Ogłoszenie parafialne w sprawie amfce

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Czy mozemy czuc sie bezpieczni na forum..?

przez Kalebx3 03 paź 2013, 13:19
Im więcej słucham Danzig'a tym gorsze i bardziej satanistyczne moje wpisy. Generalnie, Danzig = się Szatan.

Odpuść sobie tę lucyferiańską muzykę, proszę Cie Depas.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Trollowa Inkwizycja

przez Dżejmson 06 paź 2013, 20:11
Nefertari napisał(a):Dżejmson, NieznanySprawca, ostatnio grono moderatorskie zostało powiększone i wystarczy ;)

Powiększone? O kogo? Jakoś nie widzę, żeby ktoś nowy tu działał.
Poziom tego forum jest coraz niższy, dyskusje opierają się na wzajemnym mieszaniu z błotem. Ludzie zamiast się wspierać, walczą między sobą, a szanowna moderacja nie robi nic w tym kierunku. Z drugiej strony, nie dziwię się, że jest tak mało chętnych, żeby tu sprzątać. Po co chorym psychicznie kolejny powód do wkurwiania się. Ten komu by zależało na porządku wkurwiałby się na pewno, a ci którzy mają to gdzieś, niepotrzebnie grzeją miejsce w moderacji.
Dżejmson

Trollowa Inkwizycja

przez Lord Kapucyn 06 paź 2013, 20:36
Dżejmson napisał(a):Powiększone? O kogo? Jakoś nie widzę, żeby ktoś nowy tu działał.

O niosącą_radość.

Dżejmson napisał(a):Poziom tego forum jest coraz niższy, dyskusje opierają się na wzajemnym mieszaniu z błotem.

Ekhm, nie chcę nic mówić, ale za poziom forum odpowiadają użytkownicy, czyli jakby nie patrzeć Wy, a nie moderacja- nie wiem czy wiesz, ale usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści(i ich merytoryczność- bądź nie) zamieszczane przez użytkowników, o ile nie łamią Regulaminu.

Dżejmson napisał(a):a szanowna moderacja nie robi nic w tym kierunku.

No chyba waćpan raczysz żartować-
-wprowadzenie keycaptchy przy rejestracji co drastycznie ograniczyło liczbę spambotów, których zanim Ty się zarejestrowałeś się na tym forum, było na forum setki-jak na każdym innym zresztą;
-regularne wywalanie multikont i tematów założonych przez amfce w ciągu dnia i w nocy- przez co niektórzy użytkownicy nawet nie wiedzą o istnieniu takiego trolla- a wierz mi, jego multikonta są liczone w tysiącach;
-regularne wywalanie wszystkich spamlinków z podpisów i banowanie tychże+tych co rozsyłają spam na pw;
-statystycznie na ty forum jest najmniej trolli;
-przeniesienie forum na nowy, szybszy, bardziej stabilny serwer co zakończyło problemy z errorem 501 i 404, to że wyniknęły inne proiblemy techniczne to nie wina moderacji bo za to odpowiada Administrator techniczny;

Jak jesteś chętny to ogarniaj forum na którym jest 1211838 i 45tys. (nawet jeżeli większość z tego to spamboty i nieaktywne konta to i tak liczba jest spora). A przypomnę Ci, że każdy z modów oprócz tego, że a)- ma sam problemy, b) ma też życie- związek, pracę, studia, hobby i nie nikt nie będzie tu siedział 24/7, choć i tak spędzamy tu dużo czasu.

-- 06 paź 2013, 20:38 --

Poza tym sprawa amfce była wałkowana milion razy- było zgłaszane na policję i do abuse jego operatora, a to że i jedna instytucja i druga nic z tym nie robią to nie nasza wina.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trollowa Inkwizycja

przez NieznanySprawca 06 paź 2013, 20:42
za poziom forum odpowiadają użytkownicy, czyli jakby nie patrzeć Wy, a nie moderacja

Mam przez to teraz wyrzuty sumienia. :why:
NieznanySprawca, ostatnio grono moderatorskie zostało powiększone i wystarczy ;)

No, dzieki za odpowiedz, ale zbyt lubie to forum (wlasciwie jedyne, jakie lubie), by zsylac na nie taka katastrofe. 8)
NieznanySprawca

Trollowa Inkwizycja

przez carlosbueno 06 paź 2013, 20:47
Na obniżenie się poziomu forum wpływa na pewno nieobecność w ostatnich miesiącach kolegi Bonusa dzięki niemu poziom forum był o klika pięter wyższy. Bonus gdzie jesteś. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Trollowa Inkwizycja

przez Reiben 06 paź 2013, 20:48
Ode mnie szacun za same usuwanie tematów i banowanie kont amfce bo gość jest niezniszczalny :lol:
Reiben

Trollowa Inkwizycja

przez Lord Kapucyn 06 paź 2013, 20:49
Wyznacznikiem pracy moderacji są logi, a od stycznia 2011 mamy ich ~1700 stron, gdzie na każdej jest około 30 wpisów. Jeden wpis=jedna akcja któregoś z moderatorów. Pozdrawiam.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Trollowa Inkwizycja

przez Artemizja 06 paź 2013, 20:53
Ten komu by zależało na porządku wkurwiałby się na pewno, a ci którzy mają to gdzieś, niepotrzebnie grzeją miejsce w moderacji.
Mnie zależy na porządku i wkurzają mnie tego typu komentarze, bo mają tyle wspólnego z rzeczywistością, co świnia z baletnicą. Niczego nie wnoszą, a jedynie sieją ferment. Jestem na forum codziennie i widzę w logach, co robią Modzi. A robią dużo. To, że nie widać Modów, nie znaczy, że ich nie ma. Nie musimy się odzywać, żeby sprzątać spam, off-topy i inne cuda na kiju, które wymyślają co niektórzy. Nie masz pojęcia, ile jest z tym roboty. Gdyby pewne osoby potrafiły używać przycisku "szukaj", nie zakładały miliona identycznych tematów, które potem musimy sprzątać, wiedziały do czego służy dział "Off-top" i nie umieszczały głupot w innych działach, to mielibyśmy o połowę roboty mniej. Do tego dochodzą idiotyczne przepychanki podsycane przez trolle, które mają ubaw z tych, którzy dadzą się podpuścić, cała masa spamerów i innego tałatajstwa do wywalenia. Uważam, że Modzi odwalają tutaj kawał społecznej dobrej roboty.
I nie będzie nowego naboru na Moda, ponieważ obecna Ekipa jest wystarczająca. Dyskusję uważam za zakończoną.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Trollowa Inkwizycja

przez Dżejmson 06 paź 2013, 21:00
Spam spamem, ale to co piszą użytkownicy i jakie walą offtopowe kłótnie na kilka stron zbaczając z tematu, to już inna bajka. Albo wzajemne mieszanie się z błotem, kłótnie na prywatne tematy. Taka treść bądź co bądź też powinna podlegać moderacji. Jeden user wylewa prywatne żale na drugiego itp. A to chyba nie powinno mieć miejsca. To jedyne do czego nie mam zastrzeżenia, jak chodzi o spamy reklamowe itp to fakt, jest czyściutko na forum ;) Ale jeżeli jest problem z takim ostrym offtopowaniem, to może warto przyjąć do zielonego grona jeszcze kilka osób i tyle.
Dżejmson

Trollowa Inkwizycja

przez Arhol 06 paź 2013, 21:02
Przychylam się do opinii,moderacja wykonuje robotę tak jak należy.
Owszem,jedna czy dwie gównoburze się zdarzyły,gdzie nikogo za pysk nie wzięto - CZASAMI zaznaczam tylko czasami przydałoby się odrobinę więcej zamordyzmu . (spamerzy mojego pokroju również pod to się łapią,wiem :mrgreen: ) Ale logicznym jest że moderka to nie banda cyborgów, i że muszą tu siedzieć niczym kamery bezpieczeństwa.
Co do spamu,sporo tego zniknęło, i tu się nie ma co czepiać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Trollowa Inkwizycja

przez NieznanySprawca 06 paź 2013, 21:05
Kestrel, lizus :evil: 8) :mrgreen:
Dżejmson, wytrawny polityk nigdy sie nie poddaje, niezlomna ambicja to klucz do sukcesu :brawo:
NieznanySprawca

Trollowa Inkwizycja

przez Artemizja 06 paź 2013, 21:06
Dżejmson, obecne grono jest wystarczające, została przyjęta nowa osoba, która się wdraża i to wystarczy. A z nawałem off-topu sobie stopniowo poradzimy. Ponadto, na forum nie ma ostrej cenzury i interweniujemy w skrajnych przypadkach. Kiedy polityka była odwrotna i interweniowaliśmy za każdym razem, to również były pretensje. Ludziom się nie dogodzi. I tak źle i tak niedobrze.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Trollowa Inkwizycja

przez niosaca_radosc 06 paź 2013, 21:30
Dżejmson, za problem offtopowania odpowiedzialni są użytkownicy, nikt inny, więc dlaczego pretensje tylko do Moderacji? Poza tym, Admini, Moderatorzy mogą usuwać duble, błędy, spam, reklamy, przenosić, łączyć itp, ale jeśli ktoś offtopuje w danym temacie, to KAŻDY może upomnieć taką osobę. Kulturalnie przypomnieć, że to nie temat na takie dywagacje.
Poza tym, jest też opcja zgłoszenia postu. Można zgłaszać wszystko. Także offtop i słowne potyczki, bo nie zawsze możemy w miarę na bieżąco wszystko "posprzątać". Także wydaje mi się, że przed przyjęciem postawy roszczeniowej, warto się zastanowić czy ja robię wszystko, żeby poziom forum utrzymywał się na wysokim poziomie.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Trollowa Inkwizycja

przez Autodestrukcja 06 paź 2013, 21:40
przecież nikt nie robi offtopu pod zwierzeniami pt ,, nie radzę sobie bo umieram na raka" ,, mam głęboką depresję, pomocy" albo ,, jak pomóc siostrze wyjść z bulimii" . przy ciągnących się przez dziesiątki postów dyskusjach ciężko totalnie uniknąć offtopu...

-- N paź 06, 2013 8:41 pm --

ale jak sie pojawia to chyba wtedy kiedy temat sie ,,rozluxnia "
Autodestrukcja

Sortuj wg