Ogłoszenie parafialne w sprawie amfce

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak reagować na posty trolli(w tym amfce).

przez deader 15 maja 2014, 23:07
alicja_31 napisał(a):deader, same mądrości, tak tak, ale zaczekaj z wypowiadaniem się na temat wychowania aż będziesz mieć swoje dzieci :mrgreen: serio, zobaczysz jak to wygląda od "zaplecza"

No tak... ale fajnie czasem tak sobie pofantazjować o takim lepszym świecie :)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez wiejskifilozof 17 maja 2014, 16:08
Tak jak na hejtów,ignorować.

przez kaffe_och_blod 19 maja 2014, 02:07
Zamiast kur_a robić posty jak nie reagować myślcie jak zwalczać.

Tak boli wprowadzić potwierdzenie rejestracji nowych kont przez administratora/moderatora?
Ludzie, to nie jest takie trudne a i rozwiąże.
A wy się męczycie... :?

Zróbcie coś z tym bo usuwanie postów nic nie da, a jakby nie patrzeć - na waszej stronie pojawiają się pedofilskie treści.
Więc i wy możecie mieć z tym problem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pająk 19 maja 2014, 02:18
kaffe_och_blod napisał(a):Zamiast kur_a robić posty jak nie reagować myślcie jak zwalczać.

Tak boli wprowadzić potwierdzenie rejestracji nowych kont przez administratora/moderatora?

Zróbcie coś z tym bo usuwanie postów nic nie da, a jakby nie patrzeć - na waszej stronie pojawiają się pedofilskie treści.

Nie mogą - prawnie BĘDĄ mieć na 100% jeśli nie dostaną potwierdzenia od policji na piśmie o przyjęciu zgłoszenia o przestępstwie. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów :roll:
Tak se dzwoniłam do kuzynki co prawnikiem jest popytać w temacie bo jak pisałam sprawa mnie mocno PORUSZYŁA...
pająk

przez kaffe_och_blod 19 maja 2014, 02:24
A niech będą mieć. Jeżeli myślą że tylko usuwaniem postów mogą coś zdziałać to cóż. Za głupotę trzeba płacić.
Może posłuchają się tego, co napisałem to myślę że problem by znikł. Nawet jeżeli ten nowy użytkownik musiałby czekać kilka dni na utworzenie konta. ;)

przez EmInQu 19 maja 2014, 06:55
Widać, że gość nie daje za wygraną. Już chyba nie ma dnia, aby tu czegoś bezkarnie nie wrzucał. W sumie to pierwszy raz spotykam się na zwykłym forum z tak częstą aktywnością pedofilską.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez deader 19 maja 2014, 09:13
kaffe_och_blod napisał(a):Tak boli wprowadzić potwierdzenie rejestracji nowych kont przez administratora/moderatora?

Eee... Sorry ale jakoś kompletnie tego nie widzę. Jak miałoby to wyglądać? Admin/mod miałby siedzieć przy stercie "podań o utworzenie konta" i dokonywać selekcji? - na podstawie jakich wytycznych zresztą? Wysyłając do użytkownika pytania typu "czy jesteś debilem i zamierzasz umieszczać na naszej stronie materiały niezgodne z prawem?"..? Może robiąc "wywiad środowiskowy" czyli przed aktywacją konta - sprawdzać nieszczęśnika na Facebooku, NK i innych takich w poszukiwaniu wskazówek że ktoś jest idiotą i się tu nie nadaje..? Kto zapłaci komuś za taką pracę - bo to jawnie już praca jest przecież? No i najważniejsze - co z ludźmi którzy mają prawdziwy problem który czują że potrzebują rozwiązać jak najszybciej? Ktoś chce się powiesić, chce się zarejestrować na forum szukając pomocy - po czym wyskakuje mu okienko "Dziękujemy za zainteresowanie, administracja rozpatrzy twoje podanie w ciągu najbliższych dni, nie dzwoń do nas - my zadzwonimy do ciebie"..?

