Usunięcie konta - nękanie przez użytkownika UNIKALNY

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Saraid 22 lut 2014, 22:05
elo napisał(a):przeczytalam cale 12 stron i dziwie sie ze nikt tego jeszcze nie bloknal przeciez ten temat to jakas farsa : DDD

Dokładnie to samo mam na myśli . :bezradny: To prowadzi donikąd teraz poza wzajemnym obrażaniem się.To ma sens?
Saraid

przez Tyrr 22 lut 2014, 22:06
kupmitrumne napisał(a):
buka napisał(a):Użytkownik forum kupmitrumne groziła mi porwaniem kota

Obrazek

Mojego też chciała uprowadzić! :nono:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez *Wiola* 22 lut 2014, 22:09
Nie zaglądalam dawno , ale faktycznie czas już skończyć ten bezsensowny temat ;)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 23 lut 2014, 16:46
Wiadomość o skasowaniu konta została do mnie wysłana wczoraj o trzynastej. Odebrałam ją jakieś pół godziny temu po powrocie z uczelni. Czy tak trudno zrozumieć, że pracuję i studiuję, a na Forum zaglądam, kiedy mogę (czyli przynajmniej dwa razy dziennie w tygodniu i w niezjazdowe weekendy) i nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich wątków o delikatnie to ujmując pierdołach? :? Odnośnie pozostałych Administratorów się nie wypowiadam. Ludzie, jeśli w wątkach brak odpowiedzi, to istnieje coś takiego jak PW :roll: Zawsze odpowiadam na wiadomości, jak tylko je odbiorę. Skoro nie odpowiedziałam, a wiadomość wisi jako nieprzeczytana, to chyba logiczne, że nie mogłam wejść na Forum i trzeba trochę poczekać. Co niektórzy chcieliby wszystko "na już", jakby poza Forum nie mieli nic innego do roboty i myśleli, że nikt nie ma nic innego na głowie poza zagłębianiem się w forumowe przepychanki, które niejednokrotnie są porównywalne z paradą rozwrzeszczanych małpiszonów :roll:
Ludzie...wybaczcie, ale czy Wy nie macie poważniejszych problemów? :roll: Administracja nie odpowiada za to, co dzieję się poza Forum, a za brak reakcji na wypociny amfce zostało już wcześniej napisane przez Darka, kto ponosi odpowiedzialność. Od X czasu prosimy też, żeby nie odpowiadać w Jego wątkach, bo to Go dodatkowo napędza. Niestety, zawsze znajdą się tacy, którzy bezsensowną pisaniną chcą sobie poprawić nastrój. Jak grochem o ścianę :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg