Ogłoszenie parafialne w sprawie amfce

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak reagować na posty trolli(w tym amfce).

przez PJT 25 paź 2013, 21:40
karmicie trolla
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Masked_Man 26 paź 2013, 00:40
Chory...chory, a moze on jest po prostu glupi?
Masked_Man

przez mark123 26 paź 2013, 01:02
Kiedyś pisał, że go sperma niszczy od środka.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siding Spring 26 paź 2013, 09:08
czyli chory.

przez Powietrzny Kowal 26 paź 2013, 21:22
(pacz pan... jak trzeba emocjonalnie uwielbiać jakąś osobę podświadomie i adorować, żeby w ogóle nie chcąc "usmażyć" o niej 30 stron w kilka tyg.... I to wszyscy jak jeden mąsz - nawet ja się dopisałem! Obrazek Obrazek)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Masked_Man 26 paź 2013, 21:29
Powietrzny Kowal, wstaw sobie zamiast "uwielbiac" slowo "nienawidzic" i wykresl "adorowac" i sie bedzie zgadzalo.

P.S. Czy jest jakikolwiek post, w ktorym nie ma nutki tej Twojej malo smiesznej ironii? :?
Masked_Man

przez Powietrzny Kowal 26 paź 2013, 21:33
Jeśli jest tam ironia to nie robię tego celowo bo opisuję rzeczywistość tak jak ją postrzegam - czyli logicznie (no OK - po pijanemu nieco "przyśpieszam" - jednak dalej nie
zmienia to faktu, że nie wiem co to jest ironia poza definicją oczywiście Obrazek)
A jeśli nawet bym wiedział - to źle (czy dobrze?), że taka występuje?
Poza tym z tego co napisałeś to ponoć nienawiść od miłości/uwielbienia różni się tym co wzór sumaryczny złota od ołowiu.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez khaleesi 01 lis 2013, 05:03
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez brum 01 lis 2013, 21:23
omg, nie wiedziałam, o jakim amfce ciągle mowa i jakie pedofilskie treści, a tu wchodzę na podforum Depresja i jest niejaki unikalny i.. wrr

-- 01 lis 2013, 21:25 --

sorry, się inaczej nazywal, nekrofile

przez Arhol 02 lis 2013, 17:19
Proszę raz jeszcze o niepisanie w tematach zakładanych przez amfce,zgłaszacie i wychodzicie,koniec :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez rotten soul 03 lis 2013, 00:03
rotten soul

przez EmInQu 12 maja 2014, 13:45
To jest już coraz bardziej chore. Wszystkie te pedofilskie posty pokazujecie policji?
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez deader 12 maja 2014, 13:59
EmInQu napisał(a):To jest już coraz bardziej chore. Wszystkie te pedofilskie posty pokazujecie policji?

Nie jestem w 100% pewny, ale zdaje mi się że nie jeden raz czytałem wypowiedzi moderacji wyjaśniające tą kwestię i wynikało z nich że spora część materiałów od amfcego została policji przekazana, a policja robi z tym okrągłe nic. Sami też z tym nic konkretnego nie zrobimy, bo przecież nie wybierzemy się z widłami i pochodniami pod jego dom, nawet gdyby ktoś był tak miły żeby udostępnić jego IP celem namierzenia. Zgłaszanie materiałów na policję we własnym zakresie, tzn. nie przez moderację a nie użytkowników - cóż, może mój wisielczy cynizm przeze mnie przemawia ale mam wrażenie że policja prędzej zajęłaby się sprawą w ten sposób że zamknęłaby forum żeby pedofil nie miał gdzie się produkować, niż podjęła jakieś kroki w kierunku jego ujęcia. Sorry taki mamy kraj. Poza tym amfce nie sądzę żeby był pedofilem sam w sobie, raczej wrzuca te fotki dobrze wiedząc jaki ból dupy tym wywołuje. Krótko mówiąc - troll level hard.

Ja tam jak przypadkiem natrafię na nowe wcielenie amfcego to włażę z ciekawości żeby zobaczyć jakie dyrdymały nawymyślał w kolejnej odsłonie swoich zwierzeń, zgłaszam posta 9choć najczęściej już ktoś to robi przede mną) i tyle. Zdjęć nie będę zapisywał na dysk jako materiał dowodowy do przesłania bo, ponownie - sorry, taki mamy kraj - jeszcze wyjdzie na to że to JA jestem pedofilem i mnie zamkną.

Dla mnie sprawa jest prosta. Posty amfcego są banalnie proste do rozpoznania, praktycznie po nicku i tytule tematu można rozpoznać że to on. Świata nie naprawimy zgłaszając go na policję, bo też mniemam że fotek nie robi sam tylko ściąga z jakichś stron - czyli de facto nie jest tak że zgłosiwszy amfcego na policję uratujemy choć jedno z wykorzystywanych do tych zdjęć dzieci. Czasem więc moim zdaniem nie ma co walczyć z wiatrakami. Wywalajmy typa z forum, żeby przypadkiem policja nam tu nie wjeżdżała z kontrolami "bo pedofile tu grasują" a przy okazji odkryją tysiące osób z uzależnieniami, opisujących swoje przygody kryminalne itp. Zły to ptak co własne gniazdo kala, jak to mawiają.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez EmInQu 12 maja 2014, 14:11
Tu nie chodzi tylko o tego idiotę, ale przede wszystkim o rozpowszechnianie wizerunku tych dzieci w otoczce wiadomych dewiacji seksualnych. Coraz bardziej dziwi mnie też brak reakcji policji, apelującej ciągle wszem i wobec o zgłaszanie tego typu incydentów w sieci w ramach zwiększenia skuteczności walki z pedofilią.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Sortuj wg