Jest dużo prostsza metoda - ograniczenia związane z aktywnościami konta. Można ustawić aby użytkownik przed napisaniem np. 5 postów nie mógł zakładać nowych tematów czy dodawać zdjęć. I to by sądzę rozwiązało problem bo jakoś nie widzi mi się żeby amfce zdołał przepchnąć 5 postów bez rozpoznania przez innych z kim mają do czynienia ;)

EmInQu napisał(a):Widać, że gość nie daje za wygraną. Już chyba nie ma dnia, aby tu czegoś bezkarnie nie wrzucał. W sumie to pierwszy raz spotykam się na zwykłym forum z tak częstą aktywnością pedofilską.

Nie żebym gościa bronił, ale ludzie, trochę rozsądku. Jaka "aktywność pedofilska"?? To jest zwyczajna trollerka, tyle że na poziomie hard. Tak się składa że w naszym kręgu kulturowym pedofilia jest wyjątkowo szokująca, w dodatku koleś ma problemy z kobietami wybitnie, stąd nie dziw że trolluje w tym stylu. Ale to nie jest "aktywność pedofilska", aktywność pedofilska to wymiana zdjęciami ŚWIADOMA, próby "poderwania" dzieci i tak dalej, jak ktoś pisze że na tym forum styka się z "aktywnością pedofilską" to mi się niedobrze robi, obrażony się czuję, bo czuję się prawie jakbym był sam oskarżany o pedofilię. Bo używam forum na którym jest wysoka aktywność pedofilska. No kur*wa. Bez przesady, ludzie, bez przesady.

przez EmInQu 19 maja 2014, 09:40
Deader widzę, że gościa chyba doskonale znasz osobiście. 8) Chyba nawet lepiej niż on sam siebie 8)

p.s. Jeśli ktokolwiek tutaj przesadza, to z pewnością Ty ;)
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez Arhol 19 maja 2014, 09:41
Eee... Sorry ale jakoś kompletnie tego nie widzę. Jak miałoby to wyglądać? Admin/mod miałby siedzieć przy stercie "podań o utworzenie konta" i dokonywać selekcji? - na podstawie jakich wytycznych zresztą? Wysyłając do użytkownika pytania typu "czy jesteś debilem i zamierzasz umieszczać na naszej stronie materiały niezgodne z prawem?"..? Może robiąc "wywiad środowiskowy" czyli przed aktywacją konta - sprawdzać nieszczęśnika na Facebooku, NK i innych takich w poszukiwaniu wskazówek że ktoś jest idiotą i się tu nie nadaje..? Kto zapłaci komuś za taką pracę - bo to jawnie już praca jest przecież? No i najważniejsze - co z ludźmi którzy mają prawdziwy problem który czują że potrzebują rozwiązać jak najszybciej? Ktoś chce się powiesić, chce się zarejestrować na forum szukając pomocy - po czym wyskakuje mu okienko "Dziękujemy za zainteresowanie, administracja rozpatrzy twoje podanie w ciągu najbliższych dni, nie dzwoń do nas - my zadzwonimy do ciebie"..?

Jest dużo prostsza metoda - ograniczenia związane z aktywnościami konta. Można ustawić aby użytkownik przed napisaniem np. 5 postów nie mógł zakładać nowych tematów czy dodawać zdjęć. I to by sądzę rozwiązało problem bo jakoś nie widzi mi się żeby amfce zdołał przepchnąć 5 postów bez rozpoznania przez innych z kim mają do czynienia ;)

Szczerze powiem,aktywacja kont nie ma sensu,zresztą większość zespołu nie ma czasu na tyle by go poświęcać jeszcze na aktywacje kont i reszty,reszta argumentów jak kolega podał,wybierając jakiś"normalny" nick, i tak nie będziemy wiedzieć,czy to troll,czy ktoś poszukujący pomocy D:.

Nie mogą - prawnie BĘDĄ mieć na 100% jeśli nie dostaną potwierdzenia od policji na piśmie o przyjęciu zgłoszenia o przestępstwie. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów :roll:
Tak se dzwoniłam do kuzynki co prawnikiem jest popytać w temacie bo jak pisałam sprawa mnie mocno PORUSZYŁA...

