Zmiany na forum

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Zmiany na forum

przez Artemizja 16 kwi 2015, 16:11
Jak już napisałam bodajże ze trzy razy w różnych wątkach - to musi poczekać, bo nie jest sprawą jakoś szczególnie utrudniającą korzystanie z Forum. Są w tej chwili bardziej naglące sprawy. W każdym razie zostało to zgłoszone.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Zmiany na forum

przez Psychoanalepsja_SS 16 kwi 2015, 16:47
Szybką odpowiedź zepsuliście, bo teraz żeby mieć te fajne bajerki typu pogrubienie, zmiana koloru, urle, cytowanie, trzeba wejść na pełną odpowiedź. A to wysiłek.
Nagłówek jakiś niemrawy. Zamiast tej szarości, dalibyście jakieś mocno kolorowe kwiatuszki czy fraktale. Moje dwa grosze i pajda chleba.

Zmiany na forum

przez Artemizja 16 kwi 2015, 16:57
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Szybką odpowiedź zepsuliście, bo teraz żeby mieć te fajne bajerki typu pogrubienie, zmiana koloru, urle, cytowanie, trzeba wejść na pełną odpowiedź. A to wysiłek.
Nagłówek jakiś niemrawy. Zamiast tej szarości, dalibyście jakieś mocno kolorowe kwiatuszki czy fraktale. Moje dwa grosze i pajda chleba.

Pierwsze już zgłosiliśmy, ale na usprawnienie i dodanie panelu przy szybkiej odpowiedzi trzeba będzie zaczekać. A co do kwiatuszków lub fraktali, to może lepiej od razu krowie łatki? :mrgreen:
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zmiany na forum

przez jetodik 16 kwi 2015, 17:46
Co Araszka sie tak cieszysz, ze pw sie uchowały. Archiwizujesz he?:D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Zmiany na forum

przez SrebrnaSowa 16 kwi 2015, 18:25
Już miałam również zacząć narzekać....
Ale powiem szczerze że ten nowy wygląd jest bardzo ładny.
Jednak baaaaaaaaaaaardzo ciężko się do niego przyzwyczaić .
I cokolwiek znaleźć....
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Zmiany na forum

przez oskaka 16 kwi 2015, 18:37
Nie orientuje się zabardzo na nowej oprawie. Nie podoba mi się szybka odpowiedź ze względu na brak "szybkich komend" oraz emotek.
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Zmiany na forum

przez Steviear 16 kwi 2015, 18:40
Nie podobają mi się te zmiany. Nowy wygląd zjada mi większość internetu który do najszybszych nie należy.

Nie podobają mi się te zmiany w szerokościach w tematach( może to iluzja?). Pasek na avatar i dane jest zdecydowanie za szeroki. Posty powinny mieć więcej miejsca, żeby nie tworzyły tyle wierszy.

Największym minusem jest cieniutki pasek przewijania na którego nie mogę trafić touchpadem na laptopie :) Za wąski, ledwo widoczny i jeszcze się chowa i staje się mniejszy.
Na komórce pewnie jest jeszcze gorzej.

Na głównej stronie też bałagan. Po prawej tyle miejsca, po co? Lepiej by to bylo gdyby to jakoś lepiej rozłożyć a nie wszystko do lewej strony upychać.

Te reklamy pomiędzy postami też są super! Nie wiem czy to było wcześniej ale teraz w oczy kole :P

Plusem to chyba jedynie są ikonki no i dodanie panelu z indeksem leków( nie kojarzę żeby był wcześniej)

Zmiany na forum

przez Artemizja 16 kwi 2015, 18:43
Błagam...przeczytajcie przynajmniej kilka ostatnich stron tego tematu, bo powtarzam to samo już nie wiem po raz który. Po pierwsze, na starą wersję można się przełączyć, jeżeli komuś nie odpowiada nowa. Po kiego grzyba narzekać? Nie podoba się, to wróć Użytkowniku do starej wersji, a nie marudzisz. Jednym się podoba, a innym nie. Wybór jest, czy korzystać z nowej, czy wrócić do starej wersji :roll:
prze-czanie-z-nowej-szaty-graficznej-na-star-t55283.html
Po drugie, brak panelu i emotek przy szybkiej odpowiedzi został już zgłoszony i czekamy na usprawnienie. Po trzecie, w większości nie ma wolnego miejsca po prawej stronie, ponieważ to prawdopodobnie wada przy korzystaniu z konkretnej przeglądarki. Wszystkie powyższe usterki zostały zgłoszone. Wystarczy przeczytać ten wątek, żeby o tym wiedzieć.
Administrator

Zmiany na forum

przez Kontrast 16 kwi 2015, 18:52
Jest jedna dziwna rzecz. jak się wchodzi w priwa to przycisk funkcyjny ,,odpowiedz'' jest u góry, a na dole tam gdzie powinna być odpowiedz ,,przejść'' to nie powinno byś odwrotnie? Tak nie byłoby wygodniej?
Tak samo ,,dymek'' koło tytułu priw, jakby był aktywny to o niebo lepiej by się wchodziło w priwa na smartfonie.
Ostatnio edytowano 16 kwi 2015, 18:57 przez Kontrast, łącznie edytowano 1 raz

Zmiany na forum

przez jetodik 16 kwi 2015, 18:56
nie podoba mi się nowa wersja, nieczytelna i bez tego sterylnego klimaciku ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Zmiany na forum

przez Artemizja 16 kwi 2015, 18:58
jetodik, to się przełącz na starą i po problemie.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Zmiany na forum

przez jetodik 16 kwi 2015, 19:01
Artemizja, pisze ze starej na temat nowej ;)
szkoda, ze trzeba byc zalogowanym aby starą wersję wyświetlało ;/

Zmiany na forum

przez Hans 16 kwi 2015, 19:01
Popsuli forum. :(
Feed your head
Feed your head

Zmiany na forum

przez Artemizja 16 kwi 2015, 19:04
Hans, czy przeczytałeś, ze można włączyć starą wersję, czy od razu włączyłeś narzekanie? ;)

Jetodik, planowo miała być dostępna tylko nowa wersja, więc radzę docenić możliwość przełączania się ;) Nawet, jeśli jako domyślna ustawiona jest nowa.

Administrator

Sortuj wg