Ogłoszenie parafialne w sprawie amfce

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak reagować na posty trolli(w tym amfce).

przez *Wiola* 25 paź 2013, 15:39
Zignorowaliście mój post :P Więc powiedzcie co waszym zdaniem policja powinna zrobić z niepoczytalnym człowieczkiem . który zamieszcza takie treści w internecie? Nie mozna go osądzić i wsadzić do więzienia , bo jest chory , więc co?
Moderator

przez khaleesi 25 paź 2013, 15:41
*Wiola*, no coś Ty gdzieżby ja przeczytałam ale nie znam amfce więc sie nie odniosłam ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Śmiercionauta 25 paź 2013, 15:42
*Wiola*, wysłać go do Berezy Kartuskiej ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Masked_Man 25 paź 2013, 15:44
*Wiola*, moze trzeba wziac sprawy w swoje rece i przeprowadzic lincz? :P
Masked_Man

przez *Wiola* 25 paź 2013, 15:52
khaleesi napisał(a):*Wiola*, no coś Ty gdzieżby ja przeczytałam ale nie znam amfce więc sie nie odniosłam ;)

osobiście tez nie znam , na szczęście ;)
ale wiele razy podejmowaliśmy tu na forum próby wejścia z nim w dialog., nie da się , to chyba mówi samo za siebie ,

No i który "normalny " pedofil chwali się na forum publicznym takimi fotkami ? Oni siedzą w ukryciu i zacierają za sobą wszelkie ślady , wiec to chyba też daje do myślenia :?
Moderator

przez deader 25 paź 2013, 15:58
*Wiola* napisał(a):Więc powiedzcie co waszym zdaniem policja powinna zrobić z niepoczytalnym człowieczkiem . który zamieszcza takie treści w internecie? Nie mozna go osądzić i wsadzić do więzienia , bo jest chory , więc co?

Moim zdaniem on wcale nie jest "niepoczytalny", jest najzwyczajniej w świecie popier*olony a to się jeszcze nie kwalifikuje jako niepoczytalność. Co ma policja z takim typem zrobić? Proste jak drut - to co robi w innych przypadkach. Wziąć na komendę, spałować, sfabrykować dowody napaści na funkcjonariusza, umieścić w areszcie w oczekiwaniu na proces w celi z typami którzy nie lubią pedofili. Problem solved.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez ala1983 25 paź 2013, 16:00
powiedzcie co waszym zdaniem policja powinna zrobić z niepoczytalnym człowieczkiem . który zamieszcza takie treści w internecie? Nie mozna go osądzić i wsadzić do więzienia , bo jest chory , więc co?

No to może przymusowo psychiatryk, jesli nie więzienie?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez *Wiola* 25 paź 2013, 16:07
deader, z tego co nam wiadomo ma schizofrenię,

ala1983, sądzę , że był tam wiele razy :?
Moderator

przez Masked_Man 25 paź 2013, 19:29
Schizofrenia czy nie - nie powinien tu wrzucac tych fotek a Wy nie powinniscie starac sie go usprawiedliwiac ta choroba. Jesli czlowiek jest chory, to sie leczy, a nie bawi w pedofila.
Masked_Man

przez *Wiola* 25 paź 2013, 19:49
Masked_Man, Ja go nie usprawiedliwiam i oczywiście , że nie powinien, tłumaczę tylko skąd brak konstruktywnych dzialań ze strony policji , taką przynajmniej mam nadzieję , że o to chodzi a nie o całkowite olanie sprawy .
Moderator

przez deader 25 paź 2013, 20:08
*Wiola* napisał(a):Masked_Man, Ja go nie usprawiedliwiam i oczywiście , że nie powinien, tłumaczę tylko skąd brak konstruktywnych dzialań ze strony policji , taką przynajmniej mam nadzieję , że o to chodzi a nie o całkowite olanie sprawy .

Muszę powiedzieć że to dla mnie totalnie niezrozumiałe. Nie znam meandrów prawnych, nie wiem jak to wygląda od strony formalnej, ale - schizofrenik czy nie schizofrenik, jeśli popełnia przestępstwo to powinny ze strony organów ścigania nastąpić jakieś działania. Ubezwłasnowolnienie i przymusowe leczenie..?

Z drugiej strony... widzę też inny aspekt sprawy. Coś mi się zdaje że nie tylko pod pedofilię się amfce zalicza, to jak najeżdża na kobiety też jest regularne, a kołacze mi się po głowie termin "mowa nienawiści". To jest zdaje się także karalne. Ale biorąc pod uwagę ilu z nas otwarcie wyraża "nieprawomyślne" poglądy w temacie "Islamoterroryzm" chociażby, to zaczynam dostrzegać plusy tego że policja się nie zajmuje amfcem jakoś szczególnie. Zaczęliby grzebać i cholera wie ilu z nas by zaczęli nękać...

Jednym słowem - pat. :?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez *Wiola* 25 paź 2013, 20:15
deader, Wydaje mi się , że on czasowo bywa leczony , zapewne doprowadzają go do stanu w miarę stabilnego i wypuszczają , przecież nie mogą zamknąć na stałe. Natomiast w domu sam odstawia sobie leki i wraca do punktu wyjścia :? Oczywiście to takie moje spekulacje.
Moderator

przez PJT 25 paź 2013, 21:19
jak tyle o nim gadacie to się nie dziwie że on się tak nakręca
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez pinda 25 paź 2013, 21:22
PJT, też prawda

ale zgadzam się, on jest chory,więc pobyt w areszcie/więzieniu wsród realnych (nie wirtualnych, choć nie umniejszam powadze sytuacji szerzenia pedofilii) zwyrodnialców dla takiej osoby to dopiero tragedia.
choć jego choroba, to zdaje się tylko przypuszczenia
burning down the house!

Sortuj wg