Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Lusi 21 lut 2007, 10:34
Hola hola panienki!!
Co to za rozpusta?!
Przywołuję Was do porządku. I Ciebie hack też!!!
:mrgreen:
ExModerator

przez wiatr 21 lut 2007, 10:46
No cóż, z pełną świadomością mogę powiedzieć to forum dało mi możliwość na nowo odktyć siebie, poznać wielu przyjaciół, którzy w momentach mojego kryzysu zawszę są pocieszają, radzą a co najważniejsze dodają mi sił. Za to ich bardzo a to bardzo szanuję. Sama bym sobie nie poradziła. O czym jestem przekonana. Pa. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko. :lol: ;) ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Faunik 21 lut 2007, 15:05
Dziękuję Wam z całego serca ( chociaż dużo w nim nieufności ,samotności i smutku ) za to ,że mnie dostrzegacie i staracie się zrozumieć ( a może nawet dobrze rozumiecie co czuję ,ale musiałbym więcej o sobie pisać ,to byłoby Wam o to łatwiej ,a jakoś nie umiem albo nie mam ochoty ) .Wiecie ...bo ja tak bardzo chciałbym być zauważony ,że robię te wszystkie dziwne rzeczy ( a one mnie niszczą ) ....Jak ostatnio ( przedwczoraj wieczorem ) ,sprzątałem w kuchni i kiedy stałem na krześle ,celowo przechyliłem je na bok i runąłem na podłogę ,dzisiaj jeszcze czuję efekty tego upadku ,ale to mnie nie martwi tlyko to ,że potrafię usiąść i rozpocząc rozmowę ( która powinna dać mi poczucie bliskości ) ,a pomimo tego to robię .Ale gdy chcę porozmawiać - to ja podchodzę i zaczynam i pomimo,że widze jak rozmowa kogoś męczy i nudzi ( bo mówię o rzeczach trudno dostrzegalnych ,kontrowersyjnych i nie umiem jak kiedyś o takich zwyczajnych i miłych i tylko mi nie mówcie ,że to ja jestem normalny ,bo kiedy oni chcą rozmawiać o podwyżkach ,polityce ,m jak miłość , to ja chcę o tym - czym jest wiara o śmierci ,grzechach ) to ja ją ciągnę dalej i nie zmieniam tematu ,a kończy się kiedy przestaję mówić i zapada cisza ( która pzecież też jest przyjemna ,ale dla większości albo prawie wszystkich niewygodna , a chciałbym spotkać kogoś z kim mógłbym siedzieć tak nieskrępowanie i swobodnie w milczeniu i ciszy ,która by nas splatała i zbliżała ) i uzmysławiam sobie ,że on z grzeczności nie każe mi się zamknąć i z litości słucha mnie do końca ,nie może się doczekać i cierpliwie czeka aż skończę ,wtedy jestem zły i speszony i nagle bez słowa odchodzę ,a potem tłumaczę sobie ,że to nic ,że mnie nie rozumie ,ale jestem mu wdzięczny ,że przynajmniej mnie wysłuchał .
Zaczynam myśleć ,że to forum i bycie między Wami to dla mnie niewłaściwe miejsce bo musiałbym być trochę mniej dziwny albo bardziej normalny .
Wszystko co jest we mnie ,co czuję w środku - nie chcę już tego ukrywać .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gina 21 lut 2007, 15:18
Faunik proszę!!! Nie mów tak, nawet tak nie myśl....wcale nie jesteś dziwny..jesteś po prostu wyjątkowy a to jest ogromna różnica...z zapartym tchem czekam na twoje posty...myślę, że nie tylko ja...Obcować z kimś takim jak Ty na tym forum to nie lada przyjemność...uwierz...
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez maiev 21 lut 2007, 15:28
Faunik napisał(a):Zaczynam myśleć ,że to forum i bycie między Wami to dla mnie niewłaściwe miejsce bo musiałbym być trochę mniej dziwny albo bardziej normalny .

Właściwe, właściwe. Gina ma rację - żaden z Ciebie dziwak.
gina napisał(a):z zapartym tchem czekam na twoje posty...myślę, że nie tylko ja.

no nie tylko ty. Podpisuję się pod tym.
Faunik tylko niech ci nie przyjdzie do głowy stąd znikać niepostrzeżenie. trzymaj się!
"I need a new version of me..."

przez Róża 21 lut 2007, 18:19
Ale gdy chcę porozmawiać - to ja podchodzę i zaczynam i pomimo,że widze jak rozmowa kogoś męczy i nudzi ( bo mówię o rzeczach trudno dostrzegalnych ,kontrowersyjnych i nie umiem jak kiedyś o takich zwyczajnych i miłych i tylko mi nie mówcie ,że to ja jestem normalny ,bo kiedy oni chcą rozmawiać o podwyżkach ,polityce ,m jak miłość , to ja chcę o tym - czym jest wiara o śmierci ,grzechach )
Faunik-to my byśmy się dogadali.Jejku,jak ja nie cierpię takich głupich rozmów,o polityce,m.jak miłość i tym podobne.Mnie interesuje zupełnie co innego i też nikt ze mną nie chce gadać na te tematy.
A wymowne pomilczenie sobie-toż to rarytas,o którym nawet nie śmiem marzyć.Jeśli ty uważasz się za nienormalnego,to mamy tak obydwoje :D No i dobrze ;)
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Agna 21 lut 2007, 21:41
Odnosniki odnosnie pytania: "co mi daje te forum"
- ucieczka, oderwanie od 'rzeczywistosci'- otoczka 'sieci'
- doinformowanie sie teoretyczne "teoria bez praktyki jest martwa, praktyka bez teorii głupia" W.I.Lenin
- wyzucenie tego co w srodku (moze nie do konca ... mordercza cenzura)
- postronna pozycja, jestem widzę- zmysł wzroku pozwala na obserwacje osob trzecich, efektem sa dalsze działania, wnioski ...
- "poznanie" nowych ludzi
- wychodzenie na przeciw ... (zmaganie sie ze soba)

Pewnie jest wiecej '+'
pzdr
" poznanie rzeczywistosci prowadzi do wiedzy, jak rzeczywistosc zmienic- znajac rzeczywistosc ukształtowac ja wedle swojej woli "

przez IceMan 21 lut 2007, 23:38
Faunik napisał(a):tylko mi nie mówcie ,że to ja jestem normalny ,bo kiedy oni chcą rozmawiać o podwyżkach ,polityce ,m jak miłość , to ja chcę o tym - czym jest wiara o śmierci ,grzechach

Oczywiście, że nie jesteś normalny. Jesteś wyjątkowy. Z czasem - mam nadzieję - znajdziesz ludzi, którzy docenią Twoją wyjątkowość. Bo ludzie rozmawiają o rzeczach płytkich, błahych, a Ty starasz się podejmować ambitniejsze tematy... I chwała Ci za to. Wiesz co... podejmij takie tematy na forum, wiele osób chętnie pogada. No i jeszcze sprawa milczenia, ciszy... może miło w realu, ale na forum nie stosuj, szczególnie w wersji długoterminowej ;)
Przyjaciel forum

przez maiev 01 mar 2007, 14:49
Co mi daje? Dużo zrozumienia!!! I ostatnio tez dużo optymizmu! I poczucie, ze sa fajni ludzie na tym świecie. heh Troszke wazelinki :mrgreen: -niee.
Wiecie zo zauważyłam? Na żadnym innym forum chyba ludzie nie odpowiadają tak licznie na posty powitalne. :) No moze jakieś by się znalazło. :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez wiatr 01 mar 2007, 15:40
Wątpię kochana :mrgreen: ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez biangutsa 14 mar 2007, 11:22
szukałam "bezpiecznego"dla mnie kontaktu z ludzmi od sierpnia nie wychodzę z domu boje się wyjść nawet na dwór ,moja mama mieszka na tym samym placu a ja nie jestem w stanie nawet do niej iść (zresztą jak ona do mnie przyjdzie to też mi to przeszkadza )zerwałam kontakty ze światem ,nawet jak znajomi przychodzą w odwiedziny to przyjmuje ich mój mąż bo ja ukrywam się w sypialni .łóżko to mój największy i jedyny przyjaciel no i właśnie czasami mam odwagę pobuszować w necie ,taki kontakt jest dla mnie jeszcze do przyjęcia .pozdrawiam

przez kasztan 30 mar 2007, 22:56
ja również myślałem że tylko ja mam takie problemy... przedewszytkim mogę pogadać z ludźmi, którzy doświadczaja tego samego co ja... dzielę sie z wami moimi problemami czytam to o co sami pytacie... czasami udzielam rad odnośnie watpliwości innych... to forum pozwala oderwać się od codziennego zycia i spełniam się na nim mogąc wyrazić włąsne zdanie... :lol: :lol: dzięki że jestescie Wy znacie się na wszytkim... :lol: :lol:
http://siemianswir.blog.onet.pl/
zapłodnij mnie szczęściem jak wiatr swym podmuchem zapładnia kwiaty...

przez wiatr 30 mar 2007, 23:51
..........ja również nie zawalam sobie sprawy że ktoś miał, bądź przeżywa to co ja kiedyś.To to forum pozwala mi spojrzeć inaczej na każdą chwilę jaką przeżywam w ciągu dnia. Jest to niesamowite uczucie, moc porozmawiać z wieloma osobami. W realu nie mam takiej możliwości by tak szczerze otwarcie rozmawiać. I dlatego odczuwam wew. spokój. A w realu zawsze pojawiał się tylko lęk, niepokój jak tylko próbowałam z kimś porozmawiać co mnie tak naprawdę dręczy., Dzisiaj już nie muszę, a nawet nie mam takiej potrzeby. Bo i po co. Ja również dziękuję że jesteście, sory lecz na wszystkim się nie znam. Może kiedyś w przyszłości ktoś wystawi mi ocenę celującą z życia za 200 lat że go nie zbabrałam ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez justys 01 kwi 2007, 23:24
Mi to forum tez bardzo wiele daje.Przede wszystkim poczucie ze nie jestem sama ze swoja choroba,ze moge sie podzielic z kims swoimi uczuciami i nie martwic sie ze zostane wysmiana.W realu takich rzeczy nie mowie.Tutaj tez duzo sie dowiedzialam o nerwicy/depresji.Swoimi postami dajecie mi sile do walki,ktorej przeciez tak czesto mi brakuje i czasem najchetniej poddalabym sie.Wtedy mysle sobie o was,i wiem ze nie jestem sama ze wiele osob tak czuje i odnajduje w sobie te resztki sily.Zeby sie podniesc, zaczac nowy dzien i walczyc o szczescie.Bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum,mysle ze zagoszcze tu na dluzej ;)

Dzieki ze jestescie :D
Pozdrawiam

Sortuj wg