Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Jovita 01 kwi 2008, 15:32
Dzieki temu forum poznalam wspanialaych i wrazliwych ludzi , ludzi ktorzy mnie zrozumieli i ktorych ja zrozumialam i w jakis sposob wzajemnie mozemy sobie pomagac. Mile tutaj spedzam czas pomimo ze to raczej smutne forum to sa tutaj przemili ludzie , no i ciekawie sie tutaj "pracuje" to lubie , po prostu super bomba forum. Dziekujemy shad za to.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez pracownik 07 kwi 2008, 00:22
Ja dopiero zaczynam ale jestem na dobrej drodze, gdyby nie to forum to gdzie można by przełamać to wszystko co w nas siedzi, skonfrontować to z innymi, czegoś się nauczyć itd....... ;) ;)
Jak mnie tu nie ma to jestem na [spam]
Niech moc będzie z wami !

przez gusia 07 kwi 2008, 02:00
Nie sposób nie napisac jak sie to czyta:)
Świetnie ze forum pomaga tylu ludziom.

Mnie również swego czasu pomogło,wypłakiwałam się tutaj jak w rękaw matki,i zawsze zostałam wysłuchana,a co najważniejsze zrozumiana.

Poznałam wspaniałych!!!ludzi,(chyba zaś się wypłaczę),bo qrcze zaniedbałam ich (wrr idiotka),tak bardzo starałam się nauczyc zdrowego egoizmu,aż ..."przedawkowałam",tak myślę i zbytnio skupiłam się na sobie.

Myślę jak to naprawic.... :roll:

Shad ,kawał porządnej roboty.

Ściskam Was mocno:*
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez romek 12 kwi 2008, 11:51
To co napiszę nie będzie zapewne odkrywcze, ale "choroby duszy" są w polskim społeczeństwie ciągle tematem tabu (jeżeli chodzisz do psychiatry, to jesteś postrzegany jako "psychol"). Próbowałem opowiedzieć niektórym znajomym co czuję, jak jest trudno żyć z nerwicą lękową i... spotkałem się co najwyżej z krępującym milczeniem z ich strony. Narzeczona stara się zrozumieć, ale jak mów "ciężko mi to sobie wyobrazić". No i właśnie zmierzając do sedna - na forum jest mnóstwo ludzi, którzy mają podobne problemy i bezinteresownie pomagają - sam fakt akceptacji, możliwość wypowiedzenia się jest bardzo ważny. Mnie lektura niektórych postów skłoniła do podjęcia leczenia. Pozdrawiam.

Romek

przez whisper 12 kwi 2008, 14:48
To forum daje mi poczucie, że jednak nie jestem sama w tym wszystkim, że jest ktoś kto zechce wysłuchać i co najważniejsze zrozumieć, a nie osądzać. Mogę mówić to co czuje bez obawy, że zostane "zbita", właśnie dlatego, że tak się czuje, bo według innych powinnam inaczej...
To forum skupia mnóstwo wspaniałych ludzi o wrażliwych duszach!
Dziękuje, że jesteście!
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

Re: Co Wam daje to forum..?

przez piterus 10 maja 2008, 23:43
Hejjj!!! od kilku dni nie moglem wejsc na forum...7.05 byla tylko informacja ze jakies zmainy...a ja co wklikalem w zakladce www to mi wyskakiwal blad. i przez przypadek przegladajac historie kliknalem i sie dostalem tutaj. Moze inni mieli tak samo?? Moze tez sie dostac nie moga?? hmmm.,...troszke nerwow mnie to kosztowalo.codziennie sprawdzalem i nic. I choc jestem od niedawna zarejestrowany to zle sie czulem ze nie moge tu pisac(DZIEKI ZE STRONA ISTNIEJE!!!)
coś JEST nie tak...czy nie??

przez Sorrow 11 maja 2008, 03:25
Heh, też się źle czułem jak brakowało forum :) .
To mi bardzo dużo daje, bo mogę porozmawiać z ludźmi mającymi podobne przeżycia do mnie.

przez anonimowa 11 maja 2008, 11:24
Tak... to wspaniałe forum, gdzie można napisać co nas gnębi, z czym mamy problem i nikt nie napisze złego słowa. Mogę napisać o swoich problemach i nikt nie uzna mnie za nienormalną, bo np. przyjaciółkom nie mogę tego powiedzieć, ponieważ tego nie rozumieją :( Czasem przy nich czuję się jak idiotka, a tu zupełnie normalnie...

przez Pstryk 13 maja 2008, 20:04
Forum... a ja mam ostatnio problem bo mam gorszy czas, nie powodzi mi się najlepiej, ale za każdym razem, gdy o tym wspomnę na forum, słyszę, jaka ja to jestem silan, że muszę być silan - i to mnie stresuje, bo mam wrażenie, że wielu ludzi oczekuje ode mnie siły, a ja chcę sobie po prostu odpocząć od tego ciągłego bycia silną :roll:
Pstryk

przez Sorrow 13 maja 2008, 21:57
Ano, niestety bycie silnym/silną zużywa energię.
Mi zwykle starcza jej na dwa, trzy dni bycia silnym a potem popadam głębiej w nerwicę i staję się mega-drażliwy.

przez Pstryk 19 lip 2008, 19:07
Hmm, zadziwiające jest, że rozmowa na forum ( w końcu napisałam ponad 3tys. postów ;) ) tak bardzo mnie zmieniła - przede mną okres wielu zmian - duuużych zmian, ale ja nie czuję paraliżującego strachu. Ba, postrzegam w tym szansę dla siebie. Tak, miewam momenty słabości - ale na co dzień jest optymizm. Wiedza zdobyta tutaj, upewnienie się, że wcale nie jestem taka głupia jak to o sobie myślałam, sprawiają, że qrcze - chyba sobie ufam :!:
Pstryk

przez Superbabka 21 lip 2008, 20:41
Niedawno się tu zarejestrowałam, a już otrzymałam wiele ciepłych słów i pomoc. Myślę, że właśnie pomoc ludzi, którzy wiedza co przeżywamy jest tu NAJWAŻNIEJSZA:) Dziękuję wszystkim
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez czarna252 22 lip 2008, 18:32
dzis dopiero odkrylam to forum...podziwiam tomka ze taki mlody i taki madry-jestes wielki tomku buzka

przez nienormalna. 18 sie 2008, 12:40
To forum dało mi bardzo wiele. Dzięki niemu dowiedziałam sie że mój problem jest calkowicie normalny, spotkał wielu innych ludzi. I że można sobie z tym poradzić, trzeba tylko chcieć.
Teraz mam nadzieje, że dam sobie, rade, że to kiedyś minie.
Poza tym mam miejsce gdzie mogę o tym napisać i poradzić sie.

Sortuj wg