Uwagi/prośby techniczne

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Uwagi/prośby techniczne

przez Psychoanalepsja_SS 06 lut 2015, 02:03
O, adminkowie wciąż nie uporali się z problemem zasłoniętych przez napis "abcZdrowie.pl" prywatnych wiadomości.

Uwagi/prośby techniczne

przez Reiben 06 lut 2015, 05:23
na smartfonie to się faktycznie nie da, pozostaje przez panel użytkownika, da się przeżyć, chociaż ja mam tylko 4'' i nędzne 480 x 800 px, a na 5'' i hd/full hd wciąż się nie da?
Reiben

Uwagi/prośby techniczne

przez lojantka 06 lut 2015, 05:40
wyślijcie do siebie pw i nie odczytujcie, będzie dłuższy napis wtedy z możliwością kliknięcia na tel
lojantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 06 lut 2015, 10:21
Psychoanalepsja_SS napisał(a):O, adminkowie wciąż nie uporali się z problemem zasłoniętych przez napis "abcZdrowie.pl" prywatnych wiadomości.

O, Adminkowie nie mają tu nic do rzeczy, bo za to odpowiada dział techniczny abcZdrowie o czym do znudzenia informujemy. Czyżby ktoś nie potrafił czytać ze zrozumieniem? <Sorry za ton, ale zaczyna mnie to już porządnie drażnić> :evil: Możemy sobie zgłaszać problem do za przeproszeniem usranej śmierci, a to i tak guzik da jeśli się tym nie zajmą. Powtarzam po raz milionowy: ADMINISTRATORZY NIE MAJĄ UPRAWNIEŃ, ŻEBY COKOLWIEK Z TYM ZROBIĆ. MOŻE TO ZROBIĆ WYŁĄCZNIE DZIAŁ IT, KTÓRY NIE JEST ZALEŻNY OD ADMINISTRATORÓW TYLKO PRACUJE WEDŁUG WYTYCZNYCH FIRMY, KTÓRA JEST WŁAŚCICIELEM FORUM. NIE MAMY ŻADNYCH INFORMACJI, KIEDY ZOSTANIE TO POPRAWIONE POZA TYM, ŻE USTERKA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO WYŻEJ WYMIENIONEGO DZIAŁU. PRETENSJE KIERUJCIE DO DZIAŁU IT, ŻE TO TAK DŁUGO TRWA, A NIE DO ADMINÓW, KTÓRZY MOGĄ SOBIE W TEJ KWESTII JEDYNIE PALCEM W BUCIE POKIWAĆ I WŚCIEKAĆ SIĘ TAK SAMO JAK RESZTA USERÓW :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez Psychoanalepsja_SS 06 lut 2015, 12:30
DZIAŁ IT

Potocznie można ich ująć jako adminków w tej kwestii, choć nie jest to formalne. Nie znam adresu działu IT. Mi osobiście ta usterka nie przeszkadza, ale wielu jest mniej obytych z "technologią". To wygląda tak, jak gdyby abc zamiast kwiatka zostawiło klocek i ani klocka nie uprzątnęli, ani kwiatka nie zasadzili.

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 06 lut 2015, 18:45
Psychoanalepsja_SS, formalnie Adminami jesteśmy My, więc tak naprawdę cięgi zbierają Bogu ducha winni ludzie :? I możemy pisać do znudzenia, że to nie od Nas zależy, a i tak co chwila pojawiają się wpisy mniej więcej tej samej treści, czyli z pretensjami i to wow kierowanymi do Nas :roll: Jeśli w sprawach technicznych macie jakieś "ale", to piszcie bezpośrednio tutaj member46814.html . Jeśli myślicie, że ktoś z działu IT zagląda do tego wątku i czyta skargi, to się mylicie. Tylko i wyłącznie Ekipa Forum daje im znać, że coś jest nie tak. A skoro nie reagują, to wiesz - tak, jak wyżej : guzik możemy zrobić.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez Druid 06 lut 2015, 18:57
lojantka napisał(a):wyślijcie do siebie pw i nie odczytujcie, będzie dłuższy napis wtedy z możliwością kliknięcia na tel
:great: żeby przez pomyłkę nie odczytać, można usunąć pw po wysłaniu i wtedy zawsze będzie info o 1 nieprzeczytanej wiadomości (której już się nie otworzy)
Druid

Uwagi/prośby techniczne

przez Steviear 06 lut 2015, 19:01
Dark Passenger napisał(a):Steviear, Jak jesteś na stronie głównej to spróbuj kliknąć bardziej po prawej stronie- "(...) wiadomości" albo wejdź w "Profil użytkownika", potem po lewej w "Prywatne wiadomości", a potem w "Otrzymane"

Dzięki wielkie :D
Myślałam że coś mam z przegladarką, więc jest git.

Uwagi/prośby techniczne

przez Arasha 07 lut 2015, 21:36
Czy ktoś zechciałby wywalić ostatnie strony postów w temacie wyborów miss do kosza, bo chlew się zrobił okropny :hide:
Będę zobowiązana :uklon: bo jeszcze jak tu ktoś wejdzie z nowych forumowiczów, to się przestraszy, że na serio z nami jest już źle :?
Tytuł zobowiązuje do troski o innych !

Ja rozumiem, że emocje i te sprawy, ale może by to ewentualnie przenieść do tematu misterów :lol: ( na pewno będą zachwyceni ). Żartowałam oczywiście ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Uwagi/prośby techniczne

przez Bukowski 08 lut 2015, 14:59
A może powinienem zostać modem na tym forum? Przebywam tu dość często i nie przebieram w środkach ostrzegawczych. :pirate:
Bukowski

Uwagi/prośby techniczne

przez Druid 08 lut 2015, 15:11
Messiah napisał(a):A może powinienem zostać modem na tym forum? Przebywam tu dość często i nie przebieram w środkach ostrzegawczych. :pirate:
Messiah na moderatora! Obrazek
Należy ci się jako forumowemu kaowcowi. Będziesz poprawiać przecinki w moich postach?

P.S. Ograniczenia rozwijają ludzi. trafiło na mój pulpit
Druid

Uwagi/prośby techniczne

przez Bukowski 08 lut 2015, 15:24
Pluszowa, nie, stworzono mnie do wyższych idei.
Bukowski

Uwagi/prośby techniczne

przez khaleesi 19 lut 2015, 23:01
Poprosze o bana na konto do 1 maja. Dzięki z góry. Pozdrawiam.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Uwagi/prośby techniczne

przez Bukowski 19 lut 2015, 23:30
khaleesi, to już takie masz natręctwo, że każe Ci się banować do 1 maja?
Bukowski

Sortuj wg