Nerwica Czat- zasady korzystania

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Artemizja 02 sie 2014, 14:47
Moi Drodzy, w związku z tym, że otrzymuję ogromną ilość skarg na zachowanie Userów na forumowym chacie, postanawiam rozjaśnić pewne kwestie. Rozumiem, że jest to luźna forma rozmowy, ale również proszę o przynajmniej względną kulturę. Nadużywanie przekleństw, chamskie odzywki, wyzwiska, prowokacje będą traktowane tak, jak w przypadku umieszczania postów w merytorycznych działach- ostrzeżenie, ban tymczasowy oraz ban trwały. Możecie się wygłupiać, rozmawiać na luźne tematy, ale jeśli ktoś z Ekipy zwróci Wam uwagę, że przesadzacie, a Wy nie zareagujecie, to niestety, ale będą tego konsekwencje. Chat jest widoczny bez zalogowania i nie możemy sobie pozwolić na pewnego rodzaju praktyki, które delikatnie rzecz ujmując - potrafią zniesmaczyć.
Wulgarne i obraźliwe wpisy będą kasowane przez Ekipę Forum, a wobec autorów wyciągane będą odpowiednie konsekwencje.
Jeśli zasady nie będą przestrzegane, to niestety, ale funkcjonowanie Nerwica Czat stanie pod znakiem zapytania i być może będziemy musieli go zlikwidować.
To tyle jeśli chodzi o kwestie informacyjne.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Chada 02 sie 2014, 14:51
Artemizja napisał(a):. Nadużywanie przekleństw, chamskie odzywki, wyzwiska, prowokacje będą traktowane tak, jak w przypadku umieszczania

Już widzę kilku którzy siedzą tam głównie po to. :mrgreen: Święty nie jestem czasem dam się wciągnąć w chamską polemikę.Ale są agenci co jedyne co robią na czacie to co wyżej :D

Lamotrygina 150mg

przez Artemizja 02 sie 2014, 14:53
Chada, wcześniej średnio zwracaliśmy na to uwagę, ale pewne granice zostały przekroczone. Ekipa nie ingerowała zbytnio w rozmowy na chacie, ale niestety ta metoda się nie sprawdziła.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Davin 02 sie 2014, 14:55
Chada, chyba piszesz o sobie bo widze że masz osta i ktoś tam narzekał na Ciebie. :mrgreen:

Artemizja, nasza kochana pani adminko ja postaram się być grzeczny ale nie lubie jak ktoś z tych nowych randomów wpada na czata jak do siebie. ;) Chyba musisz przestać zmieniać nicki i usuwać konta bo się burdel robi i cholera wie kto się pojawia i po co.
Davin

przez Psychoanalepsja_SS 02 sie 2014, 14:57
To prawda. Czat jest widoczny również dla niezalogowanych i nazbyt otwarta ekspresja wulgarności może zniechęcić wielu do forum.

przez Chada 02 sie 2014, 14:57
Davin napisał(a):Chada, chyba piszesz o sobie bo widze że masz osta i ktoś tam narzekał na Ciebie. :mrgreen:

Gunwo prawda :D dostałem ostra za to że wyrzuciłem jednemu chłopakowi że nie ma pojęcia o piłce i niech ogląda szachy :P
Napisał gość z ostrzeżeniem :bezradny:
Ostatnio edytowano 02 sie 2014, 14:59 przez Chada, łącznie edytowano 2 razy

Lamotrygina 150mg

przez Artemizja 02 sie 2014, 14:58
Davin, każdy ma prawo usunąć konto, a zmiany nicków są tylko po ich uzasadnieniu. Ponadto, jeśli wywiązuje się jakaś przepychanka, to istnieje coś takiego jak możliwość decydowania, czy w niej uczestniczyć, czy nie ;) Można też zgłosić sytuację Ekipie. Jeśli natomiast dana osoba decyduje się dyskutować, to niestety, ale ponosi pełną odpowiedzialność za to, co pisze.

-- 02 sie 2014, 13:59 --

Chada, to nie jest temat do rozważań nad zasadnością przyznanych ostrzeżeń ;)

Administrator

przez elo 02 sie 2014, 15:03
lol tego tylko brakowalo........................... tera jeszcze paluszkami zacznijcie sie wytykac pls
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Davin 02 sie 2014, 15:03
Chada, ale szachów nie ma w tv. :mrgreen:

Artemizja, jak dla mnie to przez to się straszny syf i trolling zrobił.
Davin

przez Chada 02 sie 2014, 15:06
Davin napisał(a):Chada, ale szachów nie ma w tv. :mrgreen:

Artemizja, jak dla mnie to przez to się straszny syf i trolling zrobił.

Ale jest bilard,poker,kurling.Bo jak ktoś jest debilem w życiu to w internecie się nie zmieni.Ale kulturkę zawsze można zachować

Lamotrygina 150mg

przez monk.2000 02 sie 2014, 15:10
Tylko na to czekałem. Przekleństwa na czacie. Zawsze mnie to zastanawia, że jak nie ma jakiś moderatorów, policjantów i strażników to zawsze się pojawia bałagan. Ale to i tak walka z wiatrakami. Jak prohibicja w USA, gdy się pojawiły mafie dostarczające alkohol.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez variable 02 sie 2014, 15:17
Artemizja, bardzo dobrze :brawo: :P
variable

przez Adam Smith 02 sie 2014, 15:42
Wulgarne i obraźliwe wpisy będą kasowane przez Ekipę Forum, a wobec autorów wyciągane będą odpowiednie konsekwencje.

Cenzura jak za komuny :D
Adam Smith

przez inspektor_erektor 02 sie 2014, 15:43
Tomcio Nerwica, dokładnie tomcio!

Sortuj wg