Ania - fatuma03 vel scarlett33 nie żyje

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Przemek_44 15 sie 2014, 22:09
Kontrast napisał(a):Oczywiście że warto wspomnieć, trzeba, nie wiem tylko czy to konieczne aby wywlekać konstelacja leków, hipotezy śmierci czy szczegóły prywatnych wiadomości, to jednak dwie rożne sprawy.

Kontrast No tu się akurat z Tobą nie zgodzę..niczego nie wywlekam, skopiowałem jedynie fragment z jednego,z ostatnich jej postów z zestawem leków, które ona podaje (każdy ma dostęp do tego w wątku "Benzodiazepiny..") ponieważ czuję, że powinienem był po 1 ku przestrodze dla innych, w końcu to forum tematyczne, prawie każdy z nas bierze leki i próbuje funkcjonować normalne, czasem idzie na imprezę i po mimo ostrzeżeń w ulotkach coś pije.. po 2. z szacunku do zmarłej i jej śmierci, zwłaszcza jeśli jest to tragiczny wypadek jak ktoś tu w wątku wspomina, nie celowe działanie,samobójstwo..każda taka śmierć powinna być i zasługuje na wyjaśnienie ponieważ osoba pomimo swojej choroby i słabości była osobą, ważną istotą, i tak ja ladywind uważam podobnie,że nie powinno się tego przemilczeć, ani zamieść pod dywan..

Nie twierdzę też, że trzeba o tym trąbić przez megafon, ale chyba rozmawiamy w wąskim gronie i anonimowo, prawda?

Nie oceniam Scarlett, ani jej życia, ani jej rodziny, mówią,że prawda zawsze leży gdzieś po środku!
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez Aranjani 15 sie 2014, 23:17
Wiecie co?! Dajcie już sobie siana.. Ania nie żyje... dajcie jej już spokój...

werewolf, Pamiętaj co mi obiecałes.
Aranjani

przez werewolf 15 sie 2014, 23:57
Aranjani napisał(a):Wiecie co?! Dajcie już sobie siana.. Ania nie żyje... dajcie jej już spokój...

Pamiętam. Zapalę.
Life sucks, and then you die. Yeah, I should so lucky...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 16 sie 2014, 10:39
JużTuByłem napisał(a):Wszyscy dobrze wiemy ,że lekomani,alkoholicy,ćpuny kłamią na potęgę żeby samego siebie usprawiedliwić i nie wyglądać jak kawał świni w oczach innych ludzi...

To jest wątek informujący ,że dana osobo która była z nami na forum nie żyje i wszelkie dywagacje na tematy powyżej są nie na miejscu jak również osądzanie kogoś etc. Nikt nie ma takiego prawa i dajcie już spokój.
Saraid

przez INTEL 1 16 sie 2014, 11:26
white Lily napisał(a):
JużTuByłem napisał(a):Wszyscy dobrze wiemy ,że lekomani,alkoholicy,ćpuny kłamią na potęgę żeby samego siebie usprawiedliwić i nie wyglądać jak kawał świni w oczach innych ludzi...

To jest wątek informujący ,że dana osobo która była z nami na forum nie żyje i wszelkie dywagacje na tematy powyżej są nie na miejscu jak również osądzanie kogoś etc. Nikt nie ma takiego prawa i dajcie już spokój.

To, że ktoś z naszego grona nie żyje to naprawdę smutne.
Lecz drażni mnie zupełnie niepotrzebne gloryfikowanie kogoś tylko z tego powodu, że nie ma Go wśród żywych.
To tak, jakby po samobójczej śmierci mojego starego, ktory jakieś dziesięć ostatnich lat chlał robiąc z mojego życia piekło rozpisywać się jak to strasznie musiał cierpieć i szukać pomocy. Ja zapewne heroicznie i w samotności walczył z nałogiem, dodatkowo nie mając wsparcia wśród swoich bliskich. Że należało mu pomóc , że rodzina się od niego odwróciła, a moja mama z pewnością przyczyniła się do jego śmierci biorąc z nim w końcu rozwód.
Wracając do tematu-jeżeli popełniła świadome samobójstwo-chylę czoła przed tym aktem niewątpliwej odwagi.
Jeżeli natomiast był to "wypadek przy pracy" to sorry, ale jest to skrajna głupota na ktorą trzeba sobie odpowiednio zapracować...
R.I.P
...nie mam podpisu...

przez tosia_j 16 sie 2014, 12:17
werewolf napisał(a):
Aranjani napisał(a):Wiecie co?! Dajcie już sobie siana.. Ania nie żyje... dajcie jej już spokój...

Pamiętam. Zapalę.

Czy dzisiaj jest jej pogrzeb? :(
outsider

przez Aranjani 16 sie 2014, 13:37
werewolf napisał(a):

Pamiętam. Zapalę.

Dziękuję. Ja i Davin.
Aranjani

przez Przemek_44 16 sie 2014, 14:15
Oczywiście, że nałóg zmienia osobowość, alkohol, narkotyki, a nawet leki benzo, szczególnie w większych ilościach, te wszystkie substancje, robią z mózgu papkę..Kłamstwa, zaprzeczenia, manipulacje, agresja, przemoc fizyczna, psychiczna to składowe tej choroby..Często też bywa tak (z własnego doświadczenia) że ta osobowość, przekonania, są już chore, zaburzone nawet przed rozwojem nałogu..Trudno żałować, współczuć kogoś, który jest w czynnym nałogu, nie leczy się i w dodatku to sytuacja nas osobiście dotyczy..Nie mniej jednak jest to choroba i osoba powinna,a nawet ma obowiązek się leczyć, bo zatruje sobie życie i bliskim..Myślę,że dotyczy to także każdej innej choroby..Bywa jednak tak,że w praktyce z tym leczeniem jest różnie i jest tak ,że osoba nie wierzy w sukces leczenia lub nie leczy się z innych powodów..

Czasem jednak podejmuje leczenie i okazuje się, że cuchnący wódą, bełkoczący, brudny pijak, bez grosza przy duszy (celowo przerysowuje nieco) zamienia się w sypmatycznego, rezolutnego człowieka, pełnego talentów..Widziałem takich jak byłem na terapii odwykowej, co w parę lat po terapii przyjeżdżali na takie zajęcia jakby poterapeutyczne wypasionymi, nowymi furami..

..to tak abstrahując od głównego tematu..
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez los_historicos 16 sie 2014, 19:57
Dopiero teraz dojrzałem ten temat. Proszę przekazać wyrazy współczucia rodzinie Ani.

Choć same nicki i zarys historii Ani kojarzę to jednak dla mnie niepojęte jest to że jednak przegrała. Obserwowałem jej ostatnią aktywność. Przecież to wyglądało tak, jakby wychodziła z tej alkoholowej i nie tylko matni. Co prawda przy wsparciu klonów ale było jeszcze widać w niej iskierkę nadziei. Życie jednak jest przewrotne. Wiadomo było że pewien znany aktor też ma problemy z alkoholem i depresją ale dla osoby z zewnątrz zdawało się że on z tym walczy. Finał sprzed kilku dni jest znany. Ktoś może wyć z rozpaczy ale na zewnątrz sprawiać wrażenie osoby kipiącej radością.

Nie chcę wnikać w szczegóły ale jeśli zgon nie był bezpośrednio skutkiem alkoholu (ktoś wspominał o esperalu) to nie ma co roztrząsać tematu. Kto jest wierzący może się za nią pomodlić. Ja wyciągnę z tej tragedii wnioski i pomyślę co zrobić by nie pójść jej drogą.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

przez dar 17 sie 2014, 08:04
przykre. Szkoda człowieka :( i jej bliskich. Może chociaż tam będzie jej lepiej.
[*]
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Arhol 17 sie 2014, 20:00
Temat otwieram ponownie,proszę jednak bez kolejnych pytań i dochodzeń,kto,po co,dlaczego i reszta,jeśli was to ciekawi,piszcie do autora PW,może uzna za stosowne odpisać,jeśli nie,darujcie sobie wszelakie pytania,bo to raczej wątek informacyjny.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez variable 17 sie 2014, 20:19
Ludzie to jednak ciekawscy są... Umarła to umarła, a po co dochodzić czemu i co się dokładnie stało już jest trochę bez sensu.
variable

przez jasaw 17 sie 2014, 20:51
variable, umówmy się, że ciekawscy to eufemizm :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez aptasia 17 sie 2014, 21:22
nie znałam więc mogę współczuć tylko tym którzy zdążyli ją poznać i rodzinie.

Oby jak najmniej takich tematów tu na forum.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Sortuj wg