Uwagi/prośby techniczne

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pytania i uwagi techniczne

przez rotten soul 01 sie 2013, 11:13
ladywind,
Wiesz po rozmowach z adminką jakoś się tego nie dowiedziałem. Wygląda na to, że jednak shadow_no dzierży najwyższą władzę w rękach. Jeśli jednak Abc zdrowie się tym zajmuje, to w takim razie odwala niezłą fuszerę.
trzeba wziąć pod uwagę, że mógł wyjść z choroby i mając inne obowiązki, poprostu nie ma czasu aby tu pilnować porządku.

Biorę to pod uwagę. W takim przypadku powinien przekazać wszelkie istotne uprawnienia komuś kompetentnemu.

Robinho,
To co kogo mamy pisać, do eksperta ABC Zdrowie? :lol: ;)

No właśnie. Po za tym ekspert Abc Zdrowie, coś mało zainteresowany jest byciem ekspertem i udziela się (jeśli w ogóle) głównie w zabawach. A co tu dopiero mówić o administracji?

Tak w ogóle to też macie takie problemy, które opisałem wyżej, czy w ogóle nie zwróciliście na to uwagi?
rotten soul

przez deader 01 sie 2013, 11:23
rotten soul napisał(a):Tak w ogóle to też macie takie problemy, które opisałem wyżej, czy w ogóle nie zwróciliście na to uwagi?

Nie zwróciłem uwagi, wystarcza mi info o PW na górze strony a wątki w których się udzielam sprawdzam przez opcję "zobacz swoje posty". Niektóre rzeczy które ci wadzą są dla mnie błogosławieństwem, pamiętam jak kiedyś na "zagramanicznym" forum nie odhaczyłem opcji odn. powiadomień na maila, i napisałem posta w bardzo popularnym temacie. Poszedłem do pracy, wróciłem do domu = poczta zasrana spamem...

Ja tam nie narzekam, forum działa jak dla mnie w porzadalu.

EDIT - przypomniałem sobie że część problemów o których piszesz zniknęła jak przesiadłem się na Chrome z Opery. Widać niektóre przeglądarki gorzej sobie radzą.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez rotten soul 01 sie 2013, 11:31
deader,
Poszedłem do pracy, wróciłem do domu = poczta zasrana spamem...

No cóż może się tak zdarzyć, ale i tak wolałbym mieć wybór.

Ja tam nie narzekam, forum działa jak dla mnie w porzadalu.

Jestem geekiem, który widzi diabła w szczegółach ;) Stąd moje dziwne narzekania.

przypomniałem sobie że część problemów o których piszesz zniknęła jak przesiadłem się na Chrome z Opery

Szczerze mówiąc wątpię by, którykolwiek z wymienionych problemów był winą przeglądarki. Po za tym nie będę jej zmieniał tylko dla pewnych problemów dotyczącej jednej strony. Zbyt dużo czasu włożyłem w dopracowywanie customizacji FF i po prostu na innych przeglądarkach niż ta moja, przeglądanie neta jest dal mnie torturą, a nie przyjemnością.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 01 sie 2013, 12:02
rotten soul, zrozumiałe, ale kojarzę że na przykład kojarzę że faktycznie na Operze miałem jakieś jazdy z PW, a na Chrome nie.

przez rotten soul 01 sie 2013, 12:26
deader,
ale kojarzę że na przykład kojarzę

Ciekawe skojarzenia masz :D

Z tym PW to mam jeszcze jedna teorię i muszę ja zaraz sprawdzić.
rotten soul

przez Artemizja 01 sie 2013, 12:30
rotten soul, shadow nie ma czasu, żeby wchodzić na forum. Jeśli pojawiają się techniczne problemy, to zgłaszamy Mu je, a On przekazuje to do działo technicznego ABC. Innej drogi nie ma. Natomiast jeśli chodzi o opiekę nad forum (poza techniczną), to sprawuje ją Ekipa. Jeśli coś się dzieje, shadow dowiaduje się tego od razu. Forum funkcjonuje, My spełniamy swoje zadanie, dbamy o porządek, więc akurat pod tym względem, uważam, że Ekipa należycie wykonuje swoje zadanie. Warto dodać, że robimy to, ponieważ chcemy- nikt Nam za to nie płaci. Ciągłe pretensje i żale o sprawy techniczne kierujecie do Nas, a My tak naprawdę za to nie odpowiadamy. Dział techniczny ABC to nadzoruje, a My nie mamy do tego dostępu. Owszem, do pewnej część spraw technicznych Admini mają wgląd, ale na pewno nie do wszystkich. Zatem, mam prośbę- przestańcie kierować wyrzuty w stronę Ekipy i kierujcie się bezpośrednio do shada na PW bądź na FB, ponieważ jeśli ktoś może prosić dział techniczny o interwencję, to tylko On. Uważam jednak, że z racji tego, iż są to szczegóły techniczne( tak, szczegóły :roll: ), to dlatego tak ciężko jest coś zdziałać. Gdyby forum przestało funkcjonować, to byłoby co innego. Ale tak? Narzekaliście, że forum się muli- ABC zmieniło serwer i juz jest ok. Był problem z załącznikami- został rozwiązany. Zatem jednak nie jest tak, że totalnie nic nie robią. Tylko trzeba poczekać, a nie pieklić się, że już, teraz, natychmiast ma to być zrobione. Wkurza mnie już to, bo cały czas powtarzam, że trzeba poczekać, to nie- wiecznie te same żale, te same pretensje. Zgłosiliście problem, ja przekazałam to dalej i basta. Trzeba czekać. Macie forum, działa jak należy poza drobnymi detalami, nad którymi ktoś pracuje, więc po prostu korzystajcie z tego, a nie wiecznie tylko jakieś "ale" :roll: Irytują mnie tez uwagi na temat forumowego Eksperta. Już raz tłumaczyłam, dlaczego forumowa psycholog ma obecnie mniej postów na forum. Jest tak "zawalona" prywatnymi wiadomościami, że bardzo dużo czasu zajmuje Jej odpisanie na wszystkie. To co? Ma zacząć ignorować wiadomości, żeby być widoczną na forum? Ja nie wiem :roll: Ile razy można to powtarzać? Ludzie...czy Wy myślicie, że rzetelne odpisanie na opisany w PW cudzy problem zajmuje pięć minut? Nawet nie macie pojęcia, ile czasu tak naprawdę spędza na forum Ekspert :evil: Potraficie tylko zrzędzić i dośpiewywać sobie historyjki o wyłącznym udzielaniu się forumowej psycholog w dziale "zabawy". Ech... :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez deader 01 sie 2013, 12:46
rotten soul napisał(a):deader,

Dobrze że kojarzę o co chodzi 8)

Co do narzekań na działanie forum to kiedyś rozjebało mnie jak ktoś narzekał że jest za mało emotek :D

przez rotten soul 01 sie 2013, 13:01
Lilith,
Nie potrzebnie się tak denerwujesz. Jestem tutaj od dwóch miesięcy i nie wiem nic o poprzednich problemach i ich rozwiązaniach. Na porządek na forum nigdy nie narzekałem, wręcz chwaliłem to, że brak tu trollów i że jest wysoki poziom wypowiedzi.
Jest tak "zawalona" prywatnymi wiadomościami, że bardzo dużo czasu zajmuje Jej odpisanie na wszystkie.

Nie mam dostępu do jej skrzynki. Skąd miałem to wiedzieć? Czy oczekujesz ode mnie że przed każdą wypowiedzią wyszukam i przeczytam wszystkie posty dotyczące słowa ekspert?
Ciągłe pretensje i żale o sprawy techniczne kierujecie do Nas, a My tak naprawdę za to nie odpowiadamy

Do nikogo konkretnie nie zwróciłem się w tym temacie. Wzięłaś to niepotrzebnie do siebie. Niektóre rzeczy o których pisałem to luźne sugestie, a nie tylko żale i pretensje.
Tylko trzeba poczekać, a nie pieklić się, że już, teraz, natychmiast ma to być zrobione. Wkurza mnie już to, bo cały czas powtarzam, że trzeba poczekać, to nie- wiecznie te same żale, te same pretensje

Hmm..czekam 2 miesiące. Choć problem występuje od dłuższego czasu. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś nad nim pracuje. Takie mam zdanie i tyle.
Potraficie tylko zrzędzić i dośpiewywać sobie historyjki o wyłącznym udzielaniu się forumowej psycholog w dziale "zabawy".

No to teraz mnie ładnie podsumowałaś. Dzięki. :?
rotten soul

przez ladywind 01 sie 2013, 13:01
Lilith, nie denerwuj się tak ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Artemizja 01 sie 2013, 13:08
Nie mam dostępu do jej skrzynki. Skąd miałem to wiedzieć? Czy oczekujesz ode mnie że przed każdą wypowiedzią wyszukam i przeczytam wszystkie posty dotyczące słowa ekspert?
Oczekuję, że zanim zaczniesz mieć o coś pretensje, to zorientujesz się, czy dana sprawa nie była już wcześniej poruszana na forum. rotten soul, dwa tematy pod Twoim jest ten o forumowej Ekspert. Wystarczyło spojrzeć :roll: Cały ten dział jest od spraw technicznych, więc przed założeniem kolejnego wątku, po prostu przynajmniej przejrzyj, jakie tematy były już tutaj zakładane. Po prostu w kółko jest to samo. Ludzie mają pretensje o to samo, co było już wyjaśnione powiedzmy stronę przed w tym samym wątku. Wystarczyło spojrzeć. No, ale po co to robić? :roll:
Hmm..czekam 2 miesiące. Choć problem występuje od dłuższego czasu. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś nad nim pracuje. Takie mam zdanie i tyle.
Poprzednio czekaliśmy pół roku. Ponadto problemy, które opisałeś nie są "palące". Można spokojnie poczekać na rozwiązanie, a nie poruszać ich kwestię w każdym możliwym wątku do spraw technicznych. Tak jak napisałam- zgłosiłeś, My to przekazaliśmy dalej i tyle. Trzeba czekać. Link do tego tematu również przed chwilą przesłałam shadowi, więc podejrzewam, że jak będzie miał chwilę, to zajrzy.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez rotten soul 01 sie 2013, 13:23
Lilith,
W takim razie wole już tego nie ciągnąć. Nie warto się o to spierać. Wątek śmiało można usunąć.
rotten soul

przez Artemizja 01 sie 2013, 13:29
rotten soul, o nie, nie mam zamiaru go usuwać. Ten watek tutaj zostaje.

Administrator

przez ekspert_abcZdrowie 01 sie 2013, 17:10
Po za tym ekspert Abc Zdrowie, coś mało zainteresowany jest byciem ekspertem i udziela się (jeśli w ogóle) głównie w zabawach. A co tu dopiero mówić o administracji?

rotten soul, tak jak pisała Lilith, mam sporo wiadomości PW. Chyba wiele osób zamiast pisać na forum, woli zachować swoją prywatność i napisać do mnie bezpośrednio na skrzynkę. Jeśli ktoś jest zainteresowany, podsyła mi linka do wątku z problemem, bo nie jestem w stanie ogarnąć całego forum:) A co problemów technicznych na forum, to na pewno nie do mnie. ;)
Psycholog

przez Anna Maria 01 sie 2013, 17:24
deader napisał(a):
rotten soul napisał(a):deader,

Dobrze że kojarzę o co chodzi 8)

Co do narzekań na działanie forum to kiedyś rozjebało mnie jak ktoś narzekał że jest za mało emotek :D

to ja :mrgreen: ale to nie było w formie narzekania tylko rozkaz :twisted: :lol:
Anna Maria

Sortuj wg