Ania - fatuma03 vel scarlett33 nie żyje

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez planB 24 paź 2014, 20:33
Ma przekaz i tyle poproosted jak go ktoś odbierze to gra ninja turbo turtle :lol:
I Dare, readY

przez nieboszczyk 24 paź 2014, 20:39
*Wiola* napisał(a):
Kontrast napisał(a):nieboszczyk, Też rozmawiałem z Anią przez telefon, ale w życiu by mi nie przyszło napisać coś takiego. To wyjątkowo niesmaczne.

Bardzo niesmaczne, zresztą wątpię czy prawdziwe, bo się obudziłeś po kilku miesiacach :evil:

ona dzwoniła do mnie od dłuższego czasu.znaliśmy się 2 lata.nawet wysłałem jej i jej dzieciuszkom swoje foty z anglii i raz zadzwoniłem do ośrodka odwykowego w którym przebywała bo prosiła o to zanim tam trafiła.akurat trafiłem że dzień po moim telefonie do ośrodka ona wyszła.w jej ostatnim telefonie była rozmowa z płaczem.kilka dni pózniej pojawił się na forum ten wątek.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Kontrast 24 paź 2014, 20:53
Tym bardziej warto się pochylić nad forma takiej wypowiedzi.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 24 paź 2014, 21:07
taki płacz jest najbardziej nieznośny dla psychiki i nigdy się go nie zapomina.nie przynosi ulgi.takie coś widziałem i słyszałem tylko w dramatycznych filmach o egzekucjach.nawet mi się nie śniło że to usłyszę kiedykolwiek w rzeczywistości.to się nie mieści w głowie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez magnolia84 14 lut 2015, 16:22
Przepraszam za "odświeżenie" tego wątku, ale dopiero go dostrzegłam ... co prawda miałam kilkumiesięczną przerwę od forum...
Wymieniłam z Anią tylko kilka postów. Prawie jej nie znałam, niemniej to szokująca wiadomość. Jest mi tak smutno....
magnolia84

Sortuj wg