Gość tu szaleje od...2006 albo 2007,nie pamiętam bo modem jestem od niedawna zaś userem od 2012,na policje było to zgłaszane setki razy,jeszcze się łudzicie że ci co stoją na "straży prawa" coś zrobią :mrgreen: ?

Póki co czekamy na wprowadzenie usprawnienia blokującego używanie załączników i hotlinków do grafiki na nowych kontach D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 19 maja 2014, 09:45
EmInQu napisał(a):Deader widzę, że gościa chyba doskonale znasz osobiście. 8) Chyba nawet lepiej niż on sam siebie 8)

p.s. Jeśli ktokolwiek tutaj przesadza, to z pewnością Ty ;)

Eee..? Że co proszę? :shock:

przez mark123 19 maja 2014, 10:02
Kestrel napisał(a):Gość tu szaleje od...2006 albo 2007,nie pamiętam bo modem jestem od niedawna zaś userem od 2012,na policje było to zgłaszane setki razy,jeszcze się łudzicie że ci co stoją na "straży prawa" coś zrobią :mrgreen: ?

Póki co czekamy na wprowadzenie usprawnienia blokującego używanie załączników i hotlinków do grafiki na nowych kontach D:

amfce jest na forum od grudnia 2009.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez pająk 19 maja 2014, 10:10
deader napisał(a):Nie żebym gościa bronił, ale ludzie, trochę rozsądku. Jaka "aktywność pedofilska"?? To jest zwyczajna trollerka, tyle że na poziomie hard. Tak się składa że w naszym kręgu kulturowym pedofilia jest wyjątkowo szokująca, w dodatku koleś ma problemy z kobietami wybitnie, stąd nie dziw że trolluje w tym stylu. Ale to nie jest "aktywność pedofilska", aktywność pedofilska to wymiana zdjęciami ŚWIADOMA, próby "poderwania" dzieci i tak dalej, jak ktoś pisze że na tym forum styka się z "aktywnością pedofilską" to mi się niedobrze robi, obrażony się czuję, bo czuję się prawie jakbym był sam oskarżany o pedofilię. Bo używam forum na którym jest wysoka aktywność pedofilska. No kur*wa. Bez przesady, ludzie, bez przesady.

/cenzura/ mnie jaka to jest aktywność i za jakim kręgiem kulturowym i czy ktoś się czuje obrażony itd itp . Obchodzi mnie dzieciak któremu ktoś to robi i obchodzi mnie to ,ze taki amfce to robi i jaki mają problem w tej POLICJI żeby powiązać jego konto z tymi z Nowej qrwa Gwinei (!).
I ps: ja się też czuję obrażona i też mi się niedobrze robi...!
pająk

przez *Wiola* 19 maja 2014, 10:17
kaffe_och_blod napisał(a):Zamiast kur_a robić posty jak nie reagować myślcie jak zwalczać.

Wałkujecie ten sam temat po raz tysięczny ,
Do cholery zrozumcie , że moderatorzy sa takimi samymi uzytkownikami jak Wy i mamy tylko o kilka możliwości więcej niż zwykli uzytkownicy. Pisanie tu na forum nic nie da, bo Ci co mogą faktycznie coś z ty zrobić zapewne tego nie czytaja., . Natomiast nas trafia szlag :1. od sprzatania tego syfu , a 2. od Waszych nieustannych pretensji i podsuwania "cudownych rad"
Milion razy było pisane , że zgłaszamy sprawę wlascicielowi forum, a on powiadamiał policję , reszta nie leży w naszej gestii.
Moderator

przez kaffe_och_blod 19 maja 2014, 10:23
No bo wybacz, to nie jest ciężki problem do rozwiązania.
A tutaj jak widzę, że latami już nie możecie się z tym uporać to wybacz ..śmieszy mnie to wręcz.
Irracjonalne jest to, że się usuwa jego posty codziennie. Bawi się z nim kotka i myszkę.

Bo lepiej setki tematów usuwać niż zrobić np. jakieś ograniczenia nowych użytkowników. nie? :D
Ostatnio edytowano 19 maja 2014, 10:24 przez kaffe_och_blod, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg