Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

przez shadow_no 04 cze 2010, 18:31
Goldielocks napisał(a):Jak to?! Przecież Pstryka wyjątkowo dbała o forum... Nie rozumiem... :( Shad - nie można było jakoś dogadać się w tej kwestii? Bo Pstryka była weteranką na forum, wiele tu wnosiła... Pisała rzeczowo i na temat.

:)

Owszem, jakiś czas temu jej pomoc była nieoceniona i jestem za to bardzo wdzięczny. Podobnie z Paradoksy. Nie mniej jednak to co działo się ostatnio (odnośnie Pstryki) w żaden sposób nie było dbaniem o forum i wnoszeniem czegoś dobrego. Nic więcej w tym temacie już nie będę tutaj pisał.
Minęło już kilka dni i jeżeli coś się zmieniło, to tylko moje umocnienie co do słuszności tej decyzji.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez VasqueS 04 cze 2010, 18:37
Tetka, myślisz że się podlizuje?
Niby po co?
Po prostu lubię i szanuję Shada za to kim jest i że stworzył to forum...
MAGDA, rozumiem, ja nie zamierzam znikać- zżyłem się, nawet jak wyzdrowieję to będę pisał, tylko ze rzadziej.
VasqueS

przez Shadowmere 04 cze 2010, 23:08
VasqueS, nie zważaj na Tatkę,głównie czepia się pierdółek zamiast wnosic cos sensownego do forum.Ignoruj. Magdaa, Magdusiu jeśli chodzi Ci o użytkownika o nicku "zdesper" to wciąz jest obecny na forum.Calusy Skarbie.
Ostatnio edytowano 05 cze 2010, 15:59 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Tego typu opinie są nie na miejscu, i wysyła się je na priv.......naprawdę troszkę ojeu w głowie.......
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tatka 05 cze 2010, 00:45
Ależ skarbeczki moje, ja się nie czepiam, tylko pisze co myślę i opisuję to co widzę :)
Co do ignorowania to myślę, że dobrze Shadowmere radzisz Vasqesowi bo czytając jego posty wstecz i obecne, to głównie musi się skupić na umiejętności ignorowania krytyki i nie brania jej tak bardzo do siebie.
To będzie jego klucz do zdrówka.

A tak do tematu to szkoda że Gringo zrezygnował. Mądrze chłopina czasem gadał :)

przez savior 07 cze 2010, 20:59
gdzie jest Shadowmere??
savior

przez Natascha 07 cze 2010, 22:14
No właśnie!? Dzisiaj jeszcze była!
Natascha

przez yans 07 cze 2010, 22:25
Może obok tematu powitania założymy temat pożegnania, gdzie znikający na jakiś czas lub na zawsze forumowicze będą mogli napisać parę słów na dowidzenia?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez *Wiola* 07 cze 2010, 22:33
Napisała w mój dzisiejszy dzień , ale tylko żegnam
Moderator

przez Natascha 07 cze 2010, 22:45
Wiola to niepokojące! Może chociaż odezwie się do Madzi? :(
Natascha

przez *Wiola* 07 cze 2010, 22:55
Miejmy nadzieję. Chociaż ja myślę, że wróci. Hania działa chyba dość impulsywnie i pewnie znowu czegoś tu się naczytała i zadziałała.
Moderator

przez Natascha 07 cze 2010, 23:00
Ale czego się tu mogła naczytać? Ktoś się jej czepiał?
Przecież Hania pisze takie mądre posty!
Natascha

przez *Wiola* 07 cze 2010, 23:03
Nie, nie o to chodzi,że ktoś się czepiał. Pisała kiedyś ,ze strasznie ją dołują takie rzeczy ,że ktoś np leczy się od 10 lat i bez efektów. No i że wkręca sobie różne choroby od innych , wiec pewnie coś takiego ją znów zdołowało.
Moderator

przez Magdaa 07 cze 2010, 23:06
Hania się nie odzywa. Napisałam też do niej na NK. Jeśli się do mnie nie odezwie to pojadę do niej, mam 3,5 h drogi. Znam adres jej chłopaka. Mam nadzieję, że nic głupiego nie wymyśliła... Serce by mi pękło. Naprawdę jest mi bliska, pomimo że to 'tylko' znajomość wirtualna- jednak myśl, że mogłoby jej nie być przeraża mnie... I smutno mi, że nie mam jej tutaj. Mam nadzieję, że będzie mi dane spotkać się z nią, widzę w niej pokrewną mi duszę.
Haniu, jeśli to czytasz- proszę Cię, odezwij się do mnie, do nas- błagam.
Magdaa

przez *Wiola* 07 cze 2010, 23:08
Ja też ją lubię i mocno dopinguję ,żeby się jakoś pozbierała, więc żal mi ,że zniknęła. Magda jak coś będziesz wiedziała to pisz.
Moderator

Sortuj wg