Top posty

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Top posty

przez oblivion 28 sie 2016, 19:54
elo
smiac mi sie chce kiedy ktos w xxi wieku mowi o "uzaleznieniu od internetu" - to tak jakby twierdziec ze alkoholik jest uzalezniony od butelki a pracoholik od dlugopisu :>
"In a gentle way, you can shake the world." - Mahatma Gandhi

Top posty

przez cyklopka 28 sie 2016, 21:38
nieboszczyk napisał(a):
ala1983 napisał(a):Evia
Jeśli chodzi o fizjologię to okres faktycznie nie jest żadną przyjemnością, jednak nie wiem jaki jest problem w cyckach. Facetom również dyndają jajka i jakoś nikt nie płacze z tego powodu.

ale jajka można obciąć i jest wygodniej w bokserkach.

"Jaja nie dość, że niewygodne, w dodatku deformują spodnie."
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Top posty

przez Arhol 27 wrz 2016, 21:17
Bonus napisał(a):bo tam wiele kobiet nie rodzi dzieci, a nawet jeżeli, to usuwają ciąże i te nienarodzone dzieci się nie rodzą.

Bonus napisał(a):Ale ja wcale nie twierdziłem, że przez odbyt jest możliwość zajścia w ciąże, bo nie ma takiej możliwości.
Ktoś mnie chyba źle zrozumiał.
Ale jak chce się uniknąć ciąży, to niestety, nie może być seksu analnego, chyba że bardzo ostrożny, bo taki też jest możliwy, żeby nie było ciąży.
Ale nie ma wtedy 100 % pewności, że ciąży nie będzie.

#cytatywielkichludzi.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Top posty

przez iiwaa 28 wrz 2016, 01:16
#edukacjaseksualna

Mi chodziło o to, że jeżeli nie będzie w seksie zbyt dużego zbliżenia, to nie będzie ciąży, bo jest ona niemożliwa.
Przez pocałunek, przytulanie się nie da się zajść w ciążę, tylko przez seks analny.
O tym chyba większość ludzi wie? No chyba, że są tacy, którzy nawet tego nie wiedzą, że, jak nie będzie seksu analnego, to nie ma możliwości zajść w ciąże innym sposobem?

Czy seks nieanalny, to coś złego? To jest właśnie sposób na to, żeby nie było ciąży.
Właśnie, w szkołach powinna być taka edukacja, żeby uczyć, co to jest seks analny i w jaki sposób można zajść w ciążę?
Bo niektórzy tego nie wiedzą i myślą, że w inny sposób, w seksie też można zajść w ciążę.

No a czy seks analny, to nie jest odbyt? Edukacja mówi jasno: tylko przez analny seks jest możliwość zajść w ciążę, nie w inny sposób.
Akurat miałem w szkole taką edukację i wiem, co mówiła nauczycielka.
Zresztą, teraz nie tylko w szkole można się tego dowiedzieć, bo są w Internecie różne strony i artykuły temu poświęcone, gdzie seksuolodzy wyjaśniają, w jaki sposób można zajść w ciążę, a w jaki nie.

Tylko trzeba chcieć to poczytać.
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

Top posty

przez Michellea 28 wrz 2016, 01:21
iiwaa, jeszcze to :D

Bonus napisał(a):No tak, ale ja nie brałem pod uwagę odbytu, tylko pochwy.
Więc zostałem rzeczywiście źle zrozumiany. Chodziło mi o seks analny, ale pochwy, a nie odbytu.

Top posty

przez iiwaa 28 wrz 2016, 01:25
Michellea napisał(a):iiwaa, jeszcze to :D

Bonus napisał(a):No tak, ale ja nie brałem pod uwagę odbytu, tylko pochwy.
Więc zostałem rzeczywiście źle zrozumiany. Chodziło mi o seks analny, ale pochwy, a nie odbytu.

To jest tak genialne, że mój co do zasady poważny mąż chciał to przeczytać jeszcze raz i tak się śmiał, że aż mu łzy z oczu poleciały :D
A ja przed chwilą piłam mleko, przypomniałam sobie o tym i o mało co się nie udławiłam ze śmiechu :D

Top posty

przez oblivion 04 lis 2016, 11:17
nie wiem, czy wypada wklejać, ale to najjaśniejsza perła spamowej ostatnich dni ;)
Purpurowy napisał(a):
cyklopka napisał(a):
Purpurowy napisał(a):W ogóle to było trochę beki na SORrze, ale nie wiem czy wypada pisać... :lol:

Dajesz, gościu :mrgreen:

Ćwiczenia kardio, czyli te co robię w domu wykonuję w pełnym rynsztunku... no napiszę wprost, w rynsztunku ZOMO (po 1986r, czyli tym najcięższym) gdyż kolekcjonuję różne rzeczy z PRL i zebrało mi się takie wyposażenie, więc uznałem że ćwiczenie w pełnym rynsztunku będzie dodatkowym obciążeniem, co przyśpieszy wyniki. No i jak się zbierałem na SOR, to zdjąłem te elementy ochraniające, ale żeby już nie przedłużać, to się nie przebierałem, tylko pojechałem w mundurze.
No i ten lekarz co mnie przyjmował, to pierwsze pytanie jego brzmiało "a pan władza to oprócz łóżka na oddziale psychiatrycznym, to jeszcze czegoś potrzebuje"? :lol:
"In a gentle way, you can shake the world." - Mahatma Gandhi

Top posty

przez SrebrnaSowa 17 lis 2016, 23:00
na_leśnik napisał(a):Halo! ABW? Proszę przyjechać na nerwicę. Warjoty się masowo chcą z kraju wyprowadzać :tel: .

:roll: :lol:
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Sortuj wg