Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Co Wam daje to forum..?

przez LucidMan 16 mar 2009, 19:05
Poczytaj sobie działy, które Cię interesują, a zobaczysz mniej więcej jak działa forum.
Ogólnie każdy stara się każdemu pomóc ;)

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez Korba 18 mar 2009, 12:35
Hmmmm... Forum bardzo pomaga, człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie jest sam. Można się wygadać i ma się 90% szans, że się zostanie zrozumianym, bo inni mają podobnie.
Ale zastanawiam się, czy warto się tak na maksa otwierać. Powinie ci się noga, zrobisz sobie jakąś głupotę w kryzysie, nie radząc sobie ze sobą i tym samym zamiast pomóc, sobie zaszkodzisz.... (Zdarza się, niektórzy sobie nie radzą i dlatego są na tym forum).
Część ci będzie współczuła, a część z radością obrobi ci tyłek na czacie, bo siedzenie na nim wypelnia caly ich czas, wiec musi być ciekawie....
Tak więc część jest współczująca, a część tylko czeka, żeby pojeździć sobie po nieobecnych i naiwnych.
Ech....
Czasem się zastanawiam, czy lepiej tu być, czy nie być.
Korba

przez piotrcz 08 maja 2009, 22:54
hmmm no nie wiem ale czy to wszystko co robimy czy to nie jest tylko nasz punkt widzenia to ze pije bo tak mi lepiej czy pale robie cos co sprawia ze sie z tym u tożsamiam nie dopuszczamy do swiadomosci ze bez tego bedzie nam lepiej ja sam borykam sie z pewnymi dolegliwosciami i nie jestem z tego dumny wrecz przeciwnie jest mi głupio ze taki jestem a nie inny czasem mysle ze szukac pomocy to dla mnie zapuzno i musze walczyc z tym sam. boje sie ze dzieci przejeły wady które mnie dotkneły i ciagne ich genetycznie za soba ja sobie jakos radze ale boje sie ze oni inaczej do tego podejdą i nie bedą mogli wazyc decyzjew miare własnych mozliwoscia jak sami wiecie aby sie załamac nie jest potrzebny czas to sie poprostu dzieje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kamela42 13 maja 2009, 16:52
Czy to forum, na ktorym jest tylko mlodziez? moze ktos w moim wieku sie znajdzie?

przez betty_boo 14 maja 2009, 21:14
co mi daje forum:
-akceptację
-zrozumienie
-powazne i zabawne rozmowy
-kontakt z inteligentnymi i wrazliwymi ludzmi
-bezpieczeństwo
-rozrywkę
-stabilizację i punkt odniesienia
To jedyne forum jakie odwiedzam.

przez magdalena031083 14 maja 2009, 21:46
Teraz wiem, że nie jestem sama, dzięki wam :mrgreen:
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez Selma 02 paź 2009, 02:09
żródło informacji
możliwość podzielenia się swoją wiedzą
zapełnia długie jesienne noce
mozliwość powiedzenia czegos (jw) wcale nie odkrywczego względnie anonimowo;]

przez Amonre 02 paź 2009, 09:17
Co daje forum :
zatruwa moją duszę :) widzę cierpienie innych osób a nie wiem jak im pomoć
- złudzenie interakcji - chociaż tak naprawdę dominują tu monologii,
- uświadami mi że wszyscy popełniamy ten sam błąd - skupiamy sie na tym co widzialne, odczuwalne - na skutkach a nie przyczynach.
- uświadamia mi że wiekowo stanowię mniejszość
- nie wiem ?

przez polakita 02 paź 2009, 12:15
Amonre - zgadzam się z tobą.
polakita

przez magdalenabmw 04 paź 2009, 03:05
Znalazłam tu bratnie dusze, duchowych przyjaciół. Dzięki Wam wychodzę z tego shitu. To Wy pokazaliście mi, czym jest nerwica. Teraz wiem, że na to sie nie umiera. Całą wiedzę jaką mam- mam od Was. Dzięki Wam daję radę wchodzić w każdy następny dzień w pełnej świadomości. Mam siłę walczyć. A jak tętno zaczyna skakać i łapie mnie panika to wiem, że w tym samym czasie ktoś przeżywa to samo, i że to nie choroba psychiczna. Jest mi łatwiej.
Chcę napisać tylko jedno :

Ratujecie ludzi przed tym, aby skończyli ze soba. Dziękuję Wam za to, że podaliście mi dłoń, że przekazaliście wiedzę. Teraz ja przekazuję ją dalej i pomagam 'świeżakom'.

Dziękuję Wam. Kazdemu z osobna.
magdalenabmw

przez Eric 17 paź 2009, 22:00
Forum jest zajebiste,dobże że są jeszcze mądrzy ludzie którzy takie tworzą.Gdyby nie moja koleżanka która podała mi link do was to pewnie bym tu nie zawitał,nie zdecydował sie iść do psychiatry,kieruje sie tam w nastepny weekend.Licze,że bedzie dobże.Mogą być nawet leki,terapie,chce wyjść z tego wszystkiego.

przez Lili-ana 18 paź 2009, 01:56
to forum na pewno daje mi możliwość dzielenia się moim doświadczeniem życiowym, sporo przeżyłam jeśli chodzi o nerwicę i depresję, i miło jest mi pomagać innym i podnosić na duchu, bo to właśnie przede wszystkim tu robię.
Lili-ana

przez Monika512 27 gru 2009, 13:12
Świadomość, że istnieją tacy ludzie, którzy potrafią mnie zrozumieć, przynależność do grupy, świadomość, że nie jestem sama, może to dziwne, ale bezpieczeństwo. Wspaniałe uczucie anoimowości.

[Dodane po edycji:]

Dziękuję
www.wszyscy-na-tak.pl

przez Majster 27 gru 2009, 14:00
Lili-ana napisał(a):to forum na pewno daje mi możliwość dzielenia się moim doświadczeniem życiowym, sporo przeżyłam jeśli chodzi o nerwicę i depresję, i miło jest mi pomagać innym i podnosić na duchu, bo to właśnie przede wszystkim tu robię.

Kilka lat temu szukalem wlasnie takiego stada, ktore by mnie zaakceptowalo z moja przypadloscia. Niestety wtedy nie znalazlem, ale minal czas i przypadlosc dzieki samozaparciu minela (nazywam to zaleczeniem). Dzisiaj, czytajac forum, nadal czuje zwiazek ze stadem, z tego sie chyba nie wychodzi bo choroba kompletnie odmienia czlowieka a swoj swojego szuka. Jesli chodzi o depreche to mam jakis tam bagaz doswiadczen mogacych byc pomocnymi dla kogos kto wlasnie sie obudzil z reka w nocniku.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg