Uwagi/prośby techniczne

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Uwagi/prośby techniczne

przez khaleesi 29 lis 2013, 22:29
rotten soul, Miro, dokładnie wyłaczyć podpisy i po sprawie.
Na szczęscie to admin podejmuje decyzje.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Uwagi/prośby techniczne

przez Candy14 29 lis 2013, 22:32
Jestem obiektywny, EminQ na dzień dobry przyczepił się do jej obecnego podpisu, podczas gdy wielu userów ma takie.

a czy ja cosw napisalam na temat jej podpisu ze napadles na mnie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Uwagi/prośby techniczne

przez 0Rh+ 29 lis 2013, 22:33
*Wiola* napisał(a):No to ja doleję oliwy do ognia :twisted: Gdyby to ode mnie zależało to podpis mógłby mieć jedną linijkę , bez obrazków i małą czcionką, Mnie osobiście przeszkadza kilka linijek tekstu pod postem :?

Jestem za . Z uwagi na lepszy humor powstrzymałem się od hejterskiego komentarzu ;)
Naprawdę chodzi Wam o 900 słów dzisiaj ...9000 słów jutro ?
Zajefajne zdjęcie, super fajny podpis jest tu najważniejszy ??? :shock:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne

przez depresyjny86 29 lis 2013, 22:34
Powiem tak: nigdy nie zwracam uwagi na podpisy.....No zwrócił bym uwagę jakby ktoś napisał: "Depresyjny86 <3" ,a tak to po co ? ;) <Nie popiera stanowiska ani jednej ,ani drugiej strony konfliktu,właściwie nie ma zdania w tej sprawie, bo podpisy nigdy go nie obchodziły specjalnie>
:)

Uwagi/prośby techniczne

przez EmInQu 29 lis 2013, 22:36
Miro napisał(a):Jestem obiektywny, EminQ na dzień dobry przyczepił się do jej obecnego podpisu, podczas gdy wielu userów ma takie.
Obiektywny? To chyba jakiś żart. Jakbyś nie zauważył, to propozycja była właśnie w poście tej użytkowniczki, obszerny podpis również. To mógł być ktokolwiek inny, a ja i tak wyraziłabym wtedy swoje zdanie, bo mam do tego prawo. Byłabym niespełna rozumu, gdybym miała kierować antypatię w stosunku do obcej osoby, której w ogóle nie znam( co już również napisałam tej użytkowniczce). Dział uwag dotyczy raczej treści danego postu, a nie jego autora. I to jest obiektywizm!
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Uwagi/prośby techniczne

przez khaleesi 29 lis 2013, 22:36
0Rh+, w zasadzie chodzi o linki w podpisie potrzebny czasem jest albo jakiś dłuższy cytat i co brakuje bo przekracza 300 słów.
Zresztą czy to temat na to co sie komuś podoba czy nie? To do wgladu admina tak?
Jak dany podpis czy avek mi nie pasuje to zwyczajnie go wyłaczam. :roll:
To nie temat na wklejanie obrazków czy pisanie zgadzam sie i komentowanie propozycji która nie wiadomo czy sie nawet przyjmie . Ludzie :roll:
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 22:39 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Uwagi/prośby techniczne

przez *Wiola* 29 lis 2013, 22:38
depresyjny86, Mnie nie chodzi o ich treść, bo faktycznie mogę ich nie czytać , ale nie da się nie zwrócić uwagi , jak post ma 1 linijkę , a podpis 5 i musisz przewinąć , żeby dojrzeć następny ;)
Moderator

Uwagi/prośby techniczne

przez Miro 29 lis 2013, 22:40
Candy14 napisał(a):
Jestem obiektywny, EminQ na dzień dobry przyczepił się do jej obecnego podpisu, podczas gdy wielu userów ma takie.

a czy ja cosw napisalam na temat jej podpisu ze napadles na mnie?

EminQ zwróciła uwagę bezpośrednio na jej podpis, nie postulat... "Kalesi Popatrz na swoje posty" Ty przylasnęłaś, Mad to od razu facepalm... Spokojnie tam, to tylko podpisy.
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Uwagi/prośby techniczne

przez Hans 29 lis 2013, 22:41
Nie wyrażam zgody na takie długie podpisy. Zresztą gdzie tu logika? Podpis przecież jest pod publikę, jak Matka Boska w klapie, a piszecie, żeby wyłączyć sobie tę opcję, to się przecież publika ograniczy. A do tego, jeśli chcecie tam dać jakiś przekaz, to ja np. nie klikałbym w ocean linków, a prędzej w pojedyńcze pod hasłem ;) "W to absolutnie nie klinkniesz!" "Gołe baby" lub "haluleki z domowej apteki".
Feed your head
Feed your head

Uwagi/prośby techniczne

przez khaleesi 29 lis 2013, 22:43
Miro, dokładnie. Nie wiem co zrobiłam Dark ale zachowuje sie tak od dłuższego czasu i robi ze mnie publicznie kretynke. :roll: głównie w temacie leków a teraz i tutaj dokłada swoje grosze z jakimś obrazkiem facepalm. :roll: Ciekawe jakbym ja jego posty w ten sposób określała :roll:

Lista problemów/próśb w sprawach technicznych
(data wysłania raportu do Naczelnego Administratora:30.12.2013 r.):

1. Zwiększenie podpisów do Maksymalnej liczby znaków 900.
2. Co do podpisu by można było wkleić obrazek o wysokości 100px a nie tak jak teraz jest 60px. Niektóre większe emotki wklejane z sieci trzeba celowo zmniejszać
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 22:50 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Uwagi/prośby techniczne

przez Candy14 29 lis 2013, 22:50
EminQ zwróciła uwagę bezpośrednio na jej podpis, nie postulat... "Kalesi Popatrz na swoje posty" Ty przylasnęłaś,

Ja to odebralam jako przyklad odnosnie postulatu a nie atak na jej osobe. Ale ok. Juz nie bede tłumaczyc. Moje stanowisko jest takie jak Hansa,
Nie wyrażam zgody na takie długie podpisy.

o ile moge miec cos do powiedzenia w tej kwestii a chyba moge bo temat zostal poruszony publicznie i kazdy user ma prawo wyrazic swoje zdanie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Uwagi/prośby techniczne

przez depresyjny86 29 lis 2013, 22:51
*Wiola* ,nie wiem ja jakoś ten internet dziwnie przeglądam :mrgreen: ,nawet nie myślę czy muszę przewijać czy nie,tylko po prostu jakoś tak to wszystko robie w amoku oprócz zwracania uwagi na treści które chcę przeczytać :).Może tak mam dlatego,że już się kompletnie uzależniłem od netu ;)
:)

Uwagi/prośby techniczne

przez khaleesi 29 lis 2013, 22:52
Candy14, ale można wypowiadać sie ale wszystko zalezy w jaki sposób sie to zrobi. To nie było miłe dla mnie zwyczajnie i tyle.

Lista problemów/próśb w sprawach technicznych
(data wysłania raportu do Naczelnego Administratora:30.12.2013 r.):

1. Zwiększenie podpisów do Maksymalnej liczby znaków 900.
2. Co do podpisu by można było wkleić obrazek o wysokości 100px a nie tak jak teraz jest 60px. Niektóre większe emotki wklejane z sieci trzeba celowo zmniejszać
Ostatnio edytowano 29 lis 2013, 22:54 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Uwagi/prośby techniczne

przez NieznanySprawca 29 lis 2013, 22:53
robienie sobie z podpisów świecących choinek też mi się nie widzi. i bez żadnych osobistych wycieczek, bo to suabe. 8)
NieznanySprawca

Sortuj wg