Ogłoszenie parafialne w sprawie amfce

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Trollowa Inkwizycja

przez Ferdynand k 06 paź 2013, 22:22
czemu ktoś odpowiada na tematy amfce gdy nasza Nefertaciunieczka i nie tylko pisała
by tego nie robić?

zna ktoś odpowiedź niezmiernie mnie to nurtuje :evil:
Naczelny Użyszkodnik

Trollowa Inkwizycja

przez NieznanySprawca 06 paź 2013, 22:26
skoro nikt nic nie robi, to ja se pogodam z amfce. moze to w rzeczywistosci wrazliwy, sympatyczny czlowiek, tylko zagubiony nieco? tak sadze.
NieznanySprawca

Trollowa Inkwizycja

przez Autodestrukcja 06 paź 2013, 22:30
jego po prostu nikt nigdy nie kochał : (

swoją drogą ciekawe jest jak czesto reinkarnuje. chce mu sie zakladac konta e mail ? moze zna sposob na zmiane nazwy. taki szalony haker
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trollowa Inkwizycja

przez Ferdynand k 06 paź 2013, 22:31
NieznanySprawca, za bardzo wierzysz w ludzi
ja w nich nie wierzę tylko w siebie i się nie rozczaruję :twisted: :lol: :idea:
Naczelny Użyszkodnik

Trollowa Inkwizycja

przez niosaca_radosc 06 paź 2013, 22:56
wykończony, też mnie to zastanawia.

Także po raz kolejny, uprasza się użytkowników o nie wchodzenie w dyskusję z Amfce, bo to go tylko nakręca i potem mamy pół działu depresja w jego "cudownych" wątkach.
Dla tego człowieka nie ma miejsca na tym forum i proszę się do tego dostosować.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Trollowa Inkwizycja

przez Hans 06 paź 2013, 23:03
Nefertari napisał(a):
Ten komu by zależało na porządku wkurwiałby się na pewno, a ci którzy mają to gdzieś, niepotrzebnie grzeją miejsce w moderacji.
Mnie zależy na porządku i wkurzają mnie tego typu komentarze, bo mają tyle wspólnego z rzeczywistością, co świnia z baletnicą. Niczego nie wnoszą, a jedynie sieją ferment. Jestem na forum codziennie i widzę w logach, co robią Modzi. A robią dużo. To, że nie widać Modów, nie znaczy, że ich nie ma. Nie musimy się odzywać, żeby sprzątać spam, off-topy i inne cuda na kiju, które wymyślają co niektórzy. Nie masz pojęcia, ile jest z tym roboty. Gdyby pewne osoby potrafiły używać przycisku "szukaj", nie zakładały miliona identycznych tematów, które potem musimy sprzątać, wiedziały do czego służy dział "Off-top" i nie umieszczały głupot w innych działach, to mielibyśmy o połowę roboty mniej. Do tego dochodzą idiotyczne przepychanki podsycane przez trolle, które mają ubaw z tych, którzy dadzą się podpuścić, cała masa spamerów i innego tałatajstwa do wywalenia. Uważam, że Modzi odwalają tutaj kawał społecznej dobrej roboty.
I nie będzie nowego naboru na Moda, ponieważ obecna Ekipa jest wystarczająca. Dyskusję uważam za zakończoną.

Jak tylko w debatach okołoreligijnych i dotyczących światopoglądu.
Feed your head
Feed your head

Trollowa Inkwizycja

przez NieznanySprawca 06 paź 2013, 23:20
Jak tylko w debatach okołoreligijnych i dotyczących światopoglądu.

;)

-- 06 paź 2013, 23:20 --

swieta prawda :105:
NieznanySprawca

Trollowa Inkwizycja

przez Artemizja 07 paź 2013, 07:24
NieznanySprawca, skoro nie dociera po dobroci, to dotrze inaczej. W przypadku pewności, że dany User widział temat z prośbą o nieodpisywanie amfce i go zignorował, posypią się ostrzeżenia. A przypominam, że dwa ostrzeżenia, to wywalenie z forum. Mam dosyć zabawy w kotka i myszkę.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Ogłoszenie parafialne

przez Artemizja 07 paź 2013, 07:31
W związku z tym, że prośby nie pomagają, za udzielanie się w tematach amfce będą ostrzeżenia. Nie mając pewności, że dany User, który odpisał widział ten wątek, będziemy przesyłac na PW link do niego i jeśli mimo tego nadal dany Użytkownik będzie się udzielał w tematach amfce, zostaną wyciągnięte konsekwencje. W przypadku, kiedy wiemy, że ktoś wie o zakazie i ma to w nosie, ostrzeżenia będą przyznawane bez uprzedzenia. A przypominam, że dwa ostrzeżenia są równoznaczne z banem.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Ogłoszenie parafialne

przez nieboszczyk 07 paź 2013, 12:11
Nefertari napisał(a):W związku z tym, że prośby nie pomagają, za udzielanie się w tematach amfce będą ostrzeżenia. Nie mając pewności, że dany User, który odpisał widział ten wątek, będziemy przesyłac na PW link do niego i jeśli mimo tego nadal dany Użytkownik będzie się udzielał w tematach amfce, zostaną wyciągnięte konsekwencje. W przypadku, kiedy wiemy, że ktoś wie o zakazie i ma to w nosie, ostrzeżenia będą przyznawane bez uprzedzenia. A przypominam, że dwa ostrzeżenia są równoznaczne z banem.

dobrze wiedzieć.jadnak to przypomina trochę przywiązanie pacjenta do łóżka w szpitalu psychiatrycznym za to że uległ naciskowi innego pacjenta przywiązanego do łóżka który prosi aby go odpięto

-- 07 paź 2013, 12:21 --

Dark Passenger napisał(a):
hania33 napisał(a):Nefertari, ja cały czas zgłaszam...nie ma na niego sposobu?

Na kogoś z dynamicznym IP nie ma. Można zbanować całego hosta ale wtedy pół miasta straci dostęp do forum. Czekamy na reakcje policji i isp.

co to jest host?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Ogłoszenie parafialne

przez Lord Kapucyn 07 paź 2013, 12:44
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Ogłoszenie parafialne

przez Masked_Man 07 paź 2013, 14:21
co to jest host?

Wybacz, ale... seriously? Nie wiesz? :shock:
Masked_Man

Ogłoszenie parafialne

przez carlosbueno 07 paź 2013, 14:41
Masked_Man napisał(a):
co to jest host?

Ja też nie wiedziałem, a za parę dni i tak zapomnę, ale ja jestem informatycznie i technicznie upośledzony urodziłem się chyba 100 lat za późno.
Największy Forumowy Maruda

Ogłoszenie parafialne

przez mark123 07 paź 2013, 14:44
carlosbueno napisał(a):
Masked_Man napisał(a):
co to jest host?

Ja też nie wiedziałem, a za parę dni i tak zapomnę, ale ja jestem informatycznie i technicznie upośledzony urodziłem się chyba 100 lat za późno.

Ja też za bardzo nie wiedziałem, tylko tak "powierzchownie", mimo że studiuję kierunek, na którym jest dużo informatyki.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg