Zmiana skórki/oprawy graficznej Forum

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Co sądzisz o nowym szablonie Forum?

Ankieta wygasła 25 mar 2015, 13:27

Nie podoba mi się.
43
61%

Jestem za zmianą.
28
39%

Liczba głosów : 71

przez Artemizja 11 mar 2015, 13:27
Dostaliśmy pomysł od abcZdrowie na nową skórkę Forum i chcielibyśmy zapytać Was o zdanie. Podoba Wam się taka oprawa graficzna Forum i nowy szablon, czy raczej nie? Uprzedzam, że jest to na razie jedynie forma zorientowania się, jak taka zmiana by się przyjęła i czy w ogóle by się przyjęła.

http://www.themesteam.com/wideh/
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Lord Kapucyn 11 mar 2015, 13:29
Ogólnie się rozchodzi o to, że w niedługim czasie prawdopodobnie (choć nie jest to jeszcze ostatecznie przesądzone) zmieni się skórka/design forum, na ww. przez Artemizję .Skrypt na którym stoi forum(phpBB3) pozostanie ten sam-a co za tym idzie dotychczasowe funkcjonalności również (zmienią się emotikony i układ avatarów- ale to można zmienić przy pomocy modów). Nowy wygląd forum ma być bardziej nowoczesny, ergonomiczny, nie tak ascetyczny jak dotychczas, a przede wszystkim elastyczny co do platformy- urządzeń mobilnych i stacjonarnych blaszaków(np. jeżeli chodzi o auto dopasowanie rozdzielczości do matrycy). No ale zmiana to zmiana i stare przyzwyczajenia, sentymenty wezmą w łeb. Stąd pytanie o opinie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Reiben 11 mar 2015, 13:36
Ja bym skórki nie ściągał.
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 11 mar 2015, 13:44
Jak będą prawdopodobnie wyglądać emotikony i avatary po zmianie można podejrzeć tutaj: http://www.themesteam.com/wideh/viewtopic.php?f=2&t=6
Do końca ankiety Ekipa nie będzie się wypowiadała w sprawie skórki, ponieważ chcemy mieć jak najbardziej obiektywne wyniki.
Od razu mówię, że ostateczna decyzja należy do abcZdrowie, a badanie jest jedynie poglądowe - nie wiążące.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez na_leśnik 11 mar 2015, 13:47
Eee tam, słabiutka ta propozycja. Jak już coś zmieniać, to naśladując najlepszych!

Obrazek

A tak poważnie to ten motyw wrzucony przez Artemizję, jest spoko. Stronkę demo otworzyłem na komórce i jest to bardzo wygodne. Ogólnie jestem za.

Ewentualnie można by pozbierać jeszcze inne propozycje motywów do phpBB3 od użytkowników forum (jakiejś wielkiej wiedzy informatycznej to nie wymaga, a może ktoś znajdzie coś jeszcze lepszego) a potem zrobić ankietę.

Pozdro

-- 11 mar 2015, 12:48 --

Artemizja napisał(a):Jak będą prawdopodobnie wyglądać emotikony i avatary po zmianie można podejrzeć tutaj: http://www.themesteam.com/wideh/viewtopic.php?f=2&t=6
Do końca ankiety Ekipa nie będzie się wypowiadała w sprawie skórki, ponieważ chcemy mieć jak najbardziej obiektywne wyniki.

Do phpBB3 spokojnie można dogrywać inne zestawy emotków :smile: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Zupapomidorowa 11 mar 2015, 13:48
Oborze idzie nowe. Nie lubię.
Dawniej Luktar

przez Asembler 11 mar 2015, 14:45
Nowe mi się podoba. Bardziej dynamiczne, czytelne, "okrąglejsze" i "gładsze" przez co bardziej przejrzyste.

przez Kontrast 11 mar 2015, 14:50
zamiast niebieskiego - pomarańcz ciemny w ,,new page'' co by był wspólny mianownik ze starą. Tak to spoko, układ, chyba nie będzie stwarzać problemów.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez DestruktorMysli 11 mar 2015, 15:35
Myślę, że warto zmienić szatę graficzną forum, jednak przedstawiona propozycja jest dla mnie zbyt nowoczesna. Chowający się kolorowy suwak po prawej stronie, ikony, kolorystyka, układ - nie pasują. Tekst, który zmienia kolor po najechaniu na niego myszką jest ok. Czcionka również. Proponuję oldschool z domieszką innych kolorów, np. zieleni zamiast pomarańczy i ze zmienioną czcionką na łagodniejszą. Warto również zaprojektować swoje ikony. Emotikony są ok.

przez Psychoanalepsja_SS 11 mar 2015, 15:58
Zła skórka. Logo musi zajmować odpowiednio dużo miejsca, żeby nie nachodzić na inne klikadła :).

Na serio: jest nijaka, brzydka (ale przynajmniej nie ma tej biegunkowej pomarańczy :P). Z tego co klikam, nie zacina się raczej. Ostatecznie obojętne mi to, tylko trzeba będzie przywyknąć.

przez Argish 11 mar 2015, 16:00
A mnie się ten link nie otwiera co Kasia wrzuciła :( :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Bukowski 11 mar 2015, 16:05
A po jakiego ta nowa skórka?
Bukowski

przez Argish 11 mar 2015, 16:09
Bukowski, wiosna idzie trzeba zmienić image :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez na_leśnik 11 mar 2015, 16:15
Podoba mi się opcja wyświetlania informacji o tym, czy dany użytkownik jest zalogowany przy avatarze. Jedyne co mnie wkurza to to, że info o autorze postu jest po prawej a nie tak jak dotychczas. No ale cóż, w końcu "responsive design".
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg