czy to forum powoli umiera???

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez JKB 01 sty 2016, 08:01
Witam

Do forum dołączyłem bodajże w 2012 r. Wtedy na tym forum naprawdę dużo się działo. Ludzie nieśli pomoc, trwałe długie dyskusje, itp. Wróciłem ostatnio zobaczyć co słychać .... szczerze to mało się dzieje i nie sądzę ,żeby wszyscy ozdrowieli.
Zmieniła się szata graficzna forum , mi osobiście podobała się bardziej stara.

Pozdrawiam
JK
JKB

przez Ricah 01 sty 2016, 15:35
Zawsze mozesz wrocic do starej szaty graficznej (poszukaj w ustawieniach forum -> styl forum). Co do reszty sie nie wypowiem, bo nie bylo mnie wtedy tutaj.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Pieprz 01 sty 2016, 15:43
Nie mam takiego wrażenia, dużo się dzieje na forum jak zawsze.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abrakadabra xx 01 sty 2016, 17:17
Forum to ludzie, jeśli są przyjaźnie nastawieni do ciebie będziesz czuł się dobrze, jeśli obojętnie lub nie przyjaźnie to nie koniecznie. Jedni są zawodowymi narzekaczami i prawdopodobnie zawsze nimi będą inni się wycwanili i nie piszą już o sobie zbyt osobistych spraw a to poczytają a to skomentują i wrzucą swoje trzy grosze, no i są nowi, którzy mają jakieś problemy i nie wiedzą co z nimi zrobić, więc szukają tu porady. Czy forum umiera? Nie koniecznie, jedni odchodzą i przychodzą nowi a inni zostają, zmieniają tylko nicki (może po to żeby wrzucić odrobinę świeżości co do swojej tożsamości). Mi tam forum jest obojętne, jestem bo jestem, czasem coś napiszę żeby zaistnieć, czasem poproszę o wsparcie jak mi źle czy nie wiem co zrobić (średni skutek to przynosi), szukam zrozumienia, czasem je znajduję.

przez Lord Kapucyn 01 sty 2016, 20:08
JKB napisał(a):Wróciłem ostatnio zobaczyć co słychać .... szczerze to mało się dzieje i nie sądzę ,żeby wszyscy ozdrowieli.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na forach tego typu zawsze jest rotacja, populacja forum się zmienia, jedni odchodzą, inni przychodzą. Może po prostu chwilowo "martwe" są tematy, które Ciebie by interesowały? Co do ludzi to zapewne masz rację , nie wszyscy ozdrowieli. Niektórzy zrezygnowali z forum na skutek innych, bliżej nieokreślonych pobudek i motywacji. Niektórzy ozdrowieli, niektórzy są w remisji, niektórzy znaleźli to czego tutaj szukali , dostali odpowiedź na swoje pytania , więc ustał powód ich obecności tutaj, niektórzy doszli do wniosku , że za dużo czasu spędzają na forum (czy ogólnie w internecie) i postanowili "żyć w realu", część osób forum nie usatysfakcjonowało, część wdała się w jakiś konflikt personalny, niewielka część niestety wyprawiła się na tamten świat.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kalebx3 01 sty 2016, 20:27
Dobre pytanie JKB,
ja osobiście uważam ,że to Forum umiera każdego dnia( prawie tak samo jak jego Użytkownicy ) ,,, a umrzeć nie może . I dopóki istnieje Internet , a jeden świr ma coś do przekazania drugiemu świrowi ,,, to te Forum będzie żyło . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez JKB 02 sty 2016, 08:16
Kiedyś dużo się działo , teraz patrząc nawet na listę dziennie publikowanych postów na forum odnoszę wrażenie ze jest ich mniej. Poza tym trochę poczytałem forum i widzę że pojawiły się przypadkowi ludzie, kłótnie, złośliwości, etc. Po co ??? Jeżeli ktos ma nerwice to i tak ma już pod górkę :( wiec po co jeszcze dokładać ???? Szkoda, że tak się dzieje. Na tym forum poznałem prawdziwych przyjaciół, którzy byli są i myślę że będą ze mną w ciężkich chwilach.
JKB

przez Evia 02 sty 2016, 13:42
wniosek z tego taki, że choroby są postępujące

przez depresyjny86 02 sty 2016, 15:30
Świat jest chory - od tego zacznijmy.
:)

przez abrakadabra xx 02 sty 2016, 17:32
JKB napisał(a): Na tym forum poznałem prawdziwych przyjaciół, którzy byli są i myślę że będą ze mną w ciężkich chwilach.

Tylko pozazdrościć...

przez nieboszczyk 02 sty 2016, 17:49
abrakadabra xx napisał(a):
JKB napisał(a): Na tym forum poznałem prawdziwych przyjaciół, którzy byli są i myślę że będą ze mną w ciężkich chwilach.

Tylko pozazdrościć...

same dzieci słońca

przez Kontrast 02 sty 2016, 18:38
180 posta, to ty sie tu nawet dobrze nie wysrales.''''''' Jolu wroc, prosimy grzecznie, stadnie.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez wiejskifilozof 04 sty 2016, 10:11
Na Forum są różni ludzie.Cześć ma problem i to poważny.Ktoś ma HIV,inny jest ofiarą przemocy.Dziewczyna po gwałcie.
Chłopak z rodziny.Pijaków i meneli.
Ale,są tu też tacy.Co mają jeden problem.Dlaczego Tuski nie siedzi w kryminale.I dlaczego,Polska nie jest krajem wyznaniowym.
Uważam,że ci,którzy piszą tylko o polityce.To są w większości,bez problemów i ich obecność na forum jest zbędna.

przez snaefridur 04 sty 2016, 15:19
Ja tu pisalam kiedyś-kiedyś, potem tylko z doskoku. Dziś się sobie zalogowałam, bo praca zawodowa krzyczy wielkim głosem i jestem zaskoczona ile tu się zmieniło. Na plus, to oczywiście tylko pierwsze wrażenie, może i się myle. Kiedyś tematy znikały w zasadzie bez powodu z powodu moderatorskiego widzimisie tak szybko jak się pojawiły. Teraz jest bardziej otwarcie, przyjaźnie...

Sortuj wg