Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Lęk a korzystanie z forum...

przez Tharna 23 paź 2008, 14:15
Ależ większość tak ma, ja też kiedy pierwszy raz tutaj trafiłam byłam zadowolona że nie jestem sama. Później jednak zaczęło się .. wyszukiwanie objawów, potwierdzanie lub eliminowanie własnych obaw .. etc. Po jakimś czasie człowiek nabiera większego dystansu ;)
Obrazek

przez adam_s 23 paź 2008, 14:21
Prawdę mówiąc mi się zdarzyło porządnie "nakręcić" czytając to forum, szczególnie w temacie hipochondrii - któs opisał swoje wyimaginowane dolegliwości to niedługo potam wkręcały mi się takie same :D .Ale tak poza tym to miło jest jednak wiedzieć że nie jest się samemu z problemami ;)
GG: 5988000

przez danuta2543 23 paź 2008, 15:21
wszystkie wypowiedzi popieram jesteście wspaniali tu możesz czuć się bezpiecznie pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 23 paź 2008, 15:45
Ja także się nie boje.... i pomaga mi to forum :smile:

Re: Co Wam daje to forum..?

przez chloe 13 gru 2008, 21:58
ja tu jestem od kilku dni, zarejestrowałam się dość szybko i spontanicznie, ale przyjmując że mam mały problem z zawieraniem nowych znajomości (ograniczam się od pewnego czasu tylko do starych, sprawdzonych, 'bezpiecznych' znajomych), to zawsze jak tu wchodzę to się boję. wiadomość prywatna czeka na odczytanie 2 godziny, każdego napisanego posta czytam 10 razy, wahając się, czy wysłać. nie jestem pewna, czy się nie ośmieszę, czy nie wyjdę na egocentryczkę, czy wszystko będzie ok. z drugiej strony czytając o różnych objawach, np. depresji, zmobilizowałam się, żeby się w końcu umówić na wizytę. myślę, że z biegiem czasu się okaże, czy to coś pomaga, jak na razie, w momencie gdy nie wiem co ze sobą zrobić, wchodzę tu, i mimo lęku, uspokajam się. przepraszam za podbicie tematu, w końcu od miesiąca nikt tu nie pisał, ale czułam, że muszę dorzucić coś od siebie :)
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Victorek 13 gru 2008, 23:21
Mnie forum również pomaga, a szczególnie czytanie w sytuacji kryzysowej, gdzie mam dużo różnych nieznośnych objawów, i wtedy czytam czy ktoś miał to akurat co mnie męczy i po pewnym czasie pojawia się poprawa, nie zawsze ale jednak daje często odskok, co do wczuwania się to nauczyłem siebie jakoś nie przeżywać i nie brać do siebie wszystkiego, tego że np. ktoś choruję lat 10 czy zrobiło mu się coś gorszego itp, bowiem wiem że wszystkie te nerwicowe, depresyjne sprawy, mają swoją indywidualność, tzn. jednym pomaga taki lek a innym nie, albo u jednych trwa to 10 lat a u innych pół roku itd.
A najlepiej jak w danym temacie coś wiem i wypowiadam się, to też daje jakiegoś powera :) pozdrawiam
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez wróbelek Elemelek 14 gru 2008, 12:04
jak ja sie ciesze że jest to forum... jest dla mnie odskocznią od życia codziennego, jak wchodze tu to czuje sie jakby to był mój osobny świat, o którym nikt nie wie... staram się tu nie wchodzić za często żeby nie żyć tylko chorobą, ale w niektóre dni musze tu wejść i hehe to jest swego rodzaju terapia ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez kttq 14 gru 2008, 14:14
chloe, skąd ja znam sprawdzanie każdego posta 10 razy... na tyle, że cały czas stoję na krawędzi usunięcia posta/konta o.O ale wchodzenie i czytanie pomaga, uświadamia, że nie tylko ja jestem taka porąbana w środku...

przez szy_ona 05 sty 2009, 00:32
heh, ja jestem tu nowa, choć forum znam od roku, kiedyś juz nawet zakładalam konto. Musze się zgodzić, że w trakcie ataku dobrze jest tu wejść i przypomnieć sobie ze nie jesteśmy odosobnieni z "problemem".
pozdrawiam

przez desdemon 18 lut 2009, 11:58
BARDZO SIE CIESZE ZE ZNALAZLAM TO FORUM JEST TU DUZO CIEKAWYCH PODPOWIEDZI JAK SOBIE Z CZYM RADZIC A W SZCZEGOLNOSCI MOTYWUJACYCH POSTOW, KIEDY NIE WIADOMO CO ZE SOBA ZROBIC ZAWSZE MOZNA WEJSC NA IRC-a HEHE :D TAM ODRAZU WSZELKIE ZLE NASTROJE I GLUPIE MYSLI ODCHODZA ,BO ZAWSZE ZNAJDZIE SIE JAKAS POMOCNA OSOBKA NO I "INNYCH: :lol: :lol: TEMATOW NIE BRAKUJE :D :D :D :D POZDRAWIAM SWIRKI : :smile:

przez Roman Tyczny 20 lut 2009, 22:00
Zgadzam się z Wami, to forum to jedna z leprzych rzeczy jaka mi sie przytrafila :D Żałuje tylko ze tak późno Was znalazlem :cry: Zamiast gołe baby na necie ogladac przez 4 lata, powinienem tutaj byc(żart) hehehe :smile: Pozdrawiam
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez Hans 20 lut 2009, 22:04
Roman Tyczny napisał(a):Zgadzam się z Wami, to forum to jedna z leprzych rzeczy jaka mi sie przytrafila :D Żałuje tylko ze tak późno Was znalazlem :cry: Zamiast gołe baby na necie ogladac przez 4 lata, powinienem tutaj byc(żart) hehehe :smile: Pozdrawiam

Hihihi gołe baby to nic w sumie złego, byleby tylko imiona wszystkich kobiet, z którymi mamy jakikolwiek kontakt nie kończyły się na .jpg :D
Feed your head
Feed your head

przez Kierka 01 mar 2009, 13:25
Ja odczuwam, że forum daje sporą ilość konkretnych informacji. Oczywiście pomaga też myśl, że człowiek nie jest sam ze swoimi problemami, bo niestety mała ilość ludzi, których znam osobiście, potrafiła mnie zrozumieć :? Dzięki forum lepiej wiem, że kłopoty podobne do moich po prostu się zdarzają.
"...moje sny idą przez wysuszone pola...'

przez rybunia 16 mar 2009, 19:03
chciała bym wiedzieć jak działa to forum i co daje czy działa to jak grupa psychoterapeutyczna składająca się z różnych osób tylko szczerych i wyrozumiałych . proszę o odpowiedz jeżeli ktoś moze bo jestem tu nowa ale znam ten problem nerwicy bardzo dobrze bo wydaje mi się że miałam ją od dziecka a nasiliła się kiedy doszły odowiązki i problemy a znikąd nie było pomocy i zrozumienia .proszę o odpowiedzi.rybunia

Sortuj wg