Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Co Wam daje to forum..?

przez Sean1 09 wrz 2011, 23:03
dobra, przyznaje że mój post był trochę pod wpływem emocji i chwilowego wkurwu <teraz już jest lepiej>, ogólnie personalnie nic do nikogo nie mam, a na forum chyba trzyma mnie to, że to jedyne takie większe miejsce gdzie jest tyle osób zaburzonych... poza tym Sabaidee ma w dużym stopniu rację

Co Wam daje to forum..?

przez Noopii 10 wrz 2011, 10:28
Świadomość że nie jestem sam z moim c haosem wewnętrznym..ludzie tu mnie zaskoczyli bardzo pozytywnie..
Noopii

Co Wam daje to forum..?

przez glamurka 20 wrz 2011, 11:00
Hmmm... mogę sie tu zgodzić z kilkoma osobami, racja, łączy nas jedno, praktycznie wokół tego jednego wszystko, tzn całe forum się kręci, ale szczerze mówiąc mnie to cieszy, cieszy mnie, ze tutaj są osoby które mają problemy z psychiką, maja nerwice, depresje i wiele innych - tutaj nie jestem wyśmiewana z moich obaw, lęków, objawów tego lęku, to jest dla mnie bardzo wazne, bo w życiu codziennym, poza tym forum nie spotykam sie zbytnio ze zrozumieniem, raczej z głupim uśmieszkiem pod nosem lub lekceważeniem, Wasza "rodzinność" jest dla mnie niezwykle cenna, witacie każdego kto tu przyjdzie, z nikogo sie nie śmiejecie - ROZUMIECIE - to poczucie, ze nie jest sie kosmitą wiele mi daje :mrgreen: <-- to odnośnie wypowiedzi Sabaidee
wiola173 natomiast też ma racje, po to mamy opcje wiadomości by móc samemu zabrać sie za swoje znajomości - jeśli chcemy kogos poznać, zaprzyjaźnić się - piszemy, tyle :) może wielu osobom wystarczy tylko rozmowa na forum, a nie pogłębianie znajomosci, nie wiadomo :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?

przez coma 08 paź 2011, 20:32
Forum daje mi ogromne wsparcie w najtrudniejszych momentach. Właściwie nie forum, lecz ludzie :D

shadow_no
Ślicznotka,
Michuj,
paradoksy,
Korba
Monika1974
wiola173,
halenore,
samara22,
tahela,
Laima,
shinobi,
NewYork,
_asia_,
dominika92,
Dariusz_wawa,
Lady_B,
_wovacuum_,
New-Tenuis,
lemac,
secretlady,
skohinka,
Thazek,
ewap99,
dune,
sens,
człowiek nerwica,
polakita,
buka,

.... i wiele innych osób... (Jeżeli kogoś ominęłam – przepraszam).

Dziękuje za bycie przy mnie, myślenie o mnie, pocieszanie mnie, o troskę, wasze wsparcie dużo dla mnie znaczy, pomagacie mi przejść przez najtrudniejszy czas w moim życiu, jestem bardzo wzruszona tym co dla mnie robicie, tym jak się staracie… Dziękuje i proszę o więcej. :uklon: :uklon: :uklon:
coma

Co Wam daje to forum..?

przez Artemizja 08 paź 2011, 20:53
coma, dokładnie jak mówi Kasia- Ślicznotka...po to tu jesteśmy :* wszystkim nam na Tobie zależy:*
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Co Wam daje to forum..?

przez NewYork 08 paź 2011, 21:33
coma, nie opuścimy Cię. Zawsze możesz się do nas zwrócić o pomoc

Dzieki temu forum mogę zrozumieć osoby z zaburzeniami i chorobami psychicznymi. uczę się tutaj wzajemnej solidarności. To forum to nie tylko internetowe znajomości, ale i też i wzajemna pomoc i przyjaźn.
NewYork

Co Wam daje to forum..?

przez New-Tenuis 09 paź 2011, 15:53
coma napisał(a):Forum daje mi ogromne wsparcie w najtrudniejszych momentach. Właściwie nie forum, lecz ludzie :D

shadow_no
Ślicznotka,
Michuj,
paradoksy,
Korba
Monika1974
wiola173,
halenore,
samara22,
tahela,
Laima,
shinobi,
NewYork,
_asia_,
dominika92,
Dariusz_wawa,
Lady_B,
_wovacuum_,
New-Tenuis,
lemac,
secretlady,
skohinka,
Thazek,
ewap99,
dune,
sens,
człowiek nerwica,
polakita,
buka,

.... i wiele innych osób... (Jeżeli kogoś ominęłam – przepraszam).

Dziękuje za bycie przy mnie, myślenie o mnie, pocieszanie mnie, o troskę, wasze wsparcie dużo dla mnie znaczy, pomagacie mi przejść przez najtrudniejszy czas w moim życiu, jestem bardzo wzruszona tym co dla mnie robicie, tym jak się staracie… Dziękuje i proszę o więcej. :uklon: :uklon: :uklon:

:**
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Co Wam daje to forum..?

przez paradoksy 09 paź 2011, 15:55
coma, Karolinka, nie dziękuj
a na więcej zawsze możesz liczyć :*
paradoksy

Co Wam daje to forum..?

przez depresyjny86 17 paź 2011, 14:39
Właśnie :)
:)

Co Wam daje to forum..?

przez zmeczona31 17 paź 2011, 16:42
dużo daje to forum! ludzie mogą pisać o tym co ich spotkało w swoim życiu

Co Wam daje to forum..?

przez Korba 11 lis 2011, 12:33
skoro spodziewasz się oklepanych porad i jesteś taki niezadowolony, to po co się zarejestrowałeś?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Co Wam daje to forum..?

przez makus1966 11 lis 2011, 14:41
Cenne i jak że pomocne chwile wytchnienia. Oderwanie się myśli nad własną osobą i problemami moimi i od użalania się nad sobą. A przede wszystkim wsparcie osób które rozumieją o co chodzi i nie patrzą jak na ścierwo.

Co Wam daje to forum..?

przez petra 11 lis 2011, 14:45
a ja tu wczoraj dostałam kopa w pysk od jednego typa i sie pochwale ze jak widze jego nick to mnie rzuca ale podziałało :) ...zatem po cos to forum istnieje...aaa i dziekuje typowi xxx
petra

Co Wam daje to forum..?

przez vintage 16 lis 2011, 23:58
Uświadomienie sobie, że istnieją inne osoby mające takie same problemy i lęki jak ja. Równie istotne jest zauważenie, że istnieją ludzie z problemami zupełnie dla mnie obcymi, co pozwala po części chociaż zdystansować się do własnych ograniczeń.
Jeśli nadasz myślom formę słów, łatwiej będzie Ci prowadzić wewnętrzny dialog.

Sortuj wg