Nowa "polityka" na Forum

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Nowa "polityka" na Forum

przez wiejskifilozof 11 lut 2015, 22:04
Mnie ciągle atakują prawicowi użytkownicy, ale moderatorzy nie reagują.Pewnie są z PIS.

Nowa "polityka" na Forum

przez Psychoanalepsja_SS 11 lut 2015, 22:16
I tu się starszy kolega zdziwi, bo uwaga została uwzględniona i punkt 3 poluzował gacie.

wow :brawo: :D

A jakby taki post wyglądał- ano tak:

Dlategóż zaznaczyłem, że chodzi o to,
żeby się wzajemnie rozumieć...

A niestety ostatnio zaobserwować można tutaj niepokojący wzrost chamstwa w postępie geometrycznym.

Niestety. Nie zapominając o własnych przewinach, muszę stwierdzić, że miejscami jest serio niefajnie. Czy to wypowiedzi chamskie we właściwych, czy off-topy w niewłaściwych miejscach, co zamienia forum w taką trochę knajpkę.

Nowa "polityka" na Forum

przez Arasha 12 lut 2015, 00:30
No, chłopaki dostarczyliście nie lada emocji na ten wieczór. Szacun :uklon: :uklon: :uklon: Dawno się tak nie uśmiałam :mrgreen:

Psychoanalepsja_SS napisał(a):To już problem "widzących i piszących". Jeśli ktoś chce podbudować swoje ego, łojąc innych za używanie "niepoprawnej" polszczyzny, to jest głupim burakiem, który to głupi burak raczej powinien zluzować, a nie zaś jego ofiara dostosować się do buraczanych wymogów.

O to właśnie mi chodziło :brawo: :brawo: :brawo:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nowa "polityka" na Forum

przez INTEL 1 12 lut 2015, 00:35
...jedno pytanie
Czy "moher" będzie tak samo piętnowane jak na przykład "czarnuch" czy poprawność polityczna będzie brała gorę i slowo określające katolika będzie traktowane jako mniej obraźliwe od slowa określającego kolor skóry??
...nie mam podpisu...

Nowa "polityka" na Forum

przez Arasha 12 lut 2015, 00:38
Dark Passenger napisał(a):"podkresli na czerwono słuwko z bykiem a jak z interpunkcja bo sam wlasnie popelniles blond interpunkcyjny nie sadzac pzecinka pzed to w drugim zdaniu przeze mnie zacytowanym po prostu skonczmy z ta idiotyczna poprawnoscia jezykowom jakies lesne dziadki po polonistyce czy kijwiejakimkierunku siedza se w tych radach i mówią ze uuu tak się pisze uuu tak się nie pisze i nauczyciele w szkole bijom metaforycznymi linijkami po lapach za poszlemy i hcemy jak mi ktos napisze poszlem pomugł czy nawet chostafka to zrozumiem co mial na mysli i podejzewam ze wiekszosc ludzi z iq mieszczacym sie w zakresie odhylenia standartowego tez zrozumie i chyba o to chodzi zeby sie wzajemnie rozumiec"

Strasznie się czyta takie jedno, olbrzymie zdanie wielokrotnie złożone, c'nie?

Owszem ... trzeba się wykazać pewnego rodzaju ekwilibrystyką i koncentracją uwagi, żeby takie zdanie odszyfrować i zrozumieć jego sens, nie przeczę, ale spójrzmy na to z drugiej strony ... to są naprawdę marginalne przypadki i jak ktoś nie chce się za bardzo spocić, to zwyczajnie może sobie takiego posta odpuścić ;) Nie ma przymusu czytania wszystkiego jak leci :?

Co do używania wulgaryzmów, to uważam, że są tak samo nie na miejscu, bez względu na to, czy się kogoś lepiej lub gorzej zna i zwyczajnie świadczą o szacunku do rozmówcy. Można się przywitać nawet ze starym ziomalem bez nadawania sobie od / cenzura / :pirate: Chociaż przyznaję, że używanie tego typu sformułowań w odniesieniu do nowych, nieznanych użytkowników pozostaje poza wszelką dyskusją !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Nowa "polityka" na Forum

przez na_leśnik 12 lut 2015, 00:43
Co do używania wulgaryzmów, to uważam, że są tak samo nie na miejscu, bez względu na to, czy się kogoś lepiej lub gorzej zna i zwyczajnie świadczą o szacunku do rozmówcy. Można się przywitać nawet ze starym ziomalem bez nadawania sobie od / cenzura / :pirate: Chociaż przyznaję, że używanie tego typu sformułowań w odniesieniu do nowych, nieznanych użytkowników pozostaje poza wszelką dyskusją !

[chór wiernych] Bóg zapłać.

I taca poszła w ruch...
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Nowa "polityka" na Forum

przez Psychotropka`89 12 lut 2015, 11:09
Z przekleństwami będzie tak, że dasz palec, wezmą całą rękę. I ...rwy będą się sypały wartkim strumieniem. ;)
Ja też polonistyki nie skończyłam ale chodzi o to, żeby dało się to czytać. Też często mam problemy z interpunkcją, bo jestem tępakiem bez studiów wyższych. :twisted: Ale staram się, żeby moje posty były sensowne i jakoś w miarę składnie napisane <a też często pisywałam je w natłoku negatywnych emocji i pośpiechu>.

Wyznaję zasadę, że jeśli na 1. rzut oka post jest przejrzysty, czytelny, to "chce się go czytać". A gdy ktoś pisze jednym ciągiem, to się zwyczajnie odechciewa i wiele osób nawet na to nie spojrzy. A forum ma wspierać i pomagać, prawda?

Ot, moje zdanie w temacie.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Nowa "polityka" na Forum

przez hobbyturysta 12 lut 2015, 11:23

The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Nowa "polityka" na Forum

przez Lord Kapucyn 12 lut 2015, 12:34
INTEL 1 napisał(a):...jedno pytanie
Czy "moher" będzie tak samo piętnowane jak na przykład "czarnuch" czy poprawność polityczna będzie brała gorę i slowo określające katolika będzie traktowane jako mniej obraźliwe od slowa określającego kolor skóry??

Żadnej poprawności politycznej, wszyscy równo po dupsku dostaną. ;)

-- 12 lut 2015, 11:37 --

Arasha, Psychotropka`89, Tak ale jest różnica gdy użyjesz kur.wy w roli-

wykrzyknik

(2.1) wulg. powtarzane jako przekleństwo, w mowie potocznej często jako przerywnik w zdaniu lub partykuła emfatyczna (bezpośrednio po wyrazie, który mówca chce podkreślić)

np. w Jęczarni- "O kur.wa, wyrzucili mnie dziś z pracy. Co ja teraz pocznę... Biorę 10 leków, dwójka małych dzieci na utrzymaniu, komornik dyszy w kark"

a, gdy użyjesz kur.wy w ten sposób-

(1.4) przen. wulg. pogard. człowiek postępujący w sposób podły lub niemoralny, łajdak, nikczemnik, sprzedający się

"Reiben, ty sprzedajny kur.wiszonie, brzydzę się tobą" itp.

Zresztą na forum od dawna obowiązywała zasada, że przede wszystkim piętnowane jest używanie NADMIERNEJ liczby wulgaryzmów i używanie ich, aby kogoś obrazić. Jak ktoś od czasu do czasu rzuci sobie przysłowiową kur.wą w roli przerywnika, żeby ulżyć swoim psychicznym cierpieniom to jest to przewinienie na pewno wagi mniejszej niż to wcześniej przytoczone.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Nowa "polityka" na Forum

przez Psychotropka`89 12 lut 2015, 14:00
Dark Passenger, cudnie to ująłeś! :great:
Popieram rzecz jasna. :lol:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Nowa "polityka" na Forum

przez wiejskifilozof 12 lut 2015, 21:50
Proponuję nowy dział,taki do śmiechu i radości.Kto się zgłasza ?

Nowa "polityka" na Forum

przez Artemizja 12 lut 2015, 22:09
detektywmonk, od tego masz off-top ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nowa "polityka" na Forum

przez wiejskifilozof 13 lut 2015, 12:30
Jestem wyjałowiony z pomysłów :D ktoś jakiś temat podrzuci.

Nowa "polityka" na Forum

przez Amon_Rah 03 mar 2015, 21:53
Ja dopowiem może jeszcze tylko jedną rzecz- netykieta oficjalnie dopuszcza niestosowanie polskich liter typu ą, ę, ń, ś, ć, itd. Ponieważ w większości telefonów np. ich po prostu nie ma, a i ja w swoim poprzednim laptopie mialem irlandzki system i moglem sobie chcieć, a polskich liter i tak nie bylo. Byly irlandzkie. W tym na przyklad nie mam litery "l' i dupa zbita, nic z tym nie zrobię. Mogę napisać "ladny" ale to już nie jest śmiertelnie poprawnie po polsku. No OK. Tyle chcialem powiedzieć.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg