Gdzie zgłaszać

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Gdzie zgłaszać

przez Pieprz 08 cze 2014, 17:27
Gdzie zgłaszać jak ktoś na czacie wrzuca filmy np. o katowaniu zwierząt?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Gdzie zgłaszać

przez khaleesi 08 cze 2014, 17:41
Mushroom, :hide: Jezu chyba nie amfce co nie? no własnie amfce ciekawe kiedy zacznie swoje posiedzenie na czacie :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Gdzie zgłaszać

przez Pieprz 08 cze 2014, 17:42
nie, nieboszczyk
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Gdzie zgłaszać

przez khaleesi 08 cze 2014, 17:42
Mushroom, :shock:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Gdzie zgłaszać

przez Widzę cię 08 cze 2014, 20:15
Mushroom napisał(a):Gdzie zgłaszać jak ktoś na czacie wrzuca filmy np. o katowaniu zwierząt?

sam katował i nagrał, czy film jest oznaczony jako tylko dla pełnoletnich i trzeba się zalogować,żeby obejrzeć?
Widzę cię

Gdzie zgłaszać

przez pająk 08 cze 2014, 20:18
Widzę cię napisał(a):
Mushroom napisał(a):Gdzie zgłaszać jak ktoś na czacie wrzuca filmy np. o katowaniu zwierząt?

sam katował i nagrał, czy film jest oznaczony jako tylko dla pełnoletnich i trzeba się zalogować,żeby obejrzeć?

Co za różnica? Nie umieszczamy na tym forum i nie propagujemy zachowań podchodzących pod paragraf.
pająk

Gdzie zgłaszać

przez Widzę cię 08 cze 2014, 20:23
chyba jest różnica, kogo i gdzie zgłosić - do administracji/moderacji forum za łamanie regulaminu czy na policję :bezradny:
Widzę cię

Gdzie zgłaszać

przez nieboszczyk 08 cze 2014, 20:42
Widzę cię napisał(a):

jasne.ja posiadam kałasznikowa,mieszkam w USA i katuję zwierzęta i wrzucam do netu.ogarnijcie sie.następnym razem zróbcie ze mnie drugiego Trynkiewicza i zgłoście że rzekomo gwałce małe dziewczynki bo mam penisa i jako facet mogę stanowić potencjalne zagrożenie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Gdzie zgłaszać

przez pająk 08 cze 2014, 20:45
Widzę cię napisał(a):chyba jest różnica, kogo i gdzie zgłosić - do administracji/moderacji forum za łamanie regulaminu czy na policję :bezradny:

Ja śle na policje i nie ma ch#ja we wsi! 8)
pająk

Gdzie zgłaszać

przez nieboszczyk 08 cze 2014, 20:47
ja musze zgłosić do administratora żeby usunoł moje konto
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Gdzie zgłaszać

przez pająk 08 cze 2014, 20:49
nieboszczyk napisał(a):ja musze zgłosić do administratora żeby usunoł moje konto

Bez przesadyzmu 8)
pająk

Gdzie zgłaszać

przez Davin 08 cze 2014, 20:51
nieboszczyk napisał(a):ja musze zgłosić do administratora żeby usunoł moje konto

Usunął k*rwa! :hide:
Davin

Gdzie zgłaszać

przez nieboszczyk 08 cze 2014, 20:52
tarantula napisał(a):

Bez przesadyzmu 8)

chcecie mnie pomówić?czy ja pracuję w rzezni?czy posiadam świnie?ja wrzucam do sieci tylko slajdy lotnicze które rzeczywiście sam robiłem.to wszystko.

Gdzie zgłaszać

przez pająk 08 cze 2014, 20:53
Spoko, przybędzie pod innym... 8) Swoją drogą na cholerę mu ta histeria, toż żartowałam z tą policją for God sake :roll:

-- 08 cze 2014, 19:55 --

nieboszczyk napisał(a):
tarantula napisał(a):

Bez przesadyzmu 8)

chcecie mnie pomówić?czy ja pracuję w rzezni?czy posiadam świnie?ja wrzucam do sieci tylko slajdy lotnicze które rzeczywiście sam robiłem.to wszystko.

Nie widziałam coś zapodał to się nie wypowiem osobiście ino tylko tyle co napisałam 8) Na odstrzał mam tylko AMFCE (który notabeneeee już nie prybędzie ^^ ).
pająk

Sortuj wg