czy to forum powoli umiera???

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez wiejskifilozof 04 sty 2016, 16:08
Ja jestem tu z dwóch powodów.By się kłócić z prawicą i po raz setny mówić,że jestem prawiczkiem.

przez abrakadabra xx 06 sty 2016, 08:19
No ale faktycznie brakuje ciekawych tematów, tzn. każdy patrzy przez pryzmat własnych zainteresowań, więc dla każdego co innego będzie ciekawe. Ale co do mnie to wydaje mi się, że kiedyś były tematy naprawdę ciekawsze niż ostatnio (po za kilkoma). Ja nie wcielam swoich pomysłów w życie bo moje tematy, mogą wydawać się kontrowersyjne, więc się powstrzymuję, choć kiedyś zakładałem i nie wielu odważyło się pisać. Ja osobiście lubię tematy filozoficzne np. czym jest życie (było już coś podobnego), czym jest dobro a czym zło, co to znaczy być normalnym (też było). Tego typu lubię, tylko przydało by się coś nowego, ma ktoś jakieś pomysły? Kobiety to raczej wolą takie przyziemne (po za indywidualistkami) więc raczej nie będą tego typu tematów zakładać. Choć była kiedyś tu taka dziewczyna co zakładała ciekawe tematy, z takich codziennych spraw potrafiła wywołać ciekawą dyskusję (nie pamiętam jej nicku).

przez snaefridur 06 sty 2016, 11:25
Nowo widzisz, ja tego typu tematów unikam jak ognia, spotkałam tylko jednostki, które w tak zwanych internetach potrafią rozmawiać bez obrażania i plucia jadem.W życiu realnym w sumie też, ale wole tych drugich, łatwiej się na nich nie natykać ;).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 06 sty 2016, 12:16
fakt faktem tą nową skórką zadali nam cios, ale jeszcze forum nie umarło, póki tacy użytkownicy jak ja żyjemy, lalalala
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 06 sty 2016, 12:32
ciekawe kto pierwszy umrze forum czy ja?, ale raczej to drugie
Największy Forumowy Maruda

przez jetodik 06 sty 2016, 12:34
carlosbueno, czyli forum bedzie opłakiwać Twoją śmierć.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 06 sty 2016, 12:40
jetodik napisał(a):carlosbueno, czyli forum bedzie opłakiwać Twoją śmierć.
mam nadzieję że się nie dowie.
Największy Forumowy Maruda

przez jetodik 06 sty 2016, 12:42
carlosbueno, dowie sie dowie :)
samo to, ze nie bedziesz sie na nim logował dłużej niz miesiac bedzie znakiem, ze nie zyjesz.

przez Śmiercionauta 06 sty 2016, 12:45
carlosbueno, nie myślałeś o terapii?
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez abrakadabra xx 06 sty 2016, 12:49
O mnie to nawet nikt się nie dowie jak odejdę z tego świata, nie ma abrakadabry to nie ma, pewnie wyzdrowiał czy poszedł na psychoterapię albo focha strzelił na forum i usunął konto, nikt mnie tu na tyle nie zna, żeby za mną rozpaczać, więc nie pogniewam się (chyba).

przez wielbłądzica 06 sty 2016, 12:55
abrakadabra xx napisał(a):Ja osobiście lubię tematy filozoficzne np. czym jest życie (było już coś podobnego), czym jest dobro a czym zło, co to znaczy być normalnym (też było). Tego typu lubię, tylko przydało by się coś nowego, ma ktoś jakieś pomysły? Kobiety to raczej wolą takie przyziemne (po za indywidualistkami) więc raczej nie będą tego typu tematów zakładać.

Wyglada na to, ze kobiety mysla praktyczniej. Na takie nadziemne tematy, trzeba miec jakas konkretniejsza wiedze, bo z dyskusji przypadkowych ludzi nic nie wynika poza tym, ze kazdy ma swoje zdanie oparte na 'wydaje mi sie'. Moze sprobuj udzielac sie na forach filozoficznych.

przez jetodik 06 sty 2016, 12:58
wielbłądzica, czemu go odprawiasz z kwitkiem na inne forum :evil:
a tam na nowym forum jakaś wielbłądzica2 też go gdzieś odeśle i tak sie będzie tułał chłopak bez swojego przlądka nadziei...

przez abrakadabra xx 06 sty 2016, 13:16
wielbłądzica, są też tematy naukowe oparte na 'wiem' i takie też lubię.

Czy kobiety myślą praktyczniej? no nie wiem? W pewnych kwestiach pewnie tak ale np. kto uratuje ludzkość przed niosącą zagładę asteroidą, czy wojną nuklearną, czy nie czasem mężczyźni bardziej interesują się takimi sprawami? ;) (Trochę z przymrużeniem oka to piszę, kobiety też się tym zajmują ;) )

Wiem, że są fora filozoficzne ale ja sobie to upatrzyłem :mrgreen: Na tamtych forach będę prawdopodobnie za głupi a na tym forum mam szansę zaistnieć :mrgreen: (pół żartem, pół serio)

wielbłądzica napisał(a):Moze sprobuj udzielac sie na forach filozoficznych.

A po za tym, chyba mnie nie wyganiasz z tego forum? ;) (żart)

przez Eteryczna 06 sty 2016, 14:57
abrakadabra xx, Ten wątek jest o tym ''czy forum umiera a nie Wy''zmieniło się na pewno klimat tworzą ludzie więc chyba Oni się zmienili .Nikt Cię stad nie wygania wielbłądzica, rzuciła tylko propozycje abyś mogł się realizować także gdzie indziej bo spory zasób wiedzy posiadasz.
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Sortuj wg