Ogłoszenie parafialne w sprawie amfce

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Trollowa Inkwizycja

przez Ferdynand k 30 wrz 2013, 19:25
NieznanySprawca, dobrze powiedziane "orze" :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Trollowa Inkwizycja

przez Dżejmson 30 wrz 2013, 19:37
Ja bym generalnie chciał delikatnie zasugerować powiększenie grona moderatorów - wtedy szybciej takie niepowołane ogłoszenia znikają z forum, można szybciej zareagować.
Dżejmson

Trollowa Inkwizycja

przez Hans 30 wrz 2013, 19:42
Postuluję utworzenie, w każdym, na każdym dziale trójek giertychowskich, żeby milicja pilnowała całego naszego porządku, żeby naprawdę była milicja. Żeby trolle byli surowo karani, za offtop, za spam, za wszystko! Wzywam o założenie nowych tematów, dla młodzieży i dla normalnych ludzi też. Bo jakie mamy tematy? Jakie mamy? Co się stało się w "dziewczynach z Łodzi"? Co się stało się? A ja się nie dziwię się, że młodzież nas napada, zaczepia, atakują i tak dalej, bo młodzież ma internet, ma internet. Internety dla młodzieży są zakładane, zanim odłączane...
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trollowa Inkwizycja

przez NieznanySprawca 30 wrz 2013, 19:43
Dżejmson, zgadzam sie Dzejmson z Toba calkowicie. Na forum jest duzo spamerow, oraz nieodpowiedzialnych idiotow piszacych glupoty po prochach nasennych. Totez postuluje swoja kandydature na moderatora forum, jestem sumienny, zdyscyplinowany, mlody, ambitny, przystojny 8), idea forum czystego i merytorycznego jest bliska memu sercu. :105:
NieznanySprawca

Trollowa Inkwizycja

przez Dżejmson 30 wrz 2013, 19:48
To ja też mam atuty same, niegdyś byłem administratorem bardzo popularnego forum muzycznego, ale z oczywistych względów nie wymienię jakie to było forum :P Więc techniczna strona jest mi dobrze znana :lol:
A tak już poważniej - naprawdę moim zdaniem przydałaby się większa ilość moderatorów, nieważne czy ogólnych czy po jednym na kilka działów itp, ale porządek byłby większy. Często i parę godzin spam leży na forum. Wiadomo - każdy ma swoje życie i nie da się ciągle siedzieć przed komputerem, dlatego może warto pomyśleć o większej liczbie osób odpowiedzialnych za porządek :)
Dżejmson

Trollowa Inkwizycja

przez Arhol 30 wrz 2013, 19:50
Wiadomo - każdy ma swoje życie i nie da się ciągle siedzieć przed komputerem

Z przykrością stwierdzam,że prawie że obalam tę tezę :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Trollowa Inkwizycja

przez carlosbueno 30 wrz 2013, 19:52
Kestrel napisał(a):
Wiadomo - każdy ma swoje życie i nie da się ciągle siedzieć przed komputerem

zostań moderatorem ;)
Największy Forumowy Maruda

Trollowa Inkwizycja

przez Dżejmson 30 wrz 2013, 19:55
Ja po części też, o każdej porze dnia tu jestem, jako bezrobotny i styrany przebiegiem choroby ;)
Dżejmson

Trollowa Inkwizycja

przez Arhol 30 wrz 2013, 19:56
Jako podżegacz i obserwator a także pożeracz popcornu podczas gównoburz na forum raczej bym nie sprawdził się na tym "prawym" stanowisku :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Trollowa Inkwizycja

przez NieznanySprawca 30 wrz 2013, 19:56
To ja też mam atuty same, niegdyś byłem administratorem bardzo popularnego forum muzycznego

mmm, kryptoreklama <cwaniak 8) >, mimochodem przedstawil referencje :mrgreen: W sumie popieram Twoja kandydature, zawsze piszesz na temat 8)

zostań moderatorem ;)

..i z nerwica.com zrobi sie 4chan :pirate:
NieznanySprawca

Trollowa Inkwizycja

przez Arhol 30 wrz 2013, 19:59
.i z nerwica.com zrobi sie 4chan :pirate:

Obrazek
Mój plan został zdemaskowany,zanim podświadomość przekazała go do świadomości :O.
Moderator

Trollowa Inkwizycja

przez Dżejmson 30 wrz 2013, 20:01
Dzięki za miłe słowa a tym samym zapisanie się do mojej nowo powstałej partii forumowej :mrgreen: Nazwę ją FPP - forumowa partia psycholi ;)
Dżejmson

Trollowa Inkwizycja

przez deader 30 wrz 2013, 20:03
Dżejmson napisał(a):porządek byłby większy. Często i parę godzin spam leży na forum

A wiecie, jakoś mi to nie przeszkadza, spam to spam, jak se leży to se leży, ja czytam to co mnie interesuje a spam zlewam 8) Ale też w sumie tak samo nie przeszkadzałaby mi jakaś ekipa noob-moderatorów jakby byli jacyś chętni, ot choćby żeby amfcego kasować szybciej, jego trolling jest rozpoznawalny najczęściej już po tytule, więc nikłe ryzyko nadużycia władzy :lol:
Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, 20:06 przez deader, łącznie edytowano 1 raz
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Trollowa Inkwizycja

przez Dżejmson 30 wrz 2013, 20:04
Ordnung must sein ;)
Dżejmson

Sortuj wg