Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez gina 30 sty 2007, 01:16
Pamiętam,jak poznałam jego rodziców.Nie zapomnę tego wieczoru... Wyciągnęli z szafy teczkę z papierami... zobacz-mowią..on jest powaznie chory,miał cięzkie załamanie nerwowe,jest w powaznej depresji,po próbie samobójczej,nie śpi,nie je,zobacz-dwa pobyty w szpitalu-żebyś wiedziała, z kim masz do czynienia...bardzo się cieszymy,ze jesteś... Pomyślałam,co to dla mnie, ja ,wytrawny znawca ludzkich umysłów,dam sobie radę z kazdym wyzwaniem i uwierzcie mi,nigdy bardziej się nie myliłam... znalazłam to forum i dzięki niemu zaczęłam myśleć inaczej,czuć inaczej ,inaczej postrzegać ludzi... Dużo mi pomagacie w walce z chorobą,ale jeszcze długo muszę się uczyć rozumiec ...nabieram tu sił, pozwalacie mi być miedzy wami i za to jestem ogromnie wdzięczna... długa droga przedemną, ale z Wami czuję się bezpieczniej..

[ Dodano: Wto Sty 30, 2007 1:16 am ]
I na pewno zajrzę tu jutro... żeby się z Wami spotkac...
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez LuC 30 sty 2007, 14:46
Lusi napisał(a):Ja się nie nudze w pracy

hyhy ja też :P

można się wygadać i najlepsze jest to, że jest się rozumianym, można dowiedzieć się kto ma jakie schizy po tabletach, wkońcu można o samych tabletach poczytać sporo... no i można wasze mordki pooglądać... a jest na co popatrzeć :-)))) (Gusia te oczyyyy)
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez hackthebrain 30 sty 2007, 14:58
Luc no no
Ja tez sie zastanawialem gdzie one byly jak bralem slub
a to wszytsko wina kogo ? admina Bo ? bo pozno zalozyl forum :P
gdyby bylo wczesniej ..... to kto wie :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LuC 30 sty 2007, 15:12
a ja ci mówię, że trzeba petycję zrobić za poligamią ;-) nazbieramy podpisów i skorzystamy z obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej :-))))

tylko jak ja zdzierżę w domu drugiego faceta ? wiem ... mała modyfikacja, zrobimy jak w arabii mężczyźni mogą zakładać haremy ... źle nie mam ze dwie bym jeszcze wyżywił i ubrał :P która chętna 8) ;-)))
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez hackthebrain 30 sty 2007, 15:16
No to ja sie zglaszam :D
moge zalozyc kiecke ;)

przez gusia 30 sty 2007, 15:41
:oops: :roll: ....powiem żonie...jednej,drugiej,trzeciej.... :twisted:

...a co mnie daje?

http://www.forum.nerwica.com/2-vt602.ht ... c&start=17
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez LuC 30 sty 2007, 23:15
samotniczka napisał(a):LuC jak mnie ujrzysz, to ci się odechce zarówno poligamii jak i haremu :twisted: :lol:
heh a ty masz szaczęście, że nie będziesz miała wyboru ;-)

Lidia - nie nakręcaj się.... wiem, że to trudne, ale postaraj się, nie ma nic gorszego niż wkręcanie się w ten niekończący się wir natrętnych myśli... niech dzieci będą ważniejsze od ciebie w tej chwili... ściskam i pozdrawiam

pozdr...
LuC
LuC

przez maiev 02 lut 2007, 23:17
a tu też sobie coś napiszę :)
co mi daje to forum hmm. Oczywiście moge sobie pomarudzić - a to mi wychodzi świetnie i nadzwyczaj często. W realu nie marudzę, bo udaję że jest wszystko ok. Jakos tu mi łatwiej. Wybaczcie ;) Ale nie o tym chciałam pisać.
Trafiłam tu w momencie kiedy poszukiwałam informacji na temat tego co mi jest - bo że coś mi jest to wiedziałam mimo tego że cała rodzinka mówiła że nic mi nie jest. I tu się dowiedziałam, że psychiatra nie jest taki straszny, że mnóstwo osób ma takie problemy jak ja (nie wiedziałam że aż tyle nas jest). Najważniejsze teraz: zawsze jak już mam kompletnie dość to sobie myślę: "oni (czyt. wy oczywiście) się nie poddają to i ja się nie poddam. Jak oni daja radę to i ja." I walczę dalej jakoś. No i oczywiście forum daje mi kopniaki, za pośrednictwem m.in. Lusi i hyte hehe. A takie kopniaki to mi się przydają. :mrgreen:

Mój mąż to tak nie znosił tego że przesiaduję na tym forum. Białej gorączki dostawał jak widział że czytam - ale nigdy go nie widział z bliska. Był przekonany że przez to że czytam to sobie wmawiam wszelkie choroby. Ale wyprowadziłam go z błędu i teraz mówi: "to sobie posiedź na forum i poczytaj". Kurczę - chyba go nudzę :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez gusia 02 lut 2007, 23:23
maiev napisał(a):Mój mąż to tak nie znosił tego że przesiaduję na tym forum. Białej gorączki dostawał jak widział że czytam - ale nigdy go nie widział z bliska. Był przekonany że przez to że czytam to sobie wmawiam wszelkie choroby. Ale wyprowadziłam go z błędu i teraz mówi: "to sobie posiedź na forum i poczytaj". Kurczę - chyba go nudzę Mr. Green

Nooo poprostu maiev możemy sobie podac ręce :mrgreen:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 02 lut 2007, 23:57
hehe jasne że możemy
albo ci nasi mężowie niech sobie też ręce podadzą. Mają coś wspólnego. ;)

[ Dodano: Pią Lut 02, 2007 10:57 pm ]
ale patrz jacy oni dziwni - jeden z drugim. Nie przeczytają, nie zobaczą ale od razu mówią że złe. Ehh te chłopy. ;)
"I need a new version of me..."

przez atrucha 03 lut 2007, 10:47
Kochani...znowu rozmowy nie są na temat.. :?
Proszę Was,przejdźcie z taką wymianą zdań na pw, shoutBox, komunikatoty..lub sio do offtopic :lol: ;)

Z góry dziekuję ;)
Ostatnio edytowano 03 lut 2007, 10:48 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Lusi 03 lut 2007, 10:48
Odkryłam jeszcze jedną rzecz, którą daje mi to forum. Mogę bezkarnie rozdawać kopniaki na prawo i lewo a ci co je dostali cieszą się z tego :lol: ;)
A na poważnie - cieszę się, że mogę komuś choć troszkę pomóc.
ExModerator

przez Róża 04 lut 2007, 17:27
Nie wiem czy my czasami nie pławimy się tym sposobem w naszych dolegliwościach i problemach i czy tym sposobem nie rozdmuchujemy ich do jeszcze większych rozmiarów?Wtedy forum daje przygnębienie i uczucie beznadziejności.Chyba trzeba czasami od niego odpocząć.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Sortuj wg