na Ciebie wpływają, to chyba zniknięcie z tego forum będzie dla Ciebie wyjściem najlepszym...
Ja raczej ze smutkiem i współczuciem czytam posty ludzi młodych, których myśli wędrują w złym kierunku, ale wówczas staram się czasem Ich wesprzeć, choć zwykłym słowem-może to niewiele da, ale może zatrzymają sę na chwilę, zastanowią. Czasem trudno przewidzieć reakcje psychiki...próbować warto, wspierać się wzajemnie również...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez ladywind 26 lip 2014, 12:52
jasaw, Ja raczej ze smutkiem i współczuciem czytam posty ludzi młodych, których myśli wędrują w złym kierunku, ale wówczas staram się czasem Ich wesprzeć, choć zwykłym słowem-może to niewiele da, ale może zatrzymają sę na chwilę, zastanowią. Czasem trudno przewidzieć reakcje psychiki...próbować warto, wspierać się wzajemnie również...

I dlatego ten opis Dobra Dusza Forum jest jak najbardziej zasłużony dla Ciebie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez jasaw 26 lip 2014, 12:54
ladywind, na pewno nie jestem jedyną osobą, która czuje podobnie...
Dobra Dusza Forum

przez Indifference1 26 lip 2014, 12:55
jasaw, to nie tak, że mnie irytują. Sama przecież marudziłam tu prawie 2 lata. Nie będę się rozwodzić za bardzo, przecież nie chodzi mi o na prawdę chore osoby a raczej o takie młodziki jak ja które się tu marnują :(

przez jasaw 26 lip 2014, 13:13
Indifference1, Trudno ocenić, czy się tutaj marnują, a może jednak to radzaj katharsis dla Nich, kto wie???
Dobra Dusza Forum

przez Indifference1 26 lip 2014, 13:30
jasaw, może. Po prostu jestem zdania, że warto spróbować zmian ;)

przez zmęczona_wszystkim 26 lip 2014, 14:46
Indifference1 napisał(a):Bo już dłuższy czas oceniam swoje samopoczucie jako bardzo dobre i mam nadzieję, że nie dam się tak łatwo następnym razem jakieś depresji.

I tak trzymaj :great:

Poza tym, jakoś strasznie ciężko się czyta forum. Te wszystkie osoby które dzień w dzień piszą to samo-jakie ich życie nie jest złe, jacy nie są beznadziejni. A przecież są tak młodzi... Aż chce się krzyczeć "to wyłącz te cholerne forum i zmień coś!". Ale to nie ma sensu :bezradny: Myślę, że czytanie tego wszystkiego jeszcze potęguje jakieś myśli samobójcze itd. Ostatnio natknęłam się na jakiś post w stylu "dlaczego my tak cierpimy a idioci są szczęśliwi?". Nawet nie wiem jak to skomentować... Mam wrażenie, że niektórzy nie mają żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym.

Też się natykam na takie opinie i zauważyłam, że po pewnym czasie zaczęło mnie to denerwować. To wieczne użalanie się nad sobą w stylu: głupi są szczęśliwi, a my tacy chorzy, tacy mądrzejsi od innych, to wiadomo, że nie możemy nawet myśleć o jakimkolwiek szczęściu. I kreowanie się na tych, co myślą więcej, czują więcej, itp. Moim zdaniem to nieprawda. Owszem, szczęsliwych jest wielu ludzi, którzy nie myślą zbyt wiele, ale szczęśliwi potrafią być też i ci wrażliwi. choroba nie czyni z automatu nikogo mądrzejszym, lepszym i bardziej tolerancyjnym. Często jest wręcz przeciwnie. Obserwując teraz te same osoby, które były tu na forum, kiedy się zarejestrowałam, widzę, jak wielu z nich pozostało w dokładnie tym samym miejscu, inni, bez leczenia, coraz bardziej pogrążają się w swoim świecie. Ostatnio coraz ciężej się czyta to forum, a zwłaszcza niektóre działy. Wiele naszych nieszczęść wynika z wielu błędów, które popełniliśmy i za nie trzeba się wziąć, a nie wiecznie oskarżać chorobę (która niszczy zycie, owszem, ale my też coś mamy do powiedzenia) albo innych.

Stałe przesiadywanie tutaj doprowadziłoby mnie z powrotem do depresji.

Nie daj sobie wmówić, że tylko idioci sa szczęśliwi :D Zresztą na forum niektórzy ludzie wracają tylko w celach towarzyskich. I dobrze:)

przez jetodik 26 lip 2014, 14:52
no ja właśnie tu zaglądam głównie dla rozrywki, podyskutować, poczytać. omijam jęczarnie i podobne tematy, dzięki czemu forum mi nie szkodzi.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez mark123 26 lip 2014, 14:56
Na mnie forum wpływa czasem negatywnie w pewnym sensie, ale jakbym odszedł z forum, to w ogóle nie miałbym co robić.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez elo 26 lip 2014, 15:00
eh no forum samo w sobie szkodzic nie moze no chyba ze ktos nieumiejetnie korzysta z usenetu to pretensje moze miec tylko do siebie : D

ale indi ma racje normalni ludzie w wieku 19 lat pracuja/studiuja/zajmuja sie czymkolwiek a nie przesiaduja pol dnia przed kompem z innymi wariatami : P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY