Uwagi/prośby techniczne

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Uwagi/prośby techniczne

przez diatas 05 maja 2012, 23:18
Pewnie się nie znam, ale dlaczego strony na tym forum tak wolno mi się otwierają. To że mam łącze 5kbit to nie w tym rzecz bo inne fora otwierają mi się o wiele szybciej. Zaznaczę że mam wyłączone obrazki.
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Wolne forum

przez Lord Kapucyn 05 maja 2012, 23:19
Od Administratora:

shadow_no napisał(a):Problemy z wydajnością są nam znane i zajmiemy się nimi jak najszybciej będzie to możliwe. Udało nam się wyeliminować problemy związane z nieoczekiwanymi padami serwera, kolejnym etapem jest właśnie wyeliminowanie problemów z wydajnością.
Proszę jeszcze o cierpliwość.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Wolne forum

przez nomorewords43 15 sie 2012, 13:44
diatas napisał(a):Pewnie się nie znam, ale dlaczego strony na tym forum tak wolno mi się otwierają. To że mam łącze 5kbit to nie w tym rzecz bo inne fora otwierają mi się o wiele szybciej. Zaznaczę że mam wyłączone obrazki.

Ucieszyłem się, że gdzieś powstaje WOLNE FORUM a tu kolejny błąd użytkownika,
który nie dość jasno sprecyzował o co chodzi.
Wątek powinien nazywać się "kłopoty z przepustowością forum",
niech modem zostanie wybrany jakiś polonista,
by doprecyzować czasem tematy wątków.
Moim zdaniem nie ma sensu ciągnąć tego Topic' u, pod jakże mylącym tytułem,
Kto narzeka na przerwę w internecie niech się cieszy, że nie żyje w Indiach,
gdzie niedawno parę dni 600 mln ludzi(!) nie miało prądu wcale.(prądu, nie tylko internetu)
Zastanawiam się, czy po naprawie trakcji elektrycznej 600 milionów Hindusów wysłało maile,
dlaczego im internet tak wolno działa, czy cieszyli się jak dzieci, że mają prąd?

I od razu wyjaśniam na przyszłość wszystkim, którzy mają internet 100 MBits
a forum chodzi im z szybkością 100 KBits skąd to się bierze?

Zainstalowaliście oprogramowanie szpiegowskie zwane windowsami,
a rząd USA wydał 100 mln. $ na stworzenie rootkita flame,
który skanuje Wasze hasła i wszystkie logi, w tym dekoduje gg i Skype
i te terabajtych skradzionych Wam danych zapychają 99% Waszych
100 MBits'owych łączy
internetowych, prawda?

Nie bójcie się , to wszystko dla Waszego dobra.

p.s.
Masz linuxa- nie ciesz się jeszcze, bo Twój pośrednik internetowy może mieć windows.
nomorewords43

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wolne forum

przez Amon_Rah 06 paź 2012, 14:44
Uzytkownik ma prawo nadac tytul swojemu watkowi taki, jaki mu sie podoba, dopoki nie razi w oczy bledami ortograficznymi i skladnia. Wtedy Administracja zareaguje. Wybacz, ale nie Ty bedziesz decydowal, co maja pisac inni. I w ogole, Twoje posty sa straszliwie przemadrzale i zastanawia mnie w ogole cel Twojej obecnosci na forum- bo jak na razie widze tylko i wylacznie narzekanie i wytykanie bledow i niedociagniec uzytkownikow i Admistracji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Wolne forum

przez bigfish 06 paź 2012, 14:49
nomorewords43, czyżby mania prześladowcza? :roll:

Wolne forum

przez diatas 21 gru 2012, 01:37
Gratulacje! W końcu zaczęło chodzić to forum jak należy - znaczy się szybko :uklon:
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Wolne forum

przez Artemizja 21 gru 2012, 10:06
diatas, ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Pytania i uwagi techniczne

przez rotten soul 31 lip 2013, 23:57
Jakiś czas temu chwaliłem forum w odpowiednim wątku. Teraz dla odmiany ponarzekam na technikalia.

1. Wchodząc na swój profil (Menu - Strona główna), wyświetla mi się lista przypiętych tematów. Klikając na którykolwiek z linków przenoszony jestem do takiej strony
Wybrany Wątek Nie Istnieje.jpg
. Działa jedynie kliknięcie na linki od ostatnich postów. Trochę to bez sensu.
2. Kiedy odpowiadam na posta w osobnej stronie (tzn. po kliknięciu przycisku odpowiedz za ostatnim postem w temacie) i chcę sobie kliknąć w link od tematu, w którym jestem,
Okienko odpowiadania.jpg

aby podejrzeć go sobie w nowej karcie, zawsze mnie przenosi do miejsca z pierwszego obrazka. Irytujące.
3. O barku powiadomień na mejla będę smęcił przy każdej nadarzającej się okazji. Coraz bardziej mnie to wnerwia, gdyż coraz to więcej wątków obserwuję.
4. To samo tyczy się powiadomień o PW. Plus niedziałające wyskakujące okno po przyjściu nowej prywatnej wiadomości
5. Czy istnieje możliwość wyszukiwania postów danego użytkownika w konkretnym temacie? Moim zdaniem bardzo przydałyby się ta funkcja. Wiem, że można szukać w danym działach, ale wiadomo że jest to bardzo mało dokładne i żmudne i trzeba się przebijać przez morze tematów, tym bardziej jak ktoś jest bardzo aktywny.
6. Szkoda, że brak tutaj statystyk w profilu odnośnie największej aktywności użytkownika (procentowy udział postów w wątku/dziale), na wielu forach opartych na tym kodzie jest taka opcja.
7. Klikając link Zobacz swoje posty w prawym górnym rogu zostaję przeniesiony do listy tematów, w których choć raz się udzieliłem, a nie do rzeczywistej liczby postów. Tak samo źle działa link we własnym profilu. Tak więc żeby zobaczyć swoje posty muszę znaleźć siebie w jakimś temacie, klikną przyciski profil, a na końcu zobacz posty użytkownika. Czyli ta sama droga co przy sprawdzaniu innej osoby. Zakręcone totalnie.

Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę kolejne żale.
Nie wiem czy jesteście w stanie coś z tym zrobić bez głównego Admina, ale cóż, ponarzekać sobie trochę musiałem, bo zwracam uwagę na takie szczegóły.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
rotten soul

przez Artemizja 01 sie 2013, 00:01
rotten soul, tylko Naczelny może coś z tym zrobić, więc żale bezpośrednio do Niego na PW ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez rotten soul 01 sie 2013, 00:25
Lilith,
PW raczej też nie zauważy, bo próbowałem już kiedyś. To są takie żale wysłane w kosmos. Wiem, że nic się nie zmieni, ale po prostu chciałem wylać kubełek żółci, żeby się nie przepełnił :smile:

Napisz mi tylko dla jasności. Ten problem z powiadomieniami na mejla to dotyczy tylko niektórych, a nie całego forum?
rotten soul

przez Artemizja 01 sie 2013, 00:31
rotten soul, z tego, co się orientuję, to problem całego forum. Hmmm...jeśli chcesz, to zawsze możesz napisać do Naczelnego na FB. Zawsze jest szansa, że zadziała.

Administrator

przez rotten soul 01 sie 2013, 01:25
Lilith,
Ach tak. Cały czas byłem przekonany, że to problem tych co się zarejestrowali w przeciągu kliku ostatnich miesięcy. To znaczy, że Ty też takowych nie otrzymujesz? Jeśli uważasz, że jest szansa, że tam odpowie to czemu nie, spytaj. Naprawdę, dziwne, że pomysłodawca i twórca tego forum nie interesuje się nim w żaden sposób, ani, że nie przekazał uprawnień komuś kto by się za Niego tym zajmował. :shock:
rotten soul

przez ladywind 01 sie 2013, 10:49
rotten soul, z tego co mi wiadomo głowny załozyciel forum przekazał je portalowi abc zdrowie. Myśle, że za bardzo nie ma co winić pomysłodawcy, trzeba wziąć pod uwagę, że mógł wyjść z choroby i mając inne obowiązki, poprostu nie ma czasu aby tu pilnować porządku.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ramanujan 01 sie 2013, 10:59
To co kogo mamy pisać, do eksperta ABC Zdrowie? :lol: ;)
Ramanujan

Sortuj wg