Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Co Wam daje to forum..?

przez beksa2003 07 paź 2013, 03:25
buczi79 napisał(a):Mi daje nadzieję na rozwiązanie moich problemów oraz poczucie , że są ludzie z podobnymi problemami ,a to ogromnie pomaga i uspokaja .
Witam ja tu jestem bo... sama nie wiem co napisać łzy spływają po policzkach a serce wali jak oszalałe... co ja tu robię przecież szperałam po internecie szukając zupełnie innych tematów. Jestem, ale nie wiem czy zostanę bo myśl o tym że jestem chora i nie radze sobie z tym paraliżuję mnie w całości. od 2 dni nie biorę leków chcę żyć normalnie!!! chce w końcu wyjść z domu. nie dam rady... postaram się wrócić.

Co Wam daje to forum..?

przez Bedirdis 07 paź 2013, 11:37
Myślę, że warto abyś została tutaj z Nami. Na forum jest wiele osób, którzy chętnie Ci pomogą. Zobacz ilu jest na tym forum ludzi podobnych do Ciebie. Wszyscy starają się zmienić swoje życie na lepsze. Ty jak sama piszesz też tego pragniesz, a to już pierwszy krok jaki można uczynić w Tym kierunku. Musisz tylko otworzyć się przed nami ;) Spróbuj, na pewno dasz radę :)

Co Wam daje to forum..?

przez beksa2003 07 paź 2013, 16:40
Dziękuję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?

przez Marta Żurowska 08 paź 2013, 21:57
Równiez zachecam. Jesli byloby latwiej na priv to tez zachecam
Psycholog

Co Wam daje to forum..?

przez Enii 20 paź 2013, 20:38
Na forum jest nowa, ale pomalutku uświadamiam sobie że to co się dzieję w mojej głowie jak i odczuwalne symptomy jest ''normalne'' przy nerwicy.
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Co Wam daje to forum..?

przez buczi79 20 paź 2013, 20:46
Emii Najnormalniejsze na świecie , choć dla tych którzy nie mają o tym pojęcia wydają się co najmniej dziwne :) Ale miej to wiesz gdzie ... :) Skup się na tym jak sobie pomóc , a to ,że jesteś na forum to już pierwszy krok :) trzymaj się dzielnie , będzie dobrze :)
Czy jeśli byś wiedział , że porodzisz sobie z wszystkim co Cię w życiu spotka , to czego byś się bał ??? NICZEGO !!!!!!

Co Wam daje to forum..?

przez Lejdis 20 paź 2013, 22:20
Mogę przelać swoją gorycz pisząc i daje mi to poniekąd ulgę. Czytając wpisy uświadamiam sobie, że nie jestem jakimś ufoludem bo jest tu mnóstwo ludzi zaburzonych podobnie jak ja..uff..
dawna Ka_Po / Verona

Co Wam daje to forum..?

przez czarna1122 22 paź 2013, 20:42
Witam się.
Jestem tu nowa i poprostu chciałam się komuś wygadać bo sama nie daję już rady :(

Co Wam daje to forum..?

przez Kalebx3 22 paź 2013, 20:47
Mogę przelać swoją gorycz pisząc i daje mi to poniekąd ulgę.

Gdyby pisanie przynosiło mi ulgę ,,, nie schodził bym z tej klawiatu-ry-ty dzień i noc .
Ten czas juz dawno za mną , ,,pisanie co przynosi ulgę ( najczęściej pisanie po alkoholu , ba).
Dzisiaj jechałem ponad 100 km i w pewnej chwili pomyślałem sobie jakbym teraz jebnął w drzewo ,,, to już nie musiał bym myslec o uldze , ulga by się STAŁA w jednej okropnej chwili .Pipa wołowa!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Co Wam daje to forum..?

przez Lejdis 22 paź 2013, 21:16
Kalebx3, mam taki bałagan w głowie, że nie potrafię go czasem ogarnąć a starając się to nazwać i przelać na forum trochę to sobie układam. Być może forum to dla mnie ucieczka przed swoimi problemami gdyż czytając wpisy innych, mam czasem wrażenie, ze nie jestem inna i że nie mam w życiu najgorzej. Co wcale mnie nie pociesza, że "inni mają gorzej" bo współodczuwam to równie mocno ale nie jestem w tym osamotniona. Chyba mam już dość swojej samotni i izolacji od świata i ludzi, dlatego bycie na forum pozwala mi poniekąd istnieć jeszcze.
dawna Ka_Po / Verona

Co Wam daje to forum..?

przez Marta Żurowska 30 paź 2013, 17:03
czarna1122 napisał(a):Witam się.
Jestem tu nowa i poprostu chciałam się komuś wygadać bo sama nie daję już rady :(

jakby Pani nadal chciala sie wygadac to jestem:)
Psycholog

Co Wam daje to forum..?

przez mark123 31 sty 2014, 14:12
Dodatkowe potwierdzenie, że patrzę na siebie obiektywnie ;)
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Co Wam daje to forum..?

przez aptasia 31 sty 2014, 14:30
dla mnie to forum to miejsce absolutnej szczerości. ze sobą i z innymi. Miejsce w którym nie muszę zakładać maski idealnej bo wszyscy tu mają jakieś problemy, w sumie nawet jak piszę o rzeczach społecznie nieakceptowalnych to nie czuję ostracyzmu, traktuję to trochę jak terapię i pracę nad sobą, przyznawanie się do błędów i wad jako krok by coś zmienić.
Ponadto lubię poczytać opinie innych o leku który biorę :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Co Wam daje to forum..?

przez Pieprz 31 sty 2014, 17:29
W sumie to zastanawiałem się nad tym ostatnio, z racji że ograniczyłem przebywanie na forum zacząłem odczuwać swego rodzaju pustkę. Najpierw myślałem że to syndrom odstawienny ale potem zrozumiałem że forum jednak pełni mi przydatną funkcję bo zaspokaja moje potrzeby przebywania wśród ludzi. Na żywo wychodzę też z domu wiadomo ale jednak jest coś bardzo fajnego (i mi potrzebnego) że mogę codziennie wieczorem sobie pogadać na różne tematy z innymi ludźmi.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg