Pomysły na rozwój forum

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pomysły na rozwój forum

przez Artemizja 24 paź 2013, 19:33
Candy14, nie zmiany nicków. Usuwanie kont. Ten punkt powstał zanim ja dołączyłam do forum z racji tego, że były masowe kasacje i później nie wiadomo było kto jest kim, robił się straszny bałagan i tak dalej.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Pomysły na rozwój forum

przez khaleesi 24 paź 2013, 19:34
Nefertari, bardzo dobrze, że ten pkt jest :yeah:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Pomysły na rozwój forum

przez refren 24 paź 2013, 19:41
A mi smutno, że jakiś nieznany mi Naczelny, z którym nigdy nie siedziałam w nocy na irc, nie dyskutowałam, nie piłam, który nie jest oficjalnie wariatem, nie zna nas, musi się zgadzać, żeby powstał nowy dział na forum. Koniec świata... :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomysły na rozwój forum

przez khaleesi 24 paź 2013, 19:44
refren, to jest jego portal w końcu on jest właścicielem. ja kojarzę admina i jednego i drugiego bo jestem tutaj od 2010 roku i smiało sa jednymi z nas wariatami.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Pomysły na rozwój forum

przez refren 24 paź 2013, 19:45
Chociaż tyle... :D

Pomysły na rozwój forum

przez khaleesi 24 paź 2013, 19:49
refren, nawet jeszcze fotki są więc sa z nami w jakis sposób ;)
Mistrz Avatara

Pomysły na rozwój forum

przez Candy14 24 paź 2013, 19:53
Candy14, nie zmiany nicków. Usuwanie kont.

aaa bo to tez jest bez sensu. Po cholere usuwac konto? Forum przestaje byc interesujace to sie z niego wychodzi i nie wraca
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pomysły na rozwój forum

przez khaleesi 24 paź 2013, 19:54
Candy14, sa ludzie z NN ten pkt jest przemyślany ;)
Mistrz Avatara

Pomysły na rozwój forum

przez Artemizja 24 paź 2013, 19:59
khaleesi, Naczelny Admin nie jest właścicielem forum. Właścicielem jest abcZdrowie. Naczelny Admin, czyli shadow_no jest Założycielem forum. On je stworzył, On je początkowo rozwijał i prowadził i nadal Mu na nim zależy. Tyle tylko, że nie ma czasu, bo pracuje na trzech etatach. Wszelkie ważne informacje sama Mu przekazuję, więc mniej więcej wie, co się dzieje na forum.

refren, shadow_no coś niecoś wie, ponieważ jednak Ekipa zdaje Mu relacje. Nie zna co prawda nowych Userów, ale bardzo dobrze zna specyfikę tego forum. W końcu to On je stworzył.

Candy14, dla mnie to też jest bez sensu, ale ludzie są różni.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Pomysły na rozwój forum

przez khaleesi 24 paź 2013, 20:02
Nefertari, tak dokładnie chodziło mi o założyciela shadow_no ;)
Mistrz Avatara

Pomysły na rozwój forum

przez Candy14 24 paź 2013, 20:26
khaleesi, wszystkiego NN nie mozna tlumaczyc ale ok.. rozumiem Twoj punkt widzenia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pomysły na rozwój forum

przez khaleesi 24 paź 2013, 20:29
Candy14, wszystkiego nie ale pewne działania tak i to jest pkt jakby pisany dla osób z NN ;)
Mistrz Avatara

Pomysły na rozwój forum

przez Powietrzny Kowal 24 paź 2013, 21:01
Nefertari napisał(a):Z racji tego, że zarzucono Nam, że Ekipie nie zależy na rozwoju forum, chciałabym wyprowadzić Userów z błędu.

Po co ta liczba mnoga???... :D - Tobie jedynie zależy z tego co widać po działaniach :D

Nefertari napisał(a):Zakładam ten temat, żebyście przedstawili tutaj swoje pomysły, ewentualne sugestie na temat tego, w jaki sposób chcielibyście, aby forum się rozwinęło.

Wreszcie ktoś myślący o innych a nie o pieniądzach Obrazek

Nefertari napisał(a):Nie chodzi o kwestie techniczne, ale o merytorykę, może nowe działy i tym podobne.

Działów (zgodnie z działaniami np. Madzi) nie może być nowych bo już wszystkie byli! Obrazek Obrazek

Nefertari napisał(a):Co jakiś czas postaram się te pomysły poskładać w jedno, poukładać i przedstawiać Naczelnemu oraz próbować wprowadzać najlepsze w życie.

Co by miał więcej... Obrazek

Nefertari napisał(a):W ten sposób Userzy będą mogli mieć swój wkład w forum.

Dobry tok myślenia Obrazek

Nefertari napisał(a):Nie będzie to łatwe, bo Naczelny jest zabiegany, a wszelkie zmiany wymagają Jego zgody i uprawnień oraz zgody właściciela forum,

No pacz pan jakie oba biduuulki.... Obrazek

Nefertari napisał(a):więc formalności jest multum, ale jestem na tyle uparta, żeby marudzić do znudzenia.

Keep up the good work ;)

Nefertari napisał(a):Zatem jeśli ktoś ma pomysł, to zachęcam do podzielenia się nim.

Przede wszystkim dodajcie (a w zasadzie to wymieńcie w całości) nowe emotki - to szczyt braku logiki, żeby na forum dla ludzi z depresją
większość emotek była szara i drętwa jak śmierć kliniczna Obrazek
Ponadto proponuję wstawić dział na wzór BLOGÓW lub DZIENNIKÓW gdzie nie będzie opcji "podbijania" żeby wreszcie ktoś mógł zobaczyć co dana bidna
dusza chciała w danym momencie światu wykrzyczeć - nawet minuta po minucie (technicznie dla Was to horror - ale wiem jak krótko to zajmuje normalnemu informatykowi :D)
Bitmapy jak na każdym normalnym forum bez ograniczeń (lub chociaż min 1500 pix width)
Oraz "nieśmiertelny" czat (którego szczątki nie tak dawno skrzętnie ukryliście) Obrazek

Nefertari napisał(a):Raport odnośnie pomysłów Userów będzie wysyłany raz w miesiącu wraz z raportem odnośnie spraw technicznych.

A nie lepiej normalnie co 28 dni?... Obrazek Obrazek

Nefertari napisał(a):W pierwszej kolejności zostanie wprowadzony dział "zloty" i shoutbox, na co już mamy zgodę.

Nono... zlotów jest kilka w roku a i tak mają żywy oddźwięk zawsze "po" czy jest do tego temat, czy nie ;) - ale... wg. mnie każdy dział, temat i zagadnienie jest OK :D
A o czacie to i ja i wieeeeeeeeelu userów od lat Wam jęczy - więc to żaden pomysł Madzi ani czyjś dokładnie w szczególności ;) :D

Nefertari napisał(a):Czekamy teraz tylko na Naczelnego, żeby wprowadził to w życie( miała być niespodzianka, ale dobra jest).

Dajcie mu wutki z benzo to zgodzi się w 0,64 sec Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Pomysły na rozwój forum

przez Artemizja 24 paź 2013, 21:07
Powietrzny Kowal, sprawy techniczne to w innym wątku :P Podawałam w międzyczasie link. Ponadto shoutbox a czat, który był wcześniej na forum znacząco się różnią.

I proszę mi tutaj nie off-topować, bo widzę, że już się powoli zaczyna. Trzymamy się wątku Kochani. OT będzie lądował w koszu.

Administrator

Sortuj wg