Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

przez wovacuum 20 mar 2010, 12:03
magdalenabmw, napiszè Ci na pw ;)
wovacuum

przez soulfly89 22 mar 2010, 18:13
A gdzie jest Wujek Dobra Rada? :( Lubiłam czytać jego posty zawsze to fazowe poczucie humoru mnie jakoś rozweselało.

przez magdalenabmw 22 mar 2010, 18:27
soulfly89 napisał(a):A gdzie jest Wujek Dobra Rada? :( Lubiłam czytać jego posty zawsze to fazowe poczucie humoru mnie jakoś rozweselało.

Dostał bana (zasłużenie) po czym założył tysiąc innych kont (tylko po to aby obrażać ludzi- mnie też) i te konta też zbanowano.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez soulfly89 22 mar 2010, 18:29
Jezuuu. :shock:

przez polakita 23 mar 2010, 14:07
Gdzie jest BladeM? Ktoś dostaje bana, my o tym nic nie wiemy, na własną rękę muszę robić dochodzenie co się stało, dlaczego, po co, gdzie się podziała itd, nie ma szansy nawet się pożegnać z taką osobą ani wymienić namiarami - to niesprawiedliwe. Znika znienacka jak kamień w wodę, czyżby KGB tu działało? Czuję się jakoś dziwnie kiedy ludzie są a potem nagle znikają, jakbym mieszkała na Białorusi... :(
polakita

przez magdalenabmw 23 mar 2010, 14:29
BladeM dostała bana bo mnie wyzywała na priva, codziennie mi skrzynkę zawalała obrażliwymi wiadomościami. A jak wiadomo nie wolno nikogo obrażać- nie tylko na forum ale i w prywatnych wiadomościach. Miała już jedno ostrzeżenie i dostała drugie = ban.

Mam nadzieję że to nie jest żadna tajemnica? Jeśli tak to przepraszam.
magdalenabmw

przez tet 23 mar 2010, 14:31
a w końcu znerwicowani są taaaaaaaaaaaaaaacy wrażliwi.
tet

przez magdalenabmw 23 mar 2010, 14:36
Czy wrażliwi... Jeśli chodzi o mnie to miałam dość codziennego napisu 'Masz X wiadomości' i czyszczenia skrzynki co godzinę. No i było to mylące, bo przecież ktoś mógł coś ważnego pisać a ja bym usunęła niechcący. Poza tym nie mam ochoty dostawać codziennej porcji psychoanalizy albo tekstów typu 'Boże, jaka ty jesteś pusta idiotko'. Myślę, że miałam prawo to zgłosić, bo już miałam tego dość po jakimś czasie. No ile można :?
magdalenabmw

przez polakita 23 mar 2010, 14:36
magdalenabmw, widzę że bardzo wiele ludzi na tym forum cię obraża - najpierw Wujek, teraz BladeM. O ile dobrze pamiętam to ze swoimi znajomymi/rodziną chłopaka też jesteś pokłócona. Wg mnie twoje metody - denuncjacji kogoś po tym co pisze na PW, i zbanowania, to nie jest metoda na rozwiązanie konfliktu. Mam wrażenie że to ty również doprowadziłaś do eskalacji konfliktu, a jej się oberwało. Bo nie sądzę że BladeM bez przyczyny "zawalała obraźliwymi wiadomościami", po prostu korespondowałyście i powiedziałaś coś co ją zdenerwowało?
polakita

przez Paranoja 23 mar 2010, 14:45
ja swego czasu rónież byłam dla Magdy złośliwa. Właściwie z tego powodu ja dostałam ostrzeżenie a ona z racji, że jedno już miała, bana. Ale jak już wróciła wyjaśniłyśmy sobie na pw sytuację, przeprosiłyśmy i jest ok.
Czasem człowiek obraża innych nawet nie znając tych osób.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez tet 23 mar 2010, 14:51
ogłuchnijmy i oślepmy się, a będzie nam dane pozostać wśród "żywych".
tet

przez polakita 23 mar 2010, 14:58
magdalenabmw, muszę powiedzieć że jestem teraz na ciebie wkurzona, bo przed twoje personalne potyczki z BladeM ona zniknęła z forum. Mnie to naprawdę nie interesuje że się zwyzywałyście, poobrażałyście i pokłóciłyście, to jest wasza sprawa. Ja lubiłam czytać posty BladeM i chciałabym żeby była na forum, uważam ją za bardzo dojrzałą osobę i ciekawą. Możecie sobie sprawy na PW rozwiązać na PW. A przez ciebie teraz BladeM jest zbanowana i jestem przez to wkurzona.

[Dodane po edycji:]

Paranoja napisał(a):Czasem człowiek obraża innych nawet nie znając tych osób.

Na forum zwłaszcza się nie znamy, a jeśli znamy to bardzo z daleka.
polakita

przez Victorek 23 mar 2010, 15:09
A jakby ktoś miał kontakt z użytkownikiem wiola_jaw będe wdzięczny za udostępnienie mi go :)
Bo znikneła z forum a nie miałem jej gygy :) Może ktoś bedzie miał.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez magdalenabmw 23 mar 2010, 15:12
Po 1- NIGDY nie nazwałam BladeM narkomanką ani lekomanką, ani nic takiego bo wiem że za to jest ostrzeżenie a ja się pilnuję.
Po 2- to ona mnie wyzywała ile wlezie i oskarżała o kłamstwa- nie ja ją - i mam na to dowody.
Po 3- BladeM.. ja się podszywałam pod mojego chłopaka w poście? Zlituj się kobieto :roll: Na pw mogę Ci numer komórki do niego wysłać- zadzwoń i go zapytaj. A propo tego 'co to za związek jak cały dzień na necie siedzisz' - wiesz, niektórzy ludzie pracują np mój chłopak. Mam w tym czasie prowadzić dyskusje z kotem?

I nic nie mam przeciwko temu aby administrator Cię przywrócił, admin ma swój mózg i zrobi jak będzie uważać za słuszne - to nie jest moja decyzja.

Ode mnie tyle w temacie. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.
magdalenabmw

Sortuj wg