CENZURA?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

CENZURA?

przez Nicholas1981 14 wrz 2014, 11:56
PROSZĘ, PROSZĘ – CENZURA NA FORUM. ZABRANIACIE MI SIĘ WYPOWIADAĆ. PROSIŁEM O SKASOWANIE PROFILU, NIE ZOSTAŁEM WYSŁUCHANY TO CZEMU TERAZ NIE MOGĘ NIC NAPISAĆ, ŻEBY NIE WYLĄDOWAŁO W KOSZU? MIELIŚCIE SZANSĘ, ŻEBY MNIE STĄD WYWALIĆ. NIKOGO NIE WYZYWAŁEM OSOBIŚCIE W SWOIM POŚCIE. PIERDOLCIE SIĘ
Nicholas1981

CENZURA?

przez Lord Kapucyn 14 wrz 2014, 12:11
PROSIŁEM O SKASOWANIE PROFILU, NIE ZOSTAŁEM WYSŁUCHANY (...) MIELIŚCIE SZANSĘ, ŻEBY MNIE STĄD WYWALIĆ.

Konta może kasować tylko administrator. A on/a nie pojawia się na zawołanie czy pstryknięcie palcami, bo nie siedzi na forum 24/7. Trzeba niekiedy uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli naprawdę wpadłeś w manię/upsychotyczniłeś się/ masz urojenia to dobrze Ci radzę- skonsultuj się z psychiatrą albo zgłoś na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego (choć i tak pewnie nie posłuchasz). A jeśli to wszystko było tylko mistyfikacją/trollingiem/kompensacją deficytów czy jak to tam nazwać to nie w porządku się zachowałeś.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

CENZURA?

przez Artemizja 14 wrz 2014, 14:04
Nicholas1981, na swoją prośbę o skasowanie konta i postów otrzymałeś odpowiedź. Nie otrzymałam informacji zwrotnej, czy mimo braku zgody na kasację postów mam usunąć profil. W PRZYPADKU, GDY USER PROSI O KASACJĘ POSTÓW I KONTA NIGDY OD RAZU NIE KASUJEMY PROFILU , DOPÓKI NIE POTWIERDZI, ŻE NADAL CHCE TO ZROBIĆ POMIMO, ŻE POSTY ZOSTANĄ NA FORUM. Zanim zaczniesz się rzucać jak wesz na grzebieniu, to radzę dokładnie czytać korespondencję, a nie później mieć pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Jeśli chcesz usunąć profil, to proszę o potwierdzenie na PW.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg