Awarie/błędy na forum

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Awarie/błędy na forum

przez Lord Kapucyn 17 lut 2016, 23:36
Stracona100, Strona główna http://www.nerwica.com -> zjedź na dół , pod 'Koszem' przycisk "Usuń ciasteczka"
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Awarie/błędy na forum

przez Stracona100 19 lut 2016, 16:35
Dzięki za odpowiedź, ale po napisaniu posta nie mogłam już tu wejść :evil: by przeczytać odpowiedzi.
Jak widać teraz znów jestem, więc już jest ok.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Awarie/błędy na forum

przez rolosz 29 kwi 2016, 20:11
Nie zawsze wyświetla mi się podpis pod moimi postami, a właściwie częściej się nie wyświetla niż wyświetla. W ustawieniach mam podpis ustawiony jako domyślny. Jak można temu zaradzić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Awarie/błędy na forum

przez Liber8 30 kwi 2016, 12:26
rolosz napisał(a):Nie zawsze wyświetla mi się podpis pod moimi postami, a właściwie częściej się nie wyświetla niż wyświetla. W ustawieniach mam podpis ustawiony jako domyślny. Jak można temu zaradzić?

Mam tak samo, przed wysłaniem posta pomaga modlitwa i silna wiara w to, że podpis się pojawi. Może jest naukowe wyjaśnienie w skrypcie forum, albo chociaż w opcjach profilu?
Nie wiem, bałem się zapytać o ten problem, ale widzę, że nie jestem osamotniony :pirate:

Awarie/błędy na forum

przez Ricah 30 kwi 2016, 12:35
Na pewno przydatna informacja dla administracji bedzie w jakiej skorce to sie dzieje (nowa czy stara).
Agomelatyna 25mg
some shit

Awarie/błędy na forum

przez rolosz 30 kwi 2016, 13:22
Ricah napisał(a):Na pewno przydatna informacja dla administracji bedzie w jakiej skorce to sie dzieje (nowa czy stara).

Od samego początku mam ustawioną nową skórkę.

Awarie/błędy na forum

przez Monar 14 maja 2016, 00:01
Witam,
czemu jak dostaję prywatne wiadomości bądź je piszę - mam napisane "G" i nie mogę odczytać wiadomości? :why:

Awarie/błędy na forum

przez mirunia 14 maja 2016, 20:06
Stara skórka lepiej działa i jest bardziej przejrzysta, można zmienić:

prze-czanie-z-nowej-szaty-graficznej-na-star-t55283-28.html#p2005434

Awarie/błędy na forum

przez marcino265 12 lis 2016, 14:29
Podobnie jak 5 innych osób w tym wątku, ja jako 6 już osoba również potwierdzam i zgłaszam problem z odczytem prywatnych wiadomości.

A teraz garść szczegółów technicznych:

Problem polega na tym, że po wejściu do zakładki WYSŁANE lub OTRZYMANE, a następnie kliknięciu na konkretną wiadomość prywatną (a dokładnie - na jej tytuł) celem odczytania wiadomości, zamiast treści wiadomości widnieje na zielonym tle pusta wiadomość z literką G na końcu.

Problem występuje tylko na nowym stylu forum o nazwie "Wide", a więc tymczasowym obejściem problemu i pół-środkiem jest ustawienie starego stylu forum o nazwie "subsilver3":

Panel Użytkownika >> Ustawienia Forum >> Ustawienia Prywatne >> Styl forum >> subsliver3 >> Wyślij

Możliwe przyczyny problemu:

- nieprawidłowe ustawienia stylu i/lub forum
- styl i forum nie są ze sobą do końca kompatybilne (być może styl jest za starej daty/wersji w stosunku do forum lub odwrotnie, podobnie jak problemy może sprawiać korzystanie ze starego programu na nowym komputerze lub z nowego programu na starym komputerze), albo zawiera/ją jakiś błąd

Możliwe rozwiązania problemu (możliwe przez administratorów technicznych forum):

- zresetowanie / zmiana ustawień stylu "Wide" i/lub forum
- przeinstalowanie / usunięcie i zainstalowanie stylu "Wide" na nowo
- zaktualizowanie stylu "Wide" i/lub forum do nowszej wersji
- w ostateczności usunięcie stylu "Wide" i zastąpienie go innym

Problem ukazany na zrzucie ekranu:
http://s1.dodajfote.pl/2016/11/12/problem_PW402e2.png
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awarie/błędy na forum

przez marcino265 12 lis 2016, 14:52
Po wysłaniu posta wyżej przypomniałem sobie o drugim problemie i natychmiast zacząłem edytować post, jednakże po zakończeniu edycji i próbie wysłania otrzymałem komunikat, że "już nie mogę edytować posta", więc zostałem zmuszony do wysłania kolejnego.

A teraz o problemie 2) z brakiem możliwości wysłania prywatnej wiadomości do więcej niż jednej osoby na raz, który również zgłaszało już kilka osób przede mną:

Przy próbie wysłania prywatnej wiadomości do więcej niż jednej osoby otrzymujemy komunikat na czerwonym tle o treści: "Spróbowałeś wysłać wiadomość do zbyt dużej liczby odbiorców", na zrzucie ekranu poniżej:

http://s1.dodajfote.pl/2016/11/12/problem_PW_207654.png

Przecież 2 odbiorców na raz to nie jest zbyt duża ilość, to jakiś błąd czy żart? Limit jest zbyt okrojony, należałoby ustawić większy np. 5 lub 10.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awarie/błędy na forum

przez wieloraki 23 lis 2016, 20:48
słuchajcie jak zmienić rozmiar forum tzn. awki mam na pół monitora literki takie wielki, całe forum jest zbyt duże dla mnie :)

Awarie/błędy na forum

przez na_leśnik 23 lis 2016, 20:48
wieloraki, w oberży sprawdź :P .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg