podszywanie się pod użytkownika

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez bedzielepiej 29 cze 2016, 22:59
Mam problem z beznadziejnym klonem mojego konta, który skopiował mój nick, tylko zmienił jedną literę, skopiował avatar i podpis w stopce i inne info jak miejsce zamieszkania. Ponieważ niestety nie dorasta mi do pięt swoimi postami psuje mi cieżko wypracowaną markę na forum a niestety ludzie się nabierają. Uważam ze za takie zachowanie powinien skończyć z banem na IP. Jedynym podejrzanym jaki mi przychodzi na myśl to Ricah, wszystko wskazuje że to on, bo nikt inny nie hejtował mnie na tym forum. Być może był na tyle sprytny żeby zmienić sobie IP, ale już nie na tyle by po sposobie pisania nie dało się go nie poznać :lol:

przez multikonto_666 29 cze 2016, 23:02
Nie, nie chcialo mi sie nawet zmieniac IP. I kolejny temat, zamiast tylko zglosic, tak tylko chce zauwazyc.

przez agusiaww 30 cze 2016, 13:43
:shock:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nihil 30 cze 2016, 15:27
bedzielepiej, Ja tak swego czasu pod użytkowniczkę Aranjani (member63768.html) się podszyłem :D Zacząłem słać sobie całuski itp., to w pierwszej chwili nawet jej facet, Davin, dał się nabrać, bóldupiąc z zazdrości :D
robaki-biedaki xD

przez Reynevan 30 cze 2016, 15:52
Nihil napisał(a):bedzielepiej, Ja tak swego czasu pod użytkowniczkę Aranjani (member63768.html) się podszyłem :D Zacząłem słać sobie całuski itp., to w pierwszej chwili nawet jej facet, Davin, dał się nabrać, bóldupiąc z zazdrości :D

Ach, ti, ti, niegrzeczny :nono: :mrgreen:
Reynevan

przez bedzielepiej 30 cze 2016, 17:33
multikonto_666 napisał(a):Nie, nie chcialo mi sie nawet zmieniac IP. I kolejny temat, zamiast tylko zglosic, tak tylko chce zauwazyc.

A widzisz. Kolejny temat zawdzięczasz akurat sobie.

Sortuj